Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sif

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Vita normalne su BH kontrakcije, i ja ih imam, osim ako bi postale izrazito bolne i pravilne, ali vjerujem da ti nece doci tako rano do toga ;) 

    Sanja & Tejic iste brige oko wc.a, odnosno imam osjecaj da ce sve ispasti van, u prvoj mi je malac do kraja bio visoko i nisam imala takve probleme, isto stisnem sve ko kod kegelovih da dode “na mjesto”

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ketty1309

    Ketty1309

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Tamara@

    Hvala vam mame na podršci i odmah mi je lakše 🥰♥️❣️u ponedjeljak sam se Narucila za pregled i drzize mi palceve da kaze da je sve ok ♥️
    I onda mogu da se stabiliziram i stanem na balun radi bebe u sebi i radi petero ovih pacica oko mene…. Mislim da se trebaž sabrat🤷‍♀️


    Tako je! Bravo za tebe! Sigurna sam da će pregled proći super i onda hrabro u nove pobjedeđ! 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    SmaliA pa da jeftino je ,meni je bilo zao kupovati nesto skupo jer necu djecu vise radjati ,a gledala sam spavaćice koje su koštale 159kn plus poštarina pa bi meni izaslo ufff..planiram dvje spavaćice ,potkuselje na bretele dva komada i jednu Trenerku,da imam posle poroda,lakse mi je kad mljeko krene sa tim potkošuljama jer Drzi super one jastučiće za dojke
    Tako je Demitria puno ti hvala ❤️❤️
    Sif hvala ti,ma ja i mislim da je to normalno..bitno da izdrzim do 37tj..onda mogu me poroditi 🥰🥰

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Pranje prozora
    Da vas pitam dal vi radite sve kućanske poslove same??pranja prozora recimo??meni su rekli nakon IVF da kao nebi zo smjele hmm Al dobro se osjecam

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Vita ja ih jos mogu sama oprati ali se brzo zadisem pa to onda traje pola dana umjesto sAt vremena ko prije 😂🙈 od kucanskih poslova ne mogu recimo kadu oprati i wc tj.sve ono di se treba sagnuti.  
    I samo polako i po malo inace bi me pocelo probadati nisko dolje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    slatke_brige

    Skakavac

    Dobra vam dan zene drage :) citan vas, citan al se slabo ukljucujen. Kako je Demetria stavila veselu listu, vidin da su Slatke_brige i Slonić12 na redu za porod prije mene 🤭 kako vam dani prolaze? Nez jesan li propustila da je i jedna od njih dvi pisala zadnjih dana. Ja san ko sta san i bila, natecena, teska, stalno mi je vruce i to je to otprilike. Prepone su me satrale, doli mi svako malo nekako probadanje. Isto je bilo i pred zadnji pregled, pa je rekla da se ne Mislin oko toga, da se tilo priprema za porod širenjem i kontrakcijama.
    Dinosauruskako se ti mene uvik sitis 🤗💞 jesan jesan i zadnje sta triba san kupila. Robica oprana i opeglana, kufer napunjen stvarima i sada ne preostaje nista drugo nego cekat 🤯🙆‍♀️ sutra iman pregled, vidit cemo sta kaze ginek. Prije 8 dana san bila zatvorena.
    .
    Svakakve teme ste prosle u kratko vrime, pa vise nez ni na sta se osvrnit. Velike pozdrave saljen nasim prvijencima na forumu, Luki i Hani 💞😇 naravno i njihovim mamama.

    Ej draga 💙 javim se svaki dan da se zna da sam živa 😎 evo sutra tjedan 38. U pon sam bila na ctg i sve je ok. Dobila sam uputnicu za rađaonu. Drugi petak opet kontrola ultrazvuk i ctg ako se do onda ne porodim. Ovak sam stvarno jako dobro. Zatvorena sam…… Odlično se osjećam. Jedva čekam da krene.


    Uh meni danas puni 37. Blago ti se sta te ne muci nista. Meni je sve dobro dok ne stanem, tj dok ne legnen. Cini mi se da me tada svaka kost boli. Ja iman sutra pregled, pa jos jedan kod privatnika i dalje cemo Vidit. Ako Buden zatvorena, jos koji put u more
    😅 Drago mi je da se javis, ne uspijen sve povatat

    [lilypie.com]

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Skakavac

    slatke_brige

    Skakavac

    Dobra vam dan zene drage :) citan vas, citan al se slabo ukljucujen. Kako je Demetria stavila veselu listu, vidin da su Slatke_brige i Slonić12 na redu za porod prije mene 🤭 kako vam dani prolaze? Nez jesan li propustila da je i jedna od njih dvi pisala zadnjih dana. Ja san ko sta san i bila, natecena, teska, stalno mi je vruce i to je to otprilike. Prepone su me satrale, doli mi svako malo nekako probadanje. Isto je bilo i pred zadnji pregled, pa je rekla da se ne Mislin oko toga, da se tilo priprema za porod širenjem i kontrakcijama.
    Dinosauruskako se ti mene uvik sitis 🤗💞 jesan jesan i zadnje sta triba san kupila. Robica oprana i opeglana, kufer napunjen stvarima i sada ne preostaje nista drugo nego cekat 🤯🙆‍♀️ sutra iman pregled, vidit cemo sta kaze ginek. Prije 8 dana san bila zatvorena.
    .
    Svakakve teme ste prosle u kratko vrime, pa vise nez ni na sta se osvrnit. Velike pozdrave saljen nasim prvijencima na forumu, Luki i Hani 💞😇 naravno i njihovim mamama.

    Ej draga 💙 javim se svaki dan da se zna da sam živa 😎 evo sutra tjedan 38. U pon sam bila na ctg i sve je ok. Dobila sam uputnicu za rađaonu. Drugi petak opet kontrola ultrazvuk i ctg ako se do onda ne porodim. Ovak sam stvarno jako dobro. Zatvorena sam…… Odlično se osjećam. Jedva čekam da krene.

    Uh meni danas puni 37. Blago ti se sta te ne muci nista. Meni je sve dobro dok ne stanem, tj dok ne legnen. Cini mi se da me tada svaka kost boli. Ja iman sutra pregled, pa jos jedan kod privatnika i dalje cemo Vidit. Ako Buden zatvorena, jos koji put u more
    😅 Drago mi je da se javis, ne uspijen sve povatat


    Da za sad je ok…. Zatvorena… Nadma se da bude malo ipak požurio 😁😁😁😁

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Sanja*Kad sam prala navlake i skidala provjerila sam onaj stiropor zaštitni, nigdi nije puknut. Niti bilo koji drugi dio sjedalice nema pukotina. Remenčići su čvrsti, kopče čvrsto drže. Spužvasti umetak za novorođenče još uvijek ima oblik kakav treba, nikaj se nije izobličilo, deblji je i čvršći od nekih novih. Umetak za leđa je čvrsto pričvršćen i nigdi se nist ne klima.

    Kaj još moram provjeriti?


    Provjeri samo rok trajanja autosjedalice odnosno datum kad je proizvedena. Na samom jaju moraju bit neki kružići koji su otisnuti u plastiku a izgledaju kao sat i imaju jednu kazaljku. Moraju bit 3 kružića,jedan do drugog. Možeš potražit na fejsu u grupi Rodini savjeti o autosjedalicama kako to točno izgleda. Jer ako joj je rok istekao ista više nije sigurna za bebu. A Peg perego mislim da imaju rok 10 godina(nisam sigurna). Uglavnom u toj grupu nalaze se sve potrebne informacije o svim skupina autosjedalica i jaja. 

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Skakavac i slatke brige totalno sam uzbudena zbog vasih visokih tjedana 😁 iscelujem s vama kad ce se nesto pokrenit 🤩
    Slonic se dugo nije javljala ili?
    Evo jedna slikica sta je danas stiglo (novi ruksak, dvi nepropusne plahte kroz koje se moze disat, dvi plahtice za madrac od kolica, zimska dekica, gumena duda i jedna tetra koja je dosla gratis)
    https://ibb.co/LnYzmNx [ibb.co]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Vita26

    Pranje prozora
    Da vas pitam dal vi radite sve kućanske poslove same??pranja prozora recimo??meni su rekli nakon IVF da kao nebi zo smjele hmm Al dobro se osjecam


    Radim sve osim  toga, pranja prozora.
    To ima veze sa istezanjem, prosli put sam nakon pranja prozora rodila…
    To je sad njegov posao😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.