Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Julie

    Ja sam nekad bila u PBZ-u i oni fakat deru ko gamad. Sad sam u Erste i puno sam zadovoljnija. Nemam minus, ali koristim Diners i fakat mi je super on. Imam Erste na rate ali ne koristim jer nema potrebe, kreditnu sam uzela jer kad kupujem avio karte i blokiran smještaje traže kreditnu. Amex se povlači sa tržišta i to sam saznala onda kad sam gledala kaj bi od kreditnih.
    Ugl sto se tiče komplikacija imam frendicu koja radi u HZZO- u pa ću ju bas pitat kaj su pijani ovi njezini il kaj 😂🙈

     
    Bas me zanima sta ce reci, pitaj ju jel se mogu traziti izracuni do sad isplacenih komplikacija? 

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    felicita28

    Ja jedino sto primjecujem je da mi je trbuh ogroman, veci nego bi trebao biti za moje mjesece. Kakav je tebi?


    Nemam pojma kakav treba biti…mislim, vidjamo ovdje razne trbuhe 🤷‍♀️ Posto smo mi samo koji dan razlike, trebale bi kao imat slicne, ali opet, dvije osobe dva razlicita trbuha 😄 
    Jedino sto mi se zadnjih par dana desava da se gornji dio stvrdne i napne kad stojim i to najcesce u popodnevnim satima…

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Kengurica

    A u k. Pikulica. Ti sa svojom naknadom mozes ko lord zivjeti…….jedan dan ;) Pa i ja razmisljam da pitam, al sve kaj sam dosad pitala mi je rekla, pa to vam u firmi znaju. Super, drago mi za njih, ali sad tebe pitam, ali inace je stvarno teta ljubazna no ova u firmi nije.
    E kak zna netko vec sad da ce morati siroko povijati?

    I pjevam onu “Ja jos uvijek kao momak zivim-jedan dan” 🤣🤣🤣
    Pa kakve veze firma ima s tim, pa oni nam izracunavaju komplikacije ne firma 🤦🏼‍♀️ bas me zanima sto ce meni reci 🙄

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Hahahahahha. Da smijes piti mogla bi se fino napiti.
    Ma nesto drugo sam pitala, da li smijem koristiti godisnji usred komplikacija. Prvo mi kaze da to sve u firmi znaju, al onda mi ipak odgovori. Kuzim ja da je njima pun k uvijek istih pitanja, al hebiga takav im je posao. Imam i ja brdo stvari na poslu koje ne volim raditi, al eto necu se zato otresti na svojim klijentima. Mozda cu poslije reci kak su glupi samo 😂😂😂 Radije nek me kasnije izogovara. 

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    E zaboravila sam reci da na Utrinskom placu svakako ima spavacica s gumbima kao i onih koje se sa strane otvaraju medjutim nisu sve pamuk, treba paziti. Pise pamuk, ali pod rukom vidis da nisu, a neke jesu. Cijene 50-70kn

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Hahahahahha. Da smijes piti mogla bi se fino napiti.
    Ma nesto drugo sam pitala, da li smijem koristiti godisnji usred komplikacija. Prvo mi kaze da to sve u firmi znaju, al onda mi ipak odgovori. Kuzim ja da je njima pun k uvijek istih pitanja, al hebiga takav im je posao. Imam i ja brdo stvari na poslu koje ne volim raditi, al eto necu se zato otresti na svojim klijentima. Mozda cu poslije reci kak su glupi samo 😂😂😂 Radije nek me kasnije izogovara.


    🤣🤣🤣🤣🤣 Da vikend se blizi zagrijavamo se… 

    E to pitanje sam ja pitala svoje jer nisam znala jel gubim godisnji za 2019…. I ovako s obzirom da si na komplikacijama nebi ih mogla prekidat, jer onda preispituju jesu ti uopce trebale komplikacije i kako bi to bilo da dobijes platu usred komplikacija i onda ih nastavis koristiti… Onda sam pitala jel mogu godisnji iskoristit prije porodiljnog, zatvorim komplikacije-tece godisnji do porodiljnog-onda otvorim porodiljni, i onda mi je opet rekla da to nema smisla i da mi se nikakav godisnji nece oduzet i da ga lijepo za 2019. god iskoristim kad mi istekne porodiljni i da mi opet ostaje za 2020.god i to se dogovorimo kad ja budem htjela…. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    DijMar

    ayla

    Kengurica

    A jebote koje sranje.

    A nemos nista, sta mi najgore od svega sta su mi smanjili minus i to posteno, a sad vidim da mi ga i ukidaju za koji mj radi prosjeka 🥴 al sta je tu je izdurati dok neodem na poso ponovno pa da makar imam nesta..

    U kojoj si banci? Meni za sad još nisu dirali minus, ali očekujem to uskoro, kad budem na porodiljnom, pošto ću dobivat onu mizeriju kako nemam više ugovor…

    Sta ces na burzi biti ili??
    Kolika je ta mirezija min? Mislim u radnom odnosu sam ali ugovor na 6h, i jos k tome nemam uvijete za prosjek place?


    Ja imam ugovor na neodređeno al takva firma.. Nezz na koga se pitanje odnosi mene ili DijMar 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    felicita28

    Ja jedino sto primjecujem je da mi je trbuh ogroman, veci nego bi trebao biti za moje mjesece. Kakav je tebi?

    Nemam pojma kakav treba biti…mislim, vidjamo ovdje razne trbuhe 🤷‍♀️ Posto smo mi samo koji dan razlike, trebale bi kao imat slicne, ali opet, dvije osobe dva razlicita trbuha 😄
    Jedino sto mi se zadnjih par dana desava da se gornji dio stvrdne i napne kad stojim i to najcesce u popodnevnim satima…


    Svi smo drugaciji i nemogu nam trbusi biti iste velicine, moj odskace od vasih po slikama bi rekla znam da sam vise od vas trudna al opet razlika je 😁 najbitnije da su bebice unutra dobro 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Pikulica19

    DijMar

    ayla

    Kengurica

    A jebote koje sranje.

    A nemos nista, sta mi najgore od svega sta su mi smanjili minus i to posteno, a sad vidim da mi ga i ukidaju za koji mj radi prosjeka 🥴 al sta je tu je izdurati dok neodem na poso ponovno pa da makar imam nesta..

    U kojoj si banci? Meni za sad još nisu dirali minus, ali očekujem to uskoro, kad budem na porodiljnom, pošto ću dobivat onu mizeriju kako nemam više ugovor…

    Sta ces na burzi biti ili??
    Kolika je ta mirezija min? Mislim u radnom odnosu sam ali ugovor na 6h, i jos k tome nemam uvijete za prosjek place?

    Ja imam ugovor na neodređeno al takva firma.. Nezz na koga se pitanje odnosi mene ili DijMar


    Za DijMar, jer je rekla da ce dobivat mizeriju pa me zanimala kolika je jer cu ju i ja dobivat bez obzira sto sam zaposlena i na neodredjeno 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Listaaaa 🤗🤗🤗
    KOLOVOZ
    ayla - 22.8. Djevojčica💜
    Mkt39 - 27.8.
    PetiteFille- 31.8.
    RUJAN
    Angelina - 9.9., djevojcica - KB Merkur💜
    ReginaP - 11.9., djecak - KB Merkur 💙
    Leona29 - 12.9., djevojčica 💜
    samy_lo - 14.9. djevojčica 💜
    Breskvica - 14.9., djevojčica💜
    Julie - 15.9. dječak - KB Merkur💙
    LollyBB - 15.9 dječak💙
    Aurora87 - 18.9., dječak-KBC Osijek💙
    Maša62 -19.09. curka - Vinogradska 💜
    Nopobo- 21.09. curka💜
    DijMar - 24.9. dječak - ŽB Čakovec💙
    irma123 - 24.09. curica - OB Virovitica💜
    felicita28 - 28.9., dječak - Petrova💙
    anemone - 29.9., djevojčica - KB Merkur💜
    Buby5 - 30.9
    LISTOPAD
    Marinaaaa- 2.10.,
    DaVoS - 3.10., djevojčica💜
    Nina988 - 04.10. djevojcica 💜
    Petrica87 - 06.10, dječak💙
    Natalie - 7.10. dječak💙
    Laura233 - 7.10. djevojcica💜
    Deja1988 - 12.10. djevojcica- Vinogradska💜
    Matea26- 13.10. Dječak - Vinogradska💙
    Nensy0308-13.10. curica-Vinogradska💜
    mc_zbg - 13.10. - curica? - Vinogradska💜
    sreca - 16.10.- Curica💜
    Doris3101 - 16.10. - dječak💙
    Lady_Bird - 20.10. curka💜
    Mamika99 - 21.10. - dječak, KBC Osijek💙
    fritula - 23.10. - dječak💙
    Teresita - 24.10-dječak💙
    MonaL. - 24.10-dječak💙 KBC Split
    Manich - 26.10.
    STUDENI
    Luce35- 01.11 - curica 💜
    anita775 - 03.11. dječak - OB Sisak💙
    Toškica95 - 06.11. - dječak?💙
    Pikulica19 - 11.11. curica - Vinogradska💜
    lala3 - 17.11. djevojčica 💜
    Frajla - 20.11. dječak - Sv. Duh💙
    renata. koscec- 24.11. djevojčica- Vinogradska💜
    Kengurica - 25.11. dječak 💙
    Ivana0907 - 25.11.djevojčica💜
    Iwancheee- 26.11. dječak💙
    Katja32- 28.11
    Deja sryy sta i ja ljepim al vidla sam da nema ivane0907 pa sam zato dodala novu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.