Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zar bas morate ovako kasno o hrani 🤤🤤 ja se debljam od citanja i onda pitanje zasto kile ne padaju 😂

    Zato asto sam se najela pizze pa mogu, a keksi su pri ruci 😅

    ayla

    Noemi1

    Zara88

    Ja danas pravila zapeceni grah i kobaje, a sutra cu rizoto s piletinom. Jedva cekam 👏. Boze ja stvarno nisam normalna 🙈🤭

    Jaoo rizotooo 😋 ja rizu bas volim. Na sve nacine. Cak i onu prijesnu (al dente) 🤣

    Ja znam skuhati rizu i samo ju povegetit 🤤🤤🤤

    Tak i ja volim 😁 eventualno persin, celer, kurkuma (ako sam ambiciozna) 😅

    Nisi u redu ja sam gladna 😣😣😣 nakon ovoga jos vise,nes me frizder zove izgleda da cu morat otici vidjet sto hoce 😂😂🤤🤤
    Ja nisam od eksperimeta kod mene klasika, i onda se nekad pitam ko to kupuje kurkumu itd a ovdje sam vidjela da vi to sve konzumirate a ja za to sve cula na 3,2,1 kuhaj i masterchefu

    Ma ja imam hrpu zacina, ja ih volim 😁 samo trpam u sta god. I mjesavine zacina gotove ili sama smiksam mix zacina. Hahaha eno moj fridj pun grozdja. Spalila me ova na zivotu na vagi, sad ga vise necu s gustom jest 😦

    Ma ja nisam ljubitelj voca tako da me to ne dira, a zacine za mene je sol, papar i vegeta.. Imam i ja grozdja u vani al mogla bi samo sok od njega ne jede mi se ovako jer je inace uvjek uljeza prisutna a neda mi se prati ga
    Ja volim voce 😁 al kupim fino domace grozdje iz paname 😂😂😂😂😂


    😂😂😂😂 Ekstra… 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Venus

    Nama muz donio maslac od kikirikija u krevet, malena spava ko pijana, samo tu i tamo uzdise il hropce pa bljucne, naguta se zraka. On gleda film, ja se rucno izdajam i masiram i cekam da paracetamol djelujer jer me razvalise ledja, slabine i glava, pretpostavljam od spinalne


    Mozda te ledja bole.od drzanja/nosanja bebe? E ja sam probala 3 maslaca od kikirikija i bacila. Svaki put kontam maa ja to moram volit i kupim u trgovini i dodjem kuc i probam i bacim 😂 a zvuci mi ko da bi morala volit 😆

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Venus

    Nama muz donio maslac od kikirikija u krevet, malena spava ko pijana, samo tu i tamo uzdise il hropce pa bljucne, naguta se zraka. On gleda film, ja se rucno izdajam i masiram i cekam da paracetamol djelujer jer me razvalise ledja, slabine i glava, pretpostavljam od spinalne


    🤤🤤🤤 Jos malo hrane, i moja evo zera se cuje zera ne kako dise.. Ajme nadam se da ce cim prije pocet djelovati 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Jao sad sam se sjetila kad sam mami rekla da imamo pelene s indikatorom koji pokazuje jesu upisane ili ukakane. Kaze ona e pa nama je prst bio indikator 😂😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    E takoc, frizider ispraznjen, baterija na mobu ispraznjeena, sad mogu u miru u krevet😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Jao sad sam se sjetila kad sam mami rekla da imamo pelene s indikatorom koji pokazuje jesu upisane ili ukakane. Kaze ona e pa nama je prst bio indikator 😂😂😂😂😂😂😂


    😂😂😂😂😂😂 Ajme mama ti kraljica, moja je pipala pa i ja pipam po peleni jeli mekana.. U konzumu od sutra akcija 2+1 pampers pc 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    E takoc, frizider ispraznjen, baterija na mobu ispraznjeena, sad mogu u miru u krevet😂


    I moja nes govori da je oprazna al cekat ce jutro, eh da ti mogu staviti sliku vidjela bi frizder da je stvarno prazan, nema za misa otrovati 😂😂😂😂

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    Jao sad sam se sjetila kad sam mami rekla da imamo pelene s indikatorom koji pokazuje jesu upisane ili ukakane. Kaze ona e pa nama je prst bio indikator 😂😂😂😂😂😂😂

    😂😂😂😂😂😂 Ajme mama ti kraljica, moja je pipala pa i ja pipam po peleni jeli mekana.. U konzumu od sutra akcija 2+1 pampers pc


    Opaaa tenks 😁 morat cu skoknut po njih😊

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    E takoc, frizider ispraznjen, baterija na mobu ispraznjeena, sad mogu u miru u krevet😂

    I moja nes govori da je oprazna al cekat ce jutro, eh da ti mogu staviti sliku vidjela bi frizder da je stvarno prazan, nema za misa otrovati 😂😂😂😂


    Hahahhahahahahahah 😂😂😂😂😂😂 kod mene nije skroz prazan, eno pun jeger ceka da kupim sprite😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ultje iz Mullera ti je bas bomba ako volis onako kremasti slani, a ako volis nesto polu kremasto-hrskavo ja kupim Jori u biobio, skuplji je al vrijedi svake lipe.
    Ovo drugo je sve bezveze ugl.

    I dobar mi je na tvornici zdrave hrane maslac od kikirikija Nutrigold.
    Ne nosam bebu bas puno, al osjetim cim se nagnem nad kreveticem kad je oblacimo da me vec sve zgrci u donjem dijelu

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.