Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Jeste pocele kuhati stogod ili su i dalje na meniju dudice i bocice? 😂

    Stanje ne promjenjeno 😂😂

    Kad valja, ne treba mijenjat 😂😂😂😂😂

    Bas to, ja bi rade kakvi kolacic ono sto muz ne jede 😂😂


    Ni moj bas ne jede. Osim kad napravim kinder maxi king tortu. 😁

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Venus

    Ma bilo i proslo, neponovilo se 😕 prvih dana bolnice sam bas bila u rasulu, ono kad su me doveli smantanu iduce jutro s intenzivne na odjel s bebom ja je nisam uopce mogla dozivit koliko sam bila cila jadna i umorna. Doma je sve lipse i lakse…
    Ma mene najvise pogodilo sto nakon toliko bolova i fizicke muke i 10cm me samo dijelilo istiskat bebu van a nije islo, pa taj carski. A moji i svi drugi pametnjakovici su mi cijelu trudnocu trubili o prednostima carskog ko da je rijec o odlasku zubaru, tako kao da su mi prizvali taj scenarij, a s druge strane zbog otvorenosti, nestalog cerviksa i nakon 2mj mirovanja te tjese da ces brzo rodit. Ja dosla u 7 u bolnicu sva entuzijasticna nasmijana, kao rodit cu ja do 12…hahha 😂😂


    🤣🤣 ponadala se jadna, kad onoo splitski masakr nasilnom rukom 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Iscitala sma vas do kraja. I pozalila jer sam ogladnila! A vec sam sa +20 tako da nista od nocnog obroka 🙄
    Umjesto da spavam i i skupljam snagu, mene neka nesanica uhvatila i neda mi se u krevet. 
    Zara88 bi 5.11, ak sma dobro zapamtila, a ja se ne bih bunila pa ni da krene nocas! Nadam se da cu nocu radjat kad klinci budu spavali. I da necu biti previse glasna. 😌
    Eto, za one koje zanima, rodit cu kod kuce u nadi i uvjerenju da nista nece krenuti po zlu 🥰
    Laku noc curke i hvala sto niste pobjegle i sto ‘cekate’ s nama ❤️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Zar bas morate ovako kasno o hrani 🤤🤤 ja se debljam od citanja i onda pitanje zasto kile ne padaju 😂

    Zato asto sam se najela pizze pa mogu, a keksi su pri ruci 😅

    ayla

    Noemi1

    Zara88

    Ja danas pravila zapeceni grah i kobaje, a sutra cu rizoto s piletinom. Jedva cekam 👏. Boze ja stvarno nisam normalna 🙈🤭

    Jaoo rizotooo 😋 ja rizu bas volim. Na sve nacine. Cak i onu prijesnu (al dente) 🤣

    Ja znam skuhati rizu i samo ju povegetit 🤤🤤🤤

    Tak i ja volim 😁 eventualno persin, celer, kurkuma (ako sam ambiciozna) 😅


    Nisi u redu ja sam gladna 😣😣😣 nakon ovoga jos vise,nes me frizder zove izgleda da cu morat otici vidjet sto hoce 😂😂🤤🤤
    Ja nisam od eksperimeta kod mene klasika, i onda se nekad pitam ko to kupuje kurkumu itd a ovdje sam vidjela da vi to sve konzumirate a ja za to sve cula na 3,2,1 kuhaj i masterchefu 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Evo dosla zgaravica. Samo sam nju cekala da mogu fino ici leci.


    Hahahahahaha nema bez zgaravice 🤣 e te napasti sam se rijesila.porodom 🙋 caoo zgaravice 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Jeste pocele kuhati stogod ili su i dalje na meniju dudice i bocice? 😂

    Stanje ne promjenjeno 😂😂

    Kad valja, ne treba mijenjat 😂😂😂😂😂

    Bas to, ja bi rade kakvi kolacic ono sto muz ne jede 😂😂

    Ni moj bas ne jede. Osim kad napravim kinder maxi king tortu. 😁


    Tu jos nisam pravila, ma ja pravila on samo da je mesine da slozim kakvu mesnu tortu pojo bi 😂

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Venus

    Ma bilo i proslo, neponovilo se 😕 prvih dana bolnice sam bas bila u rasulu, ono kad su me doveli smantanu iduce jutro s intenzivne na odjel s bebom ja je nisam uopce mogla dozivit koliko sam bila cila jadna i umorna. Doma je sve lipse i lakse…
    Ma mene najvise pogodilo sto nakon toliko bolova i fizicke muke i 10cm me samo dijelilo istiskat bebu van a nije islo, pa taj carski. A moji i svi drugi pametnjakovici su mi cijelu trudnocu trubili o prednostima carskog ko da je rijec o odlasku zubaru, tako kao da su mi prizvali taj scenarij, a s druge strane zbog otvorenosti, nestalog cerviksa i nakon 2mj mirovanja te tjese da ces brzo rodit. Ja dosla u 7 u bolnicu sva entuzijasticna nasmijana, kao rodit cu ja do 12…hahha 😂😂


    To i je najgore dok te izmuce i istraumatiziraju i onda hitni carski 😭 naravno da je najvaznije da je sada sve ok i da izvuces iz ovog najbolje sto mozes.. moj prvi ni priblizno ko tvoj pa sam opet bila na rubu postporodjajne. Mene hormoni operu poslije poroda da se toga i i da najvise plasim 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Dinah

    Iscitala sma vas do kraja. I pozalila jer sam ogladnila! A vec sam sa +20 tako da nista od nocnog obroka 🙄
    Umjesto da spavam i i skupljam snagu, mene neka nesanica uhvatila i neda mi se u krevet.
    Zara88 bi 5.11, ak sma dobro zapamtila, a ja se ne bih bunila pa ni da krene nocas! Nadam se da cu nocu radjat kad klinci budu spavali. I da necu biti previse glasna. 😌
    Eto, za one koje zanima, rodit cu kod kuce u nadi i uvjerenju da nista nece krenuti po zlu 🥰
    Laku noc curke i hvala sto niste pobjegle i sto ‘cekate’ s nama ❤️


    Jaoo predobroo, domaa 😊 aj napisi kad se naspavas kak ce to ic. U bazenu, s doulom, babicom il kak? Bas me zanima 🤔

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zar bas morate ovako kasno o hrani 🤤🤤 ja se debljam od citanja i onda pitanje zasto kile ne padaju 😂

    Zato asto sam se najela pizze pa mogu, a keksi su pri ruci 😅

    ayla

    Noemi1

    Zara88

    Ja danas pravila zapeceni grah i kobaje, a sutra cu rizoto s piletinom. Jedva cekam 👏. Boze ja stvarno nisam normalna 🙈🤭

    Jaoo rizotooo 😋 ja rizu bas volim. Na sve nacine. Cak i onu prijesnu (al dente) 🤣

    Ja znam skuhati rizu i samo ju povegetit 🤤🤤🤤

    Tak i ja volim 😁 eventualno persin, celer, kurkuma (ako sam ambiciozna) 😅

    Nisi u redu ja sam gladna 😣😣😣 nakon ovoga jos vise,nes me frizder zove izgleda da cu morat otici vidjet sto hoce 😂😂🤤🤤
    Ja nisam od eksperimeta kod mene klasika, i onda se nekad pitam ko to kupuje kurkumu itd a ovdje sam vidjela da vi to sve konzumirate a ja za to sve cula na 3,2,1 kuhaj i masterchefu


    Ma ja imam hrpu zacina, ja ih volim 😁 samo trpam u sta god. I mjesavine zacina gotove ili sama smiksam mix zacina.  Hahaha eno moj fridj pun grozdja. Spalila me ova na zivotu na vagi, sad ga vise necu s gustom jest 😦

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Jeste pocele kuhati stogod ili su i dalje na meniju dudice i bocice? 😂

    Stanje ne promjenjeno 😂😂

    Kad valja, ne treba mijenjat 😂😂😂😂😂

    Bas to, ja bi rade kakvi kolacic ono sto muz ne jede 😂😂

    Ni moj bas ne jede. Osim kad napravim kinder maxi king tortu. 😁

    Tu jos nisam pravila, ma ja pravila on samo da je mesine da slozim kakvu mesnu tortu pojo bi 😂


    https://youtu.be/RH2gRGvhe28 [youtu.be]
    .ja vidjela video i napravila, nacii tortaa je zakoooon 🤤🤤🤤🤤🤤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.