Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Ja danas pravila zapeceni grah i kobaje, a sutra cu rizoto s piletinom. Jedva cekam 👏. Boze ja stvarno nisam normalna 🙈🤭

    Jaoo rizotooo 😋 ja rizu bas volim. Na sve nacine. Cak i onu prijesnu (al dente) 🤣


    Ja znam skuhati rizu i samo ju povegetit 🤤🤤🤤 

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Luce35 cula sam da su trece bebe zafrkanti po tom pitanju, ali pozlatile ti se rijeci 🤗
    Noemi1 u Irskoj 🙈
    Venus uzas kaj su ti radili .. tako mi je zao 😭 nadam se da ce sjecanje izblijediti….. ❤️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Tak bi i mpj mogao stalno srndvice barem tako kaze iako ne vjerujem jer i on obozava fino papati. A ja sam navikla imati svaki dan skuhano tak da ne mogu zamisliti da jedem tak suho stalno

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Jeste pocele kuhati stogod ili su i dalje na meniju dudice i bocice? 😂

    Stanje ne promjenjeno 😂😂

    Kad valja, ne treba mijenjat 😂😂😂😂😂


    Bas to, ja bi rade kakvi kolacic ono sto muz ne jede 😂😂

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ma bilo i proslo, neponovilo se 😕 prvih dana bolnice sam bas bila u rasulu, ono kad su me doveli smantanu iduce jutro s intenzivne na odjel s bebom ja je nisam uopce mogla dozivit koliko sam bila cila jadna i umorna. Doma je sve lipse i lakse…
    Ma mene najvise pogodilo sto nakon toliko bolova i fizicke muke i 10cm me samo dijelilo istiskat bebu van a nije islo, pa taj carski. A moji i svi drugi pametnjakovici su mi cijelu trudnocu trubili o prednostima carskog ko da je rijec o odlasku zubaru, tako kao da su mi prizvali taj scenarij, a s druge strane zbog otvorenosti, nestalog cerviksa i nakon 2mj mirovanja te tjese da ces brzo rodit. Ja dosla u 7 u bolnicu sva entuzijasticna nasmijana, kao rodit cu ja do 12…hahha 😂😂

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Zar bas morate ovako kasno o hrani 🤤🤤 ja se debljam od citanja i onda pitanje zasto kile ne padaju 😂


    Zato asto sam se najela pizze pa mogu, a keksi su pri ruci 😅

    ayla

    Noemi1

    Zara88

    Ja danas pravila zapeceni grah i kobaje, a sutra cu rizoto s piletinom. Jedva cekam 👏. Boze ja stvarno nisam normalna 🙈🤭

    Jaoo rizotooo 😋 ja rizu bas volim. Na sve nacine. Cak i onu prijesnu (al dente) 🤣

    Ja znam skuhati rizu i samo ju povegetit 🤤🤤🤤


    Tak i ja volim 😁 eventualno persin, celer, kurkuma (ako sam ambiciozna) 😅

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Dinah

    Luce35 cula sam da su trece bebe zafrkanti po tom pitanju, ali pozlatile ti se rijeci 🤗
    Noemi1 u Irskoj 🙈
    Venus uzas kaj su ti radili .. tako mi je zao 😭 nadam se da ce sjecanje izblijediti….. ❤️


    A tii si nas napustila trbuhom za kruhom. Ili trbuhom sa bebom? 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Kengurice mislim da se sve bebe ispod 37 tj nose kao nedonoscad i ukljucuju mjere opreza, mada mi opet cudno s obzirom na porodjajnu tezinu za 36tt 😂
    Ocito su ti dobro falili termin il je beba jaako napredna
    A disanje i sve ostalo je u redu?

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Evo dosla zgaravica. Samo sam nju cekala da mogu fino ici leci.

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Tak bi i mpj mogao stalno srndvice barem tako kaze iako ne vjerujem jer i on obozava fino papati. A ja sam navikla imati svaki dan skuhano tak da ne mogu zamisliti da jedem tak suho stalno


    Daa ja isto navikla svaki dan kuhano. Izdrzim svaki drugi. A onda slom zivaca i kuhaca u ruke 🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.