Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    ayla

    PaulaPerkovic

    ayla

    Mislim da ni vcrs nista od nocnog druzenja, curka nece da spava umorna je al ju probava muci jer cujem kako crijeva rade tu i tamo, nece opet u svoj krevet nego u moj pa se lomim s njom 🙄🙄 muza jos kuci nema da ju uspava kao da uvijek cega njega 😐😐 bas ju sada promatram zatvori oci i onda ih samo malo otvori i špija gleda ocul ja kuda otici 🙈🙈

    Ja se sicam mog malenog kad je imao problema sa grčevima puno mi je pomogla dr Brown bočica, izdvojila bi se i dala mu na tu bočicu mliko super stvar

    Koristim bas tu i dzaba 😐😐

    A bubica mala 😓 ah ta probava samo muci bebice

    Da kad nema grcice mora ju nesto patiti 😖😖

    😯 a jooj, a valjda s 3mj prodju ti grcevi, ali onda nastupaju zubici 😆

    Bas si me utjesila😬😬


    Hahahha moram malo 😛 nego cuj, nema ti bar kolike, treba bit zbog tog sretan. To je pakao.😖

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Ee da felicita sretan rodjendan sa zakasnjenjem 🙃

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Doris i Venus mamice čestitam! 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    ayla

    PaulaPerkovic

    ayla

    Mislim da ni vcrs nista od nocnog druzenja, curka nece da spava umorna je al ju probava muci jer cujem kako crijeva rade tu i tamo, nece opet u svoj krevet nego u moj pa se lomim s njom 🙄🙄 muza jos kuci nema da ju uspava kao da uvijek cega njega 😐😐 bas ju sada promatram zatvori oci i onda ih samo malo otvori i špija gleda ocul ja kuda otici 🙈🙈

    Ja se sicam mog malenog kad je imao problema sa grčevima puno mi je pomogla dr Brown bočica, izdvojila bi se i dala mu na tu bočicu mliko super stvar

    Koristim bas tu i dzaba 😐😐

    A bubica mala 😓 ah ta probava samo muci bebice

    Da kad nema grcice mora ju nesto patiti 😖😖

    😯 a jooj, a valjda s 3mj prodju ti grcevi, ali onda nastupaju zubici 😆

    Bas si me utjesila😬😬

    Hahahha moram malo 😛 nego cuj, nema ti bar kolike, treba bit zbog tog sretan. To je pakao.😖


    To da ali ovo je iscrpljujuće 😑

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Aurora87

    Cure koje su rodile, cestitam! 🎉🤗💞❤🥰
    Jedva sam sad orocitala, opet sam u zaostatku🤪. Danas je bas babyboom😁!
    Felicita, sretan rođendan s malim zakasnjenjem!😘
    Zara, ako si iz os, prijavljujem svoje prozore, 2 dvokrilna, jedan obicni i jedan mali u kupatilu🤣. Muz ne stigne jos i prozire prati, a sutra pocibje raditi tako da ne znam kad ce oni doci na red.
    Noemi, kraljice, kabtek sad mogu u turski sjed od prije oar dana. I jos me dolje steze😞😆. A inave sam bas fleksibilna, cijelu trudnocu sam skuoljala stvari s poda noznim prstima ili bi digla jednu nogu unazad i sagnula se😁, ali ociti mi gospođa nije bila elasticna kao ostatak tijela😖.
    Mg sam ja prestala piti negdje s 38tjedana jer sam pila i mivelu. A bolje da sam pila do kraja, mozda me ne bi grcevi u nogama uhvatili dok su me sivali….to je bilo suoer iskustvo…ja tamo rasirena a ono soraju grcevi u obje noge…jednu mi muz masirao, drugu med sestra, a mali na meni.
    Eti, javila sam se sad i tki zna kad cu opet poloviti sve…

    Aloo stani u red za prozore 😆😂😂


    🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Cure ima li koja pijedloge za dobre (novije) filmove? Ugl volim sve žanrove i cesto idem u kino, ali sada vise ne mogu toliko sjediti pa reko mogla bi ja i lezecki pogledati koji 😁

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    ayla

    PaulaPerkovic

    ayla

    Mislim da ni vcrs nista od nocnog druzenja, curka nece da spava umorna je al ju probava muci jer cujem kako crijeva rade tu i tamo, nece opet u svoj krevet nego u moj pa se lomim s njom 🙄🙄 muza jos kuci nema da ju uspava kao da uvijek cega njega 😐😐 bas ju sada promatram zatvori oci i onda ih samo malo otvori i špija gleda ocul ja kuda otici 🙈🙈

    Ja se sicam mog malenog kad je imao problema sa grčevima puno mi je pomogla dr Brown bočica, izdvojila bi se i dala mu na tu bočicu mliko super stvar

    Koristim bas tu i dzaba 😐😐

    A bubica mala 😓 ah ta probava samo muci bebice

    Da kad nema grcice mora ju nesto patiti 😖😖

    😯 a jooj, a valjda s 3mj prodju ti grcevi, ali onda nastupaju zubici 😆

    Bas si me utjesila😬😬

    Hahahha moram malo 😛 nego cuj, nema ti bar kolike, treba bit zbog tog sretan. To je pakao.😖

    To da ali ovo je iscrpljujuće 😑


    Ajde jos mjesec dana 😊 pa ce bit lakse 

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Cure ima li koja pijedloge za dobre (novije) filmove? Ugl volim sve žanrove i cesto idem u kino, ali sada vise ne mogu toliko sjediti pa reko mogla bi ja i lezecki pogledati koji 😁


    Ja bas i ne znam nove, samo starije znam. Untraceable mi je dobar, Deja Vu odlican isto. Ja viae serije volim. Film mi kratko traje 😅

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Cure ima li koja pijedloge za dobre (novije) filmove? Ugl volim sve žanrove i cesto idem u kino, ali sada vise ne mogu toliko sjediti pa reko mogla bi ja i lezecki pogledati koji 😁

    Ja bas i ne znam nove, samo starije znam. Untraceable mi je dobar, Deja Vu odlican isto. Ja viae serije volim. Film mi kratko traje 😅


    I serije volim 😁

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Cure ima li koja pijedloge za dobre (novije) filmove? Ugl volim sve žanrove i cesto idem u kino, ali sada vise ne mogu toliko sjediti pa reko mogla bi ja i lezecki pogledati koji 😁

    Ja bas i ne znam nove, samo starije znam. Untraceable mi je dobar, Deja Vu odlican isto. Ja viae serije volim. Film mi kratko traje 😅

    I serije volim 😁


    Hot zone ak nisi gledala, mini serija 👍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.