Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Granule se zove Colocynthis i daju se 3 granule u malu žličicu tople vode i ostaviš da se otopi, jedno 10 min. Ja dajem dva puta dnevno, ujutro prije podoja i navečer prije zadnjeg podoja. Treba 2-3 dana da se vidi ekeft pa eto. Navodno je to super stvar samo naravno nama nije bliža jer su ljudi još uvijek slabo upućeni u homeopatiju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Julie

    Granule se zove Colocynthis i daju se 3 granule u malu žličicu tople vode i ostaviš da se otopi, jedno 10 min. Ja dajem dva puta dnevno, ujutro prije podoja i navečer prije zadnjeg podoja. Treba 2-3 dana da se vidi ekeft pa eto. Navodno je to super stvar samo naravno nama nije bliža jer su ljudi još uvijek slabo upućeni u homeopatiju.


    Hvala ti na info! Ja sam otvorena za takve stvari tako da ću pokušati nabaviti.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    luce35

    Frajla

    Jutreko
    Ah Luce, znaci lazna uzbuna….al mozda to znaci da ce nesto uskoro 🤔 jesi i zadnji puta imala takve situacije
    Meni mali danas doma ostao - tko prezivi pricat ce 🙈
    Ide na cjepljenje, a ja bi trebala popodne na pregled ako uspijem otici

    Zadnji put nisam imala tako kroz ledja, stegnuo bi se stomak i to je to.
    Inducirali su me u 41tt, ni milimetra otvorena bez ijednog prirodnog truda.
    Zasad sam isto skroz zatvorena, vidjet cemo sutra na pregledu ima li promjena


    Jesu te inducirali zbog necega ili jednostavno zato sto si presla termin.. Mene sad jako zanima hoce li i mene moja poslat na inducirani ako ne krene nesto.. 

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Meni danas pritisak dolje kao da ce mi sve ispasti. Odvela ujutro malu u vrtic i vratila se spavati. Oprala kosu i sad papam mandarine. Krasan je dan a ja sva trula, nista i nikud mi se ne da, sva sam neka strgana.

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    DijMar

    Jutro!
    Malcu se danas pojavila neka kvrgica ispod lijeve cice. Zvala sam patronaznu i kaze da su to jos zaostali hormoni od poroda i nek stavljam obloge…meni izgleda malo strasno to…se mozda susrela koja s tim?


    Jesmo mi :) maleni je imao na ledima takvu kvrzicu koja se osjetile pod prstom i mi smo se prepali isto ali je kroz par dana proslo samo samo od sebe, bez obloga bez icega. Nije to nista strasno mislimx ko sto je rekla patronazna hormoni od poroda

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    LollyBB

    Julie

    Granule se zove Colocynthis i daju se 3 granule u malu žličicu tople vode i ostaviš da se otopi, jedno 10 min. Ja dajem dva puta dnevno, ujutro prije podoja i navečer prije zadnjeg podoja. Treba 2-3 dana da se vidi ekeft pa eto. Navodno je to super stvar samo naravno nama nije bliža jer su ljudi još uvijek slabo upućeni u homeopatiju.

    Hvala ti na info! Ja sam otvorena za takve stvari tako da ću pokušati nabaviti.


    Nema na cemu, i aju ih bolje opremljene ljekarne, mi recimo jucer kupili u gradskoj. Cijena je mislim 86 kn. Ja sam isto za alternativu ali se ne kuzim bas puno u nju i jos sam u fazi proucavanja.

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Julie

    LollyBB

    Julie

    Granule se zove Colocynthis i daju se 3 granule u malu žličicu tople vode i ostaviš da se otopi, jedno 10 min. Ja dajem dva puta dnevno, ujutro prije podoja i navečer prije zadnjeg podoja. Treba 2-3 dana da se vidi ekeft pa eto. Navodno je to super stvar samo naravno nama nije bliža jer su ljudi još uvijek slabo upućeni u homeopatiju.

    Hvala ti na info! Ja sam otvorena za takve stvari tako da ću pokušati nabaviti.

    Nema na cemu, i aju ih bolje opremljene ljekarne, mi recimo jucer kupili u gradskoj. Cijena je mislim 86 kn. Ja sam isto za alternativu ali se ne kuzim bas puno u nju i jos sam u fazi proucavanja.


    Marin hoće piti čaj od komorača? Moj je danas probao, ali nije baš oduševljen. Valjda je nešto sitno pocuclao, složio neku facu … fuuuj i bok, neće više.

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    LollyBB

    Julie

    LollyBB

    Julie

    Granule se zove Colocynthis i daju se 3 granule u malu žličicu tople vode i ostaviš da se otopi, jedno 10 min. Ja dajem dva puta dnevno, ujutro prije podoja i navečer prije zadnjeg podoja. Treba 2-3 dana da se vidi ekeft pa eto. Navodno je to super stvar samo naravno nama nije bliža jer su ljudi još uvijek slabo upućeni u homeopatiju.

    Hvala ti na info! Ja sam otvorena za takve stvari tako da ću pokušati nabaviti.

    Nema na cemu, i aju ih bolje opremljene ljekarne, mi recimo jucer kupili u gradskoj. Cijena je mislim 86 kn. Ja sam isto za alternativu ali se ne kuzim bas puno u nju i jos sam u fazi proucavanja.

    Marin hoće piti čaj od komorača? Moj je danas probao, ali nije baš oduševljen. Valjda je nešto sitno pocuclao, složio neku facu … fuuuj i bok, neće više.


    Ni njemu se ne svida, popije 10-20 ml i to bas jer mu nutkam. Zato sam gledala kaj još da nabavimo da nam pomogne i dosla do tih granula. Nadam se najboljemu. 🙏

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    felicita28

    DijMar

    Jutro!
    Malcu se danas pojavila neka kvrgica ispod lijeve cice. Zvala sam patronaznu i kaze da su to jos zaostali hormoni od poroda i nek stavljam obloge…meni izgleda malo strasno to…se mozda susrela koja s tim?

    Jesmo mi :) maleni je imao na ledima takvu kvrzicu koja se osjetile pod prstom i mi smo se prepali isto ali je kroz par dana proslo samo samo od sebe, bez obloga bez icega. Nije to nista strasno mislimx ko sto je rekla patronazna hormoni od poroda


    Citala sam da dosta beba ima to…nadam se da je stvarno samo to…

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Jeste vidile tamo mozda u grupama trudnice i mamice da se jako protive cajevima i vodi za bebe, kao bar ne do 6mj? Prema smjernicama zdrastvene organizacije da moze vise stete nego koristi… nezz tocno zasto

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.