Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Manich

    Heloo curke da prijavim kako sam koza danas odradila generalku u kuci sve sto sam planirala obavit sam napravila i sutra kad nam montiraju perilicu i novi sporet ja mogu da idem rodit hahaha… Sve je cisto mirisno i na svom mjestu.. Ponosna sam sama na sebe iako mi je trebalo par sati za sve jer sam svakih 10 min sjela da odmorim.. Ledja me dosta bole sada ali cu sada pod tus i lec i pustit si film i odmarat do sutra… Noemi nisam ni mislila na inducirani porod prije termina vec me zanimalo ako ga predjem dali oni salju sami ili mogu ja traziti? Mislim ja kuzim da je zapravo sve do 42 tjedna normalno ali realno vec i sa 40 tj ti je dosta svega i stomaka i dani su ti kao godine dugi.. I nekako bi bila mirnija ipak da me ako predjem 40 ti tjedan da me induciraju jer me strah nekih komplikacija.. Pogotovo ako moja doktorica ne gleda plodnu vodu..


    Da, mozes ti trazit indukciju 😊 a hoce tebe tvoja slat u TA u Osijek? Ili ce te ona skoz gledat? 

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Ja sam sa svojom povezana i sad sam al ss jos uvjek razilazimo u nekim stvarima al savjet poslusam njen, mada nisam u vezi muza 😂😂 jer nije dala da budem s njim al ga je prihvatila i uvjek ga brani 😂🙈


    😂😂 promijenila misljenje, sad ga brani da joj se slucajno ne vratis u kucu. Tek te se rijesila 😜

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Inace, ja se vratila s pregleda, bila sam ljuta ko ris, al evo dosla samo malo sebi
    Kao prvo sestra nije imala termina zadnji put i rekla mi je da dodem uto ili cet na pocetku smjene. I onda me ostavila sjediti sat i pol iako sam dosla prva i pustala druge zene jer “one su narucene”. Ja sam valjda doslo eto jer mi se sprdlo 😡🤬
    Hvala bogu gledo me rucno ovaj put, bez one sprave za mucenje. Uzeo mi je bris koji bi trebala sama nositi, tako da ce vjerojatno zavrsiti u smecu 😏, pa cu vidit sta i kako dalje za to. A super mi je kad sam pitala sestru jel to ide njoj ili meni, a oni pita “a sta bi ja s tim” 😳 pa mislim, pa sta bi ja?!
    E da, onda je isao raditi ultrazvuk i stomacic je veci. I ok, mislim se ja rucala prije nego cu kreniti i bebi valjda bilo fino i napila se vode. A on uopce nije ni spominjo tu opciju, nego kako trebam manje jesti u pekari blabla 🤦🏼‍♀️ Ja sam sad na +9 i to sam sva otecena, a postavio se ko da sam dobila u najmanju ruku 30 kg 😡 Po toj procjeni  je beba u 2 tjedna dobila 1,1 kg, sto ja mislim da nikak nije realno.
    I za kraj mi napise kontrola dalje u klinici, a usmeno mi kaze nek si trazim termin vec za iduci tjedan. Uopce be kuzim zasto onda nije napiso kontrola za tjedan dana u klinici nego se ja s njima trebam objasnjavati zasto dolazim prije 37 tt 🙄


  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Jeja4

    Cure, koje ste 36 tj, jeste zedne cesto? Ja sam ko deva, stalno pijem vodu, stalno zedna i naravno, stalno hodocastim na wc


    Ja svaki put kad se ustanem na noge sam na wc-u, odmah prva postaja… A trazi mi se bas samo vode, na cedevitu i neke sokove mi se dize ona pjena iz zeludca… E da jedino sto mi jos pase od tekucine su mlijeko i onaj Fructal mama sokic mmmm njam njam 🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Manich

    Heloo curke da prijavim kako sam koza danas odradila generalku u kuci sve sto sam planirala obavit sam napravila i sutra kad nam montiraju perilicu i novi sporet ja mogu da idem rodit hahaha… Sve je cisto mirisno i na svom mjestu.. Ponosna sam sama na sebe iako mi je trebalo par sati za sve jer sam svakih 10 min sjela da odmorim.. Ledja me dosta bole sada ali cu sada pod tus i lec i pustit si film i odmarat do sutra… Noemi nisam ni mislila na inducirani porod prije termina vec me zanimalo ako ga predjem dali oni salju sami ili mogu ja traziti? Mislim ja kuzim da je zapravo sve do 42 tjedna normalno ali realno vec i sa 40 tj ti je dosta svega i stomaka i dani su ti kao godine dugi.. I nekako bi bila mirnija ipak da me ako predjem 40 ti tjedan da me induciraju jer me strah nekih komplikacija.. Pogotovo ako moja doktorica ne gleda plodnu vodu..

    Da, mozes ti trazit indukciju 😊 a hoce tebe tvoja slat u TA u Osijek? Ili ce te ona skoz gledat?


    Pa ja mislim da  ce me ona skroz gledat… Nije mi dosad spominjala bolnicu.. Vidjet cu sta ce reci u cet kad idem opet na ctg

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    LFrajla nije rucno sirenje (jer sam vec 3cm/2 prsta otvorena) i inace me pregledi ne bole, vec kad prodje cerviks onda ide prstima u stranu i kida navodno te membrane da odvoji cerviks od ovoja, bas je bilo gadno i duze je trajalo 😵😬

    Upisi u gugl slike pa ces vidit o cemu je rijec, ja sam za to cula samo na stranim forumima i aplikacijama, i obicno to zenama rade tek kad prodju termin i ako same zele ofc…

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Nekim zenama krenu trudovi il ispadne cep u roku par sati, a nekome ne djeluje… mene je iskreno sad malo trta jer mi je sad sve osjetljivo i blago bolno pri dnu stomaka

    [lilypie.com]

  • Avatar linopp

    linopp

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim nakon fugo vremena. Citam vas ali sam stalno u zaostatku pa ne stignem komentirat. 09.10.rodila se nasa curica Franka. 3600g i 53 cm. 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Manich

    luce35

    Frajla

    Jutreko
    Ah Luce, znaci lazna uzbuna….al mozda to znaci da ce nesto uskoro 🤔 jesi i zadnji puta imala takve situacije
    Meni mali danas doma ostao - tko prezivi pricat ce 🙈
    Ide na cjepljenje, a ja bi trebala popodne na pregled ako uspijem otici

    Zadnji put nisam imala tako kroz ledja, stegnuo bi se stomak i to je to.
    Inducirali su me u 41tt, ni milimetra otvorena bez ijednog prirodnog truda.
    Zasad sam isto skroz zatvorena, vidjet cemo sutra na pregledu ima li promjena

    Jesu te inducirali zbog necega ili jednostavno zato sto si presla termin.. Mene sad jako zanima hoce li i mene moja poslat na inducirani ako ne krene nesto..


    Na trecoj kontroli plodne vode me poslali u radjaonu jer je voda bila zelena

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Ja sam sa svojom povezana i sad sam al ss jos uvjek razilazimo u nekim stvarima al savjet poslusam njen, mada nisam u vezi muza 😂😂 jer nije dala da budem s njim al ga je prihvatila i uvjek ga brani 😂🙈

    😂😂 promijenila misljenje, sad ga brani da joj se slucajno ne vratis u kucu. Tek te se rijesila 😜


    😂😂😂 Moze biti, al nisam s njom vec 5 god 😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.