Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Maša, cestitam ti ❤ ❤ nadam se da je sve dobro proslo…predivno❤
    Sad ce nam svako malo bebica neka doc…
    Ja  nocas nikako zaspati i sad se jos probudila, uzas

    [lilypie.com]

  • Avatar Dior2

    Dior2

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ayla

    Maša62

    Stigla nam je Maša u 23:55 47 cm i 2930 .Sad se mazimo već sat i pol 🥰

    Cestitam ti i brz oporavak zelim 😘


    Cestitam brz oporavak

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Masa cestitam, zelim vam brz oporavak 😍.

    [lilypie.com]

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Masa cestitam
    Angelina sretno
    Joj,otac moje svekrve je umro,upravo su javili i muz ode,cujem svekrvu dole kako misli da je lazu,ono star je i bio je slab u posljednje vrijeme,ali otac joj je naravno da joj je tesko.Bas mi ovo nije trebalo sada,nekako se osjwcam skuceno,niti mogu pomoci sta niti mogu biti toliko u tome svemu.Nakon sto sam ja izgubila oca prije 3 godine u njegovoj 47 godini takve stvari mi tesko padaju,pa mi se place i kad ne znam nekoga.
    Jos jucer ja i muz sa sinom isli na selo da im on izreze drva,i onako bio je ok,sjedio,i pio kafu.I maloprije muz govori javili umro dedo,ja pitam kakav dedo bolan.
    Najvise mi je sto se u takvim situacijama nika ne zna kontrolisati.Kada je moj otac umro bila sam trudna 6 mjeseci i ni sama ne znam odkud mi onakvo strpljenje i prisebnost.Naravno,znam i sad odplakati,ali samo mogu reci da sam bila uz njega od prvog dana opake bolesti i svega i da sam podnijela sve stojecki i hrabro i da bi se ovi stariji mogli ugledati na mene kako sam podnosila sve te situacije a bile su jako teske.
    Izvinite sto vam pisah o ovoj ruznoj temi ovdje ali morala sam negdje to izbaciti jer u ovome svemu ne bih mogla nikome ni rijeci reci.

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Maša62

    Stigla nam je Maša u 23:55 47 cm i 2930 .Sad se mazimo već sat i pol 🥰


    Cestitam 😊

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Maša62

    Stigla nam je Maša u 23:55 47 cm i 2930 .Sad se mazimo već sat i pol 🥰


    Čestitke 🤗 
    jutro cure..sve sam tromija,leđa pucaju,dojke bole, odnosno ova jedna s kvržicom ..mislim da sam i gljivice dobila,imam neki žuti iscjedak. Kronično sam neispavana, cijelu trudnoću se noću budim najmanje 4 puta na wc 🙄 sreća pa se bliži kraj,i još ako me ranije malo porodi supeer😁

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Masa cestitaaam 💕😍😍 uzivajte sada i kada stignes, napisi iskustvo, vidim da si u Vinogradskoj, pa me sve zanima 🙈😊
    Amgelina sretnooo! Mozda se i ti vec sad druzis i mazis s bebicom ❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Maša cestitam 🤗. I nasa curka bi se zvala tako 😍
    Angelina sretno! Cekamo nestrpljivo 😊
    Ja sam toliko uzbudjena radi svih cura ovdje jer je sve to proslo toliko brzo…i ja cu skoro biti na redu i sve mi je ko u nekom filmu 😬
    Mene je nocas kod svakog okretanja i dizanja probadalo dolje, jos uvijek me kad se okrecem, a sama nisam sigurna jesam li sanjala ili me stvarno cesto stezalo u d.dijelu trbuha 🤷🏼‍♀️ Toliko sam u tome da sam pocela zamisljat simptome, a nikako ne zelim da krene ranije 🤦🏼‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Masa cestitke od ❤, Angelina vjerujem da si i ti odradila svoj dio posla 😉, ako jos nije gotovo, onda sretno da sto prije prođe 😍

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Maša čestitam! Bebice dobrodošla i sretan vam suživot.
    Sammy ja bih odmah potpisala da me u starijoj dobi samo uzme. Znam da je tesko, moj tata je isto umro i nikad to skroz ne prezalis iako je bio vec u godinama, ali ti sad sebe i bebu cuvaj i zamisli da je taj covjek zapravo imao srece, nikad nikome nije pao na ruke, do zadnjeg dana bio snazan. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.