Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Sta mislite jel se smije masirati medjica ako sam na mirovanju? I imam skracen cerviks i prst otvoren… ja ne vidin zasto ne bih smjela bar izvana mazati i mrvu pri ulazu rastezati, s tim da naletila na info da moze pojacati oxytocin i pripomoci otvaranju hmm…

    A planiram to masirati jos od prije trudnoce… i kad je idealno zapoceti 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    DijMar

    Nego, da čujem koja masira međicu?
    Krenula ja nadobudno večeras…pripremila lijepo rukavice, ulje, ogledalo… prvo nikako da se namjestim, drugo sa obje ruke mi je nemoguća misija doći do nje jer me stišće trbuh, treće čim sam lagano nešto počela već me peckalo i uz sve to sva sam se pogubila u tim silnim uputama vezano za pokrete… ništa, propalo…ali ne odustajem i sutra ću probati, ali na stolici, a ako kroz par dana stvarno neće ići onda se neću mučiti…


    Nisam probala…al mozda bi ti bilo zgodnije na wc-u nego na stolici 🤔


  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Meni se to ne da radit nekako…sto bude bude, ne da mi se s time zamarati…

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Gledala sam sad malo savjete na yt od primalja i doula i skuzila da mogu na vise nacina tj u polozaju koji mi pase i to sa jednom rukom 🤗 Sutra opet isprobavanje 😅 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Moja cimerica je rodila vecu bebu od mene i samo je popucala i ima 4 sava ja sam rezana i beba je manja tako da curke kazu da se lakse rodi veca beba jer se ona sama odgurne za van.. ☺️

    Ja sam rodila manju bebu, nisam rezana, isto imam par savova. Mislim da tu igra ulogu samo elasticnost tkiva 🤔


    Ma da i ja mislim da je do toga, a i beba sama pomogne pri porodu da izade kada se odguriva meni je doktor zajahao na trbuh da bi ju istirao van srecom nije njoj nista polomio koliko je stisnuo 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Nego curke sto se ceka, di su bebači? Kad cemo novu temu pokrenuti da imam s kim o bebama ☺️☺️ 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Nego curke sto se ceka, di su bebači? Kad cemo novu temu pokrenuti da imam s kim o bebama ☺️☺️


    Ti nama slobodno pisi o bebici kaj god, sad cemo mi….za dva do tri tjedna dolazi jaaaako puno bebica 😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Nego curke sto se ceka, di su bebači? Kad cemo novu temu pokrenuti da imam s kim o bebama ☺️☺️

    Ti nama slobodno pisi o bebici kaj god, sad cemo mi….za dva do tri tjedna dolazi jaaaako puno bebica 😍


    Sad kad krenu bebe necemo se stic pratit hahaha.. Samo neka nam dodju nase bebice pa cemo i dalje razmjenjivati iskustva… 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Manich

    Julie

    ayla

    Nego curke sto se ceka, di su bebači? Kad cemo novu temu pokrenuti da imam s kim o bebama ☺️☺️

    Ti nama slobodno pisi o bebici kaj god, sad cemo mi….za dva do tri tjedna dolazi jaaaako puno bebica 😍

    Sad kad krenu bebe necemo se stic pratit hahaha.. Samo neka nam dodju nase bebice pa cemo i dalje razmjenjivati iskustva…


    Da, da 😍😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    A sto cu vam pisati kad ste jos trudne pa kukate ja sam zavrsila sa kukanjem tim 😂😂😂 jedva cekam da stigne jos bebaca 🥰🥰 i da se lista pocme nadopunjavati bebama 😍☺️ ko bi reko da cemo tako brzo doci kraju bilo je jako ljepo druzenje o trudnoci 🤗 da vas nije bilo mislim da bi dobila zivcani slom 🤪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.