Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Deja, samo ti spakiraj stvari i nek bude spremno pa kad krene, nece bit panicnog trpanja u torbu. Na torbh jos stavis popis sta moras naknadno dodat, sto ne mozes odmah (npr. Punjac, cetkica za zube, cetka za kosu, fen, sminka i slicno). I onda kad krene, laganini pod tus, pa pakiranje stvari i u bolnicu.
    Ajla i ja sam bila u soku kad je krenulo, sve sam ocekivala ranije ce, al opet kad krene uhvati te sok u prvom trenu. Onda se skuliras i skuzis da ces danas vidjet svog bebaca i odmah ti bude lakse 😊


    Ja sam cak razmisljala bili ili nebi isla 😂😂 pa krenula sude trpat u masinu reko necu jos pa reko ma idem ja pa kud puklo al je bilo sve laganini nije bilo trcanja a drugciji sam scenarij zamisljala

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    Deja, samo ti spakiraj stvari i nek bude spremno pa kad krene, nece bit panicnog trpanja u torbu. Na torbh jos stavis popis sta moras naknadno dodat, sto ne mozes odmah (npr. Punjac, cetkica za zube, cetka za kosu, fen, sminka i slicno). I onda kad krene, laganini pod tus, pa pakiranje stvari i u bolnicu.
    Ajla i ja sam bila u soku kad je krenulo, sve sam ocekivala ranije ce, al opet kad krene uhvati te sok u prvom trenu. Onda se skuliras i skuzis da ces danas vidjet svog bebaca i odmah ti bude lakse 😊

    Ja sam cak razmisljala bili ili nebi isla 😂😂 pa krenula sude trpat u masinu reko necu jos pa reko ma idem ja pa kud puklo al je bilo sve laganini nije bilo trcanja a drugciji sam scenarij zamisljala


    Hahha ja sam si zamislila da ce mi puknit vodenjak i da cu onda lagano spremit sve i u bolnicu. Tako je i bilo 😁 hahha al bome sam ostavila sudje u sudoperu 😂😂 zato sam brisala parket, da se ne digne, kak je ta plodna voda curila 😂😂😂😂 

    [lilypie.com]

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ja zbavila ctg, sve u redu i dalje cekamo. Tolko sam se prezojila tamo ko da sam u sauni bila haha i opet sam cula neku bebicu koja je stigla na svijet i vikala 😍

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    I ja lose spavala nocas, nikako se namjestit, pravo gradelanje 🙄.
    Popila kavicu i otisli na plazu da se malo razbudim i rashladim. 
    Sad smo vec u pripremama za rucak iza kojeg cu u horizontalu 🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    Deja, samo ti spakiraj stvari i nek bude spremno pa kad krene, nece bit panicnog trpanja u torbu. Na torbh jos stavis popis sta moras naknadno dodat, sto ne mozes odmah (npr. Punjac, cetkica za zube, cetka za kosu, fen, sminka i slicno). I onda kad krene, laganini pod tus, pa pakiranje stvari i u bolnicu.
    Ajla i ja sam bila u soku kad je krenulo, sve sam ocekivala ranije ce, al opet kad krene uhvati te sok u prvom trenu. Onda se skuliras i skuzis da ces danas vidjet svog bebaca i odmah ti bude lakse 😊

    Ja sam cak razmisljala bili ili nebi isla 😂😂 pa krenula sude trpat u masinu reko necu jos pa reko ma idem ja pa kud puklo al je bilo sve laganini nije bilo trcanja a drugciji sam scenarij zamisljala

    Hahha ja sam si zamislila da ce mi puknit vodenjak i da cu onda lagano spremit sve i u bolnicu. Tako je i bilo 😁 hahha al bome sam ostavila sudje u sudoperu 😂😂 zato sam brisala parket, da se ne digne, kak je ta plodna voda curila 😂😂😂😂


    Meni je pukao ali visoko pa je voda lagano curkala cijeli dan 🙄 

  • Avatar Senci30

    Senci30

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene. Za pocetak cestitam svima koji su rodile 🤗🤗🤗 nisam vas pratila 10ak dana jer je moja curka odlucila doci na punih 38 tjedna 22.08.❤ mama navila alarm da krene to jutro na prvi ctg kad ono drugi scenarij. Malo smo se zadrzali u bolnici pa nisam imala energije pratiti vas. 
    Znaci u 5h ujutro krenula plodna voda, nista puno alo krenula curkati. U 6h presla cestu do bolnice😀 bila otvorena 3 prsta, ali se par sati nije nista dogadjalo i nisam imala svoje trudove pa su me stavili na drip. Poceli sa 12, pa 18 pa 25 kapi. Do 25 nije nista bolilo.
    Tad su mi ponudili plin pa sam ga uzela. Ne znam koliko je pomogao, jer je svejedno bolilo  (a ne znam koliko zapravo najvise moze boliti) ali mi je bilo psihicki umirujuce disati u to kad krene trud. I na kraju doktorica i babica sa rezom  pomogle da stigne bebica u 15.47h. Djeluje dugo, ali u bolovima (podnosljivim i onim malo jacim) je ukupno bilo mozda 2h. Kazem, ako sam ja prezivjela, svi ce 😀
    Nisam bas inace hrabrica. Nemam traumu od poroda. Nije da razmisljam o novoj bebi uskoro 😂😂 ali nemam sad vec strah od sljedeceg poroda. 💋💋💋

    [lilypie.com]

  • Avatar Maša62

    Maša62

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Senci30 čestitam 🎈🎉❤️🥰

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Senci čestitke i brz oporavak! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Senci30

    Pozdrav zene. Za pocetak cestitam svima koji su rodile 🤗🤗🤗 nisam vas pratila 10ak dana jer je moja curka odlucila doci na punih 38 tjedna 22.08.❤ mama navila alarm da krene to jutro na prvi ctg kad ono drugi scenarij. Malo smo se zadrzali u bolnici pa nisam imala energije pratiti vas.
    Znaci u 5h ujutro krenula plodna voda, nista puno alo krenula curkati. U 6h presla cestu do bolnice😀 bila otvorena 3 prsta, ali se par sati nije nista dogadjalo i nisam imala svoje trudove pa su me stavili na drip. Poceli sa 12, pa 18 pa 25 kapi. Do 25 nije nista bolilo.
    Tad su mi ponudili plin pa sam ga uzela. Ne znam koliko je pomogao, jer je svejedno bolilo (a ne znam koliko zapravo najvise moze boliti) ali mi je bilo psihicki umirujuce disati u to kad krene trud. I na kraju doktorica i babica sa rezom pomogle da stigne bebica u 15.47h. Djeluje dugo, ali u bolovima (podnosljivim i onim malo jacim) je ukupno bilo mozda 2h. Kazem, ako sam ja prezivjela, svi ce 😀
    Nisam bas inace hrabrica. Nemam traumu od poroda. Nije da razmisljam o novoj bebi uskoro 😂😂 ali nemam sad vec strah od sljedeceg poroda. 💋💋💋


    Čestitam 😘👶🏼 zelim objema brz oporavak
    Ste sad doma?


  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Senci, cestitke za bebicu! Slobodno nam napisi kako se snalazite 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.