Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Meni je zao sto vam se nisam prikljucila ranije, vjerojatno bi mi lakse bilo svih ovih mjeseci neg sama sa svojim mislima…
    Meni je svejedno u kojoj sam grupi dok god se pise… kad sam se ukljucila u jesenske neko me pitao otkad je 8.mj jesenska beba, a na kraju ce cudo doc u 9.mjesecu😂
    Nadam se da cu vas sve popratiti pa da nastavimo pricati o bebama 😊
    Frajla, javljam se da sam u komadu, spremam se na ctg😄 sad cu opet cmoljit u radaoni ak cujem kak bebe dolaze😂🙈

  • Avatar Maša62

    Maša62

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Jutro svima , cijelu trudnoću sam provela na ovom forumu iako rijetko pišem .Skroz mi je nazamislivo bez ovog foruma da ne idem nekoliko puta na dan pročitati sto ima novog ,iskreno se nadam da ćemo nastaviti tipkati svjedno tu ili negdje drugdje .Danas sam 37+3 koliko jedva čekam toliko se i bojim i četvrtak mi je pregled u bolnici tada ću saznati da li idem na carski .Ne znam kako vama ali meni je sve to prošlo prebrzo .

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Meni su to bas komplikacije sad prebacivanje u drugu grupu 😅 zapravo bila bih sretnija kada bi se nastavile dopisivati samo mi koje jesmo tu, jer vidim da su tamo neki novi ljudi. Sve je to super, ali nisam s njima provela trudnocu 😁 no dobro.. vidjet cu hocu li se ukljucivati ili ne, ovisi i koliko cu vremena imati.
    Inace, nemam nista protiv ni da ovdje zene koje su rodile napisu nesto o svojoj bebici i kako provode vrijeme

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Jutro curke 🦉
    Iskreno bas mi je zao sto je otvorena tema o jesenskim bebama jer ce pocet iz tjedan u tjedan i ovaj forumic umirat jer ce ih sve vise biti tamo, a ovdje skoro nitko aktivan. Tesko da ce mame uz bebace uspjeti pratiti na vise foruma teme i razumijem ih… Svakom lijepom druzenju jednom dodje kraj 😪
    Osjecam se ko da decko samnom prekida i rastajemo se, sve nam je super, ali odlazim 🤣💔

    Nego, ima tko iskustva s posteljinicom???
    Pa ako bi bile u mogucnosti vi koje ste vec kupile opipale i oprale da kazete 😁🤗 zanima me SVE, jer mi treba sve i razmisljam da to uzmem u setu nekako ali kad mi napisu 8/1 ja se ponadam da je sve tu kad ono samo ogradica ide u 5dijelova jer se radi tipa o jastucicima 😏


    Ja sam uzela preko etherala set poateljine,.mislim da je 6u1. Dobijes jastucic, poplun, 2x navlaku za jastucic, navlaku za jorgan, ogradicu i navlake za ogradicu (mislim da je u 4 dijela ogradica). Nisam ju jos stavila na krevetic, stavit cu je tek kad se beba pocne okretati. Ovako je dosta vruce u sobi, pa sam zbog cirkulacije zraka ostavila bez ogradice. Oprala sam ju na 60, nije se obojala ni smanjila. E da i plahticu sam dobila. Cijena je bila 280kn, bilo je na akciji i stiglo je za 3 dana. Placanje pouzecem. Mislim da je postarina bila 30kn. Kvalitetna je i mislim da ce biti peri-deri posteljina. 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Maša62

    Maša62

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Angelina ako ćemo glasati i ja sam za ostanak u ovoj grupi pa kako bude 🤣

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Deja, samo ti spakiraj stvari i nek bude spremno pa kad krene, nece bit panicnog trpanja u torbu.  Na torbh jos stavis popis sta moras naknadno dodat, sto ne mozes odmah (npr. Punjac, cetkica za zube, cetka za kosu, fen, sminka i slicno). I onda kad krene, laganini pod tus, pa pakiranje stvari i u bolnicu.
    Ajla i ja sam bila u soku kad je krenulo, sve sam ocekivala ranije ce, al opet kad krene uhvati te sok u prvom trenu. Onda se skuliras i skuzis da ces danas vidjet svog bebaca i odmah ti bude lakse 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ReginaP

    ayla

    ReginaP kad se najmanje nadas tad ce, ja nisam ocekivala kad je mene krenulo ostala sam sokirana i bilo je kud bas sad 😂😂

    Haha klasika. Ja sve kukam kako ne mogu vise i neka izadje i cim nešto zaboli odmah mislim jao pa neće valjda sada ko da bi se porodila u 5 minuta 😂🙈


    Hahahahaha tako mi i samoj bilo, al sad mi drago da je bilo ranije neg li kasnije ☺️

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Maša62

    Angelina ako ćemo glasati i ja sam za ostanak u ovoj grupi pa kako bude 🤣


    I ja sam za ostanak, ne bi da se rasprsimo po grupama. Htjela bi docekat da sve curke rode, pa izmjenjujemo iskustva (muke po dojenju, neprospavane noci, sove u trudnoci i nakon trudnoce i slicno). 😊 meni nije problem cekati i ne pisati o bebi, ok ak se budem morala izjadat nekad, ali veselim se svakom vasem postu i totalno razumijem kroz sta prolazite. Jedva cekam da krenete ko na traci 😛

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure…ja se nikako nisam naspavala…prvo sam kasno zaspala jer me zgaravica tolilo klala da sam pola noci provela sjedeci, ni soda bikarbona nije pomogla, onda kad sam napokon zaspala onda ustajanje na wc svakih 45 min, na kraju me jedan komarac izgrizao na 20 mjesta po rukama i do jutra nikako zaspat, a dosada da pokucam spavala ko beba. Cijelu noc jos i popodne bi spavala…a sad se ne mogu ni namjestit. Ah te cari trudnoce 😂
    Sto se tice posteljine ja sam isto uzela jednu u etherealu od 6 dijelova, jednu mi je dala sestricna a jedna je moja dok sam ja bila beba. Žuta je i mama mi ju je izvadila iz ormara i ona ima sentimentalnu vrijednost :) 
    Ja sam isto za da se sto.vise druzimo tu i one koje su rodile i one koje nisu pa poslije lako svi skupa prijedemo na neki drugi forum, ali do onda bolje da smo tu jer strepimo i cekamo tu jedna za drugu ❤❤

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    ayla

    ReginaP

    ayla

    ReginaP kad se najmanje nadas tad ce, ja nisam ocekivala kad je mene krenulo ostala sam sokirana i bilo je kud bas sad 😂😂

    Haha klasika. Ja sve kukam kako ne mogu vise i neka izadje i cim nešto zaboli odmah mislim jao pa neće valjda sada ko da bi se porodila u 5 minuta 😂🙈

    Hahahahaha tako mi i samoj bilo, al sad mi drago da je bilo ranije neg li kasnije ☺️


    Bas me uhvati nekad nestrpljivost da bih odmah otišla rodit, a onda si mislim bolje da se smirim ako budem prenijela pojest ću se živa do poroda 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.