Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Bog mamice!
    Vidim da ste svi uživali u “produženom” vikendu (malo vise ili manje). Ćestitam na novim curicama  I dobrodošle nove mamice!
    Čitala sam vas s moba, ali nisam pisala. Mi smo malo spojili praznike I išli u šetnju u Zg. Bilo je lipo, bez velikih dogovora I polako tako da sam se I odmorila I lipo podružila sa prijateljima… Baš super vikend.
    Cure koje već imate djecicu, nosate li vi još svoje malce? Micica je baš postala jako vezana za mene, možda predosjeća dolazak konkurencije pa želi što vise pažnje , I svako malo traži da je uzmem. Nije baš teška, mršavica je sa nekih 12ak kg, ali meni je stomak dosta velik (19+4 tt) I nekako u zadnjih par dana osjećam da me nakon tog nošenja stomak malo steže. Bili smo u Zg kod mojih sestara I one su stalno negodovale zbog toga šta je toliko nosam, a meni je žao ne uzeti…. S druge strane sad me već malo strah da zbog tog mog udovoljavanja njoj ne zakompliciram trudnoću.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Evo i ja da se javim nakon vikenda..bilo je vjetrovito, pa se nisan kupala..smrc..
    Sta se nisenja tice, ja nosim svoju malu, ima 16-17kg..al ne predugo. Nekad je tako i uspavljivam kad je pregrintava..
    Ajme kako me strah kako cu s bebom i njom.
    Ona se i svaku noc digne i dode nama u krevet. Ne znam kako ce to sve skupa funkcionirat kad bude beba.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ja malog nosim kad me trazi, a i nekad ga sama uzmem i nosim jer mi tako dode 😊 ima 15.5 ili 16 kg. Nemam pojma, nismo ga dugo vagali

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuuutroooo!!!
    Zene, majke, kraljice… Nemojte se opterecivati izgledom!!! Lijepe steeee! Predivne!!! 
    Mamuka i Aleksandra, nemam djecu jos ali moja frendica ima malog od 10 mj i trudna je 5 mjesecii i nosi ga … Vjerujem da nije lako…
    I me, jesu te zvali dan prije iz ordinacije L.Stifanic da potvrde pregled ili si ti njih morala nazvati?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • ivanavanda

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Jao cure kako sam živčana. Susjed koji je pupčanom vrpcom vezan za moju svekrvu ima 22 godine dvoje djece toliko ružno priča o meni jer njegovoj zeni dajem savjete o dojenju pa joj narucim koju kjnjigu ili paketić da sam gtlupa ovo ono vrijeđa priča kako žderem ko krmača štrudlu koju je svekrva ostavila njemu a  nije hahah i kaze mm da ce ga izbaciti van ona njemu na mob da ja ne cujem kaze ne brini cim se presele u svoj stan za par dana dodji ti svaki dan, po****ala se sebi u usta jer je rekla prije 3 dana da ce ga otkanatati jer joj je naporan….. umjesto da brani mene ona na  njegovoj strani. nema problema neka bude onda i baka njegovoj djeci.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    MC Mouse, veselo je vama bili u subotu!!
    Sretna, nadam se da ces imati priliku biti tako poletna i u ovoj trudnoci!
    Meni sve frendice govore kako su one oticale pred kraj trudnoce, a ne 3 mj prije… Ovito ovisi kad su trebale roditi…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *ocito ne ovito … Pisem s moba… Jos lezim i odmaram.. bas se oporavljam od subote 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Da, oticanje ovisi i o vrucinama..u prvoj trudnoci sam oticala tek zadnja dva-tri tjedna..a sad vec jedno duze vrime. Iako nije strasno..samo kad se preforsiram.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Jutro mamice!
    Mi smo isto spojili vikend i uzivali, takoder me povremeno pucaju hormoni i malo sam osjetljivija nego inace. Isto i za izgled, malo sam si super, malo sam ko slon kako koji dan koji hormon naleti 😆
    Sretno na pregledima danas, mi idemo sutra! 
    Malac je jako zivanah bio cijeli vikend i primjetila sam da sto sam ja opustenija i smirenija on vise lupka i okrece se, cim imam nekog posla, kao danas npr onda protestira i bude mirniji ☺️ Vec zna sto zeli 😃
    Pijete li kavu svaki dan i koliko? Ja popijem jednom dnevno ness ili iz kafica ovisi gdje se nadem ujutro.



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Pozdrav!!
    Vidim dosta nas je bilo na svadbama ovaj vikend, mi se još oporavljamo 
    Što je najgore, nismo bili predugo jer nisam više mogla izdržati. Bila je baš super muzika, a mi smo ostali negdje do pola 2. Od subote ujutro me dosta bole ligamenti oko maternice pa sam jedva izdržala i dočekala da se legnem u svoj krevet. Nadam se da će uskoro prestati, očigledno rastemo i rastežemo se 
    Divim se ženama koje plešu cijelu noć sve do kraja trudnoće, svaka čast. Ima dana kad je i meni dobro, ali ovih zadnjih dana me baš to sve steže i smeta. Što će tek bit do kraja trudnoće hehe
    Sretno svima koje danas idu na pregled, ja ga imam sutra kod svoje doktorice 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.