Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    barbs

    I meeeee, pomaaaalooooTo su hormoni. Odmori se. Sutra je novi dan.
    Sretna, i ja sam na našem piru bila trudna 19 tjedana i bez problema sam sve izdržala… Sada je već malo teže… Izdržala od 17 do 2.30. Slijedeći pir 3.9. a meni termin 27.9.Tu smo negdje. I ja govorim da ću otići ako se ne porodim u međuvremenu
    Luce, znači, to je bilo blizu tebe?!Odmori se koliko god je tvome tijelu to potrebno… Inače svi pomalo otiču, kamoli trudnice…
    Mi smo eto pred pola sata došli doma. Tušnula sam se i sad gledam kako se kreću cijene izrade fotobooka preko neta… Nekako nam je previše skupo naručiti od fotografkinje.


    Ma na novoj godini sam bila trudna 30 tj pa smo bili isto do 5 ujutro i isli i po bircevima i do frendova i plesali…bas sam do samog kraja trudnoce bila ful poletna. Nisam niti oticala niti mi je ista bilo tesko.

    Nadam se da ce i s ovo biti tako 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    I_me ocito hormoni pa smo osjetljivije. I ja sam primjetila da sam puno vise osjetljivija i vrijedaju me neke sitnice na koje prije nisam marila. Muz je pazljiv, a ja hocu vise paznje, da me mazi, masira noge i tako to..a on bude umoran pa mu se ne da a ja onda padnem u depru. 😔 Mene malo muci faks, nekako ne mogu pamtiti u trudnoci. A postala sam i zbunjena 🤣 
    A sto mi strasnoooo smeta kad cujem kakve osobe pitaju za mene ili kad dobijem poruku od nekih osoba s kojim uopce se ne vidam nit cujem, tipa koji je spol, sta se drzim za leda, a sve su bile trudne i ja nisam nikada pitala a kamoli slala im poruke i naravno imale  su savrsene trudnoce bez ikakvih bolova, ono trudnoca za pozeliti. Ne kuzim te zene, znaci ne pijemo kave, ne druzimo se, ne cujemo se i sad ja kad sam trudna odjednom njih zanima moja trudnoca, a ono poznanice smo, iz okolice. Onak ko je tu lud? Mislim da vise necu ni odgovarat na takve poruke. 

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Joj cure svjesna sam da su hormoni i pokusavam se skulirat al je jace od mene… jedino mi zao muza sto sve trpi..
    Najgore mi bilo kad sam usla u new yorkeru u kabinu 😂😂😂😂 … majko mila koje glupo ogledalo i osvjetljenje 😂. Bas sam si izgledala ogromno 😑
    A uopce nisam takva.. bas sam si zgodna cak, samo mi pupa raste.. 
    A drugo stanje-DOSLOVNO!! 
    nek to sve prodje i neka beba u miru dodje, samo to mi je bitno… ostalo cu vec progurat…


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    violeta1

    I_me ocito hormoni pa smo osjetljivije. I ja sam primjetila da sam puno vise osjetljivija i vrijedaju me neke sitnice na koje prije nisam marila. Muz je pazljiv, a ja hocu vise paznje, da me mazi, masira noge i tako to..a on bude umoran pa mu se ne da a ja onda padnem u depru. 😔 Mene malo muci faks, nekako ne mogu pamtiti u trudnoci. A postala sam i zbunjena 🤣
    A sto mi strasnoooo smeta kad cujem kakve osobe pitaju za mene ili kad dobijem poruku od nekih osoba s kojim uopce se ne vidam nit cujem, tipa koji je spol, sta se drzim za leda, a sve su bile trudne i ja nisam nikada pitala a kamoli slala im poruke i naravno imale su savrsene trudnoce bez ikakvih bolova, ono trudnoca za pozeliti. Ne kuzim te zene, znaci ne pijemo kave, ne druzimo se, ne cujemo se i sad ja kad sam trudna odjednom njih zanima moja trudnoca, a ono poznanice smo, iz okolice. Onak ko je tu lud? Mislim da vise necu ni odgovarat na takve poruke.


    Ma .. niti nemoj odgovarat.. sad su se nasli pitat! 
    Ajd da je to netko od prijatelja pa se brine i zanima ga pa ajd.. ali takvi neki poznanici… ja to ne sljivim ni 5%. Imala sam i ja jednu takvu “poznanicu”. 


  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Je, pozar nam je bio poprilicno blizu s balkona sam gledala vatru…

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Bokic cure :)
    Evo i mi da se javimo. Bili u svatovima jučer. Nismo ni dočekali drugu večeru, mene su leđa otkidala… 
    i onda pri povratku sam naglo ogladnila pa smo morali svratiti u mc drive po čiz samo meso i sir 😂
    Kaže mm, Ajde da i on dozivi da nakon svatova moramo jos i do meka 😂😂😂

    Danas smo obavljali kupovinu. Pa me zanima iskusne mamice, sto se tiče veličina, 62-68, kada to otprilike dođe na red?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    I_me ja sam dobila dosad 3 kg (4 navecer kad se vazem) ali si svejedno izgledam nekako debelo. Evo danas stigli na more i ja se skinula u badic. Majko mila. Jedva. Kao da to nije moje tijelo. Kak mi trbuh raste ja se osjecam debelo al mi muz kaze da sam i dalje fit i da su mi noge i ruke kao prije tj. da mi samo trbuh raste, al evo…ja se osjecam mlohavo i nikakvo… valjda su to hormoni… celulita imam hrpu…i kao da mi struk nestaje… 😩 tak da mislim da sve vise manje prodjemo kroz tu fazu prilagodbe da nam se tijelo potpuno mijenja

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Mislim da je danas bio bas neki cudan dan. Ja sam sama sebi isla na zivce, samo bih spavala, vukla sam se od stolice do stolice, sve mi tesko, najrade bi se sakrila u kit i plakala 😭 Malac je bas aktivan, stalno se mota po donjem dijelu trbuha, osjecam na momente ko mravice u trbuhu. Na trenutke osjetim ko da me nesto pikne, onak od pupka prema vagini, cak ne mogu odrediti ni mjesto, a osjecaj je između peckanja i škakljanja (malo neugodan), traje oko sekundu, dvije i obicno se javlja kad se beba mice.Jel se jos kome takvo sto događa? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Jutro cure.Mi pijemo kavicu i onda jurimo na pregled.Nadam se da je sve u redu i jedva cekam da vidim bebu.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    jutro cure…mi smo se jucer vratili s mora, bura je puhala I nije bas bolo ugodno..vjv cemo opet za ovaj vikend
    bebica je cijelo vrijeme bila aktivna I javljala se..mi jos 8 dana do pregleda…tko ce to docekat..I to nije UZV vec samo obicna kontrola, a uzv ce biti nekad pocetkom 7. mj..
    e kako pokrenuti tu strugalicu?? ja sam kliknula I prebaci mi gdje trebam upisali mail I stisnut KRENI ali mi neda nista pisat

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.