Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Belle upravo sam pomislila ma tebe i došla vidjet kakva je situacija jer si spomenula da ćeš danas rodit,od srca ti čestitam i zelim ti brz oporavak i da sad uzivate i mazite se i pazite ❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Belle cestitam draga uzivaj sa svojom bebicom i brz oporavak😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Evo ovako malo detaljnije. Zaprimljena ujutro i doktor mi predlozio inducirani. Dobila malo dripa i epiduralnu. Nis me njje boljelo. Otvorila se brzo svih 10 prstiju. Onda se on nije htio spustiti dolje (uska zdjelica)…. i doktor me nije htio muciti i odlucio napraviti carski. Rekao je da bi jos cijelu noc se mucila da se spusti, a mozda ne bi ni tad uspio, nije me htio toliko muciti. Bio mi je na prsima vec a sutra ce bit cijelo vrjjeme samnom. Sad su ga odnjjeli da se ja odmorim. U cetv idem doma ak sve bude ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    A Belle super je prošlo ❤️❤️ Drago mi je da vas doktor nije htjeo mučiti. Malo je takvih. Odmori se ❤️ Čestitam od srca 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Belle cestitam ti i zelim vam puno zdravlja i srece i brz oporavak! Zvuci mi ko da se nisi puno napatila i bas mi je drago da je sve proslo uredu!!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    CESTITKE, BELLE!!  Brz oporavak zelim!  i brAaaaaavooo za doktora sto je procijenio CR kao bolju opcijj jer frendicu su mucili da bi na kraju zavrsila na CR… isto uska zdjelica…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Oni trudovi na dripu koje sam imala (dok nisam dobila epi) su KONJSKI, fakat bole…. epi me spasila. Samo pritisak sam osjetila, ali bol ne. Tako da definitivno ako mozete, trazite epi. 
    Sto se tice bebinog spustanja u zdjelicu, ne znam o cemu to ovisi i bas mi je zao da nije htio uopce uci u porodjajni kanal jer bi onda fakat imala porod iz snova, kazem, otvorila sam se dosta brzo… al sta ces.. sta je tu je, bitno da je Luka dobro, slusam svakakve price o djeci koja zapnu u kanalu, ostanu bez kisika itd. Radije cu ja podnijeti carski nego da se njemu ne daj Boze nesto zakompliciralo.

    [lilypie.com]

  • Mrvica

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Belle cestitam! 😘😘 pusa tebi i bebici i sto brzi oporavak!

  • Avatar LadyN

    LadyN

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Belle cestitam !!! Dobrodosao Luka ❤

    [lilypie.com]

    [pitapata.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ceeestitam Belle😊😊
    Ja sam jos u jednom komadu,nista se ne dogada,cekam vizitu da vidim kaj misle samnom😊😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.