Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ana trazi epi obavezno s obzirom da radjas u Petrovoj, mislim da ce ti dati bez problema samo ti moraju krv prvo izvadit da vide jesi kandidat

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Belle84

    Ana trazi epi obavezno s obzirom da radjas u Petrovoj, mislim da ce ti dati bez problema samo ti moraju krv prvo izvadit da vide jesi kandidat


    Raspitala sam se i kazu mi sestre da se tu dobije epi bez problema,nadam se da bude tako😊izvadili su mi krv jucer,al pitat cu da li opet treba😊

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Belle čestitam! Sve najbolje mami i bebici! 😊
    Porod zvuci stvarno laganica. Super da je tako prošlo jer lakšeg ćete se oporavit.
    Moran priznat da kad slušam vas iz ZG o epi malo sam ljubomorna jer kod nas je to ko znanstvena fantastika a gori kod vas je to čista normala. Stvarno nije fer…. mislim možda je ne bi ni uzela a možda zbog niskog tlaka ni ne mogu ali eto nemaš ni pravo na izbor. Bas nepravedno…. Al tako je u xy stvari i bitnijim od toga. No dobro.
    Mene muci nesanica. Od 4 sata sam u nekom polusnu, ko fol spavam al zapravo sve čujem i ledja me bole od ležanja a šta kad se dignem u tu uru pa odat po kući ko neka luda…. znan da su to pripreme na ono šta slijedi al vise bi volila da me mozak ne priprema jer znan šta me čeka pa da bar sad spavam…
    Cure kako vi stojite sa kilama? Meni doslovno svaki dan plus 0,5kg.  Nisam na dijeti i ne pazim šta jedem. Konkretne hrane jedem normalno skroz ako ne i nešto manje ali slatkiša pojeden dosta. Samo opet nisam bas toooliko. I još sam dosta i u pokretu i po kući stalno nešto raduckam, nije bas da odmaram previse. Al vaga piči gori ko raketa. Srica pa neman još dugo do poroda inače bi to bilo koma.

    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Mamuka- bas citam zadnjih par poroda i svima ekstra porodi, epi se nudi sakom i kapom, a mi kao da zaostajemo par stoljeca iza njih. Sve mi dode da pokupim kufer, odem u sestre u zg i tamo cekam porod 🙈
    Nesanica i kod mene pocela zadnjih dana, leda me ubijaju,vrtim se po krevetu jer me kukovi bole, cak me zadnja 3 dana boli i stomak,imam neke grceve u donjem djelu stomaka, al budu 2-3 puta dnevno i navecer kroz noc jednput. Pretpostavljam da je sve to lagano spremanje tijela za ono sta slijedi. A za kile, vise se niti ne mjerim na vagu , sta bude bit ce 😂😰

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Ja svaki tjedan počela dobivati bar kilu 😮

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Belle cestitaaaam❤️ Puse tebi i Luki!
    Mamuka…to ti je vjerovatno samo voda, jos ako jedes dosta vise slatkisa/ ugljikohidrata oni ti navlace vodu u tijelo isto tako da ne brini…otici ce s porodim tacas😊
    Ja sam u mjesec dana dobila 1,5 kg od cega beba 700 g, srecom zasad je beba po mjerama dosta manja od moje prve dvije..sad je 2,5 kg…a jos je mjesec do termina…iako je i prvi put procjena bila 500g manja, nekako me tjesi sto je glavica po mjerama manja😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Maca Bas to. Majke mi kad pogledaš St ispada najgori. U nas sve zaostaje oho ho. I za carski te prvo izmuče do kraja pa kad vide da je vrag odnio salu možeš na carski al dok god vide da ima imalo šanse forsiraju.
    Ko prizivi St može sve! 😂😂
    E jesu tebi u Obada radili ctg? 
    Ma sto se kila tiče muka mi je za poslije jer ko će mi novu robu kupovat. Neću se moć u ništa utrpat. Opet ću se oblačiti u materinom ormaru 🙈🤣

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Mc_mouse ja to dobijem u dan-dva 🤣
    Sad kad smo bili na pregledu na kraju doktor da stanem na vagu a muž odman kuka - izludit će me ona sa kilama, nekidan mi kaže da je kilo u dan dobila a to je nemoguce i onda mi kuka, ja ću vagu izbacit iz kuće. Kaže njemu doktor moguće je moguće. Al možeš ti vagu izbacit da ti je lakse. 😂
    Kleaiva ma vidim da ima tu i vode jer moja stopala i ruke ne lice na moje. Ima dana kad papuče samo na pola mogu obut. Inače imam bas jako usku nogu i sva obuća mi je posiroka a sad mi je sve potisno.😝
    Moj bebač vise ne dobiva na kilaži, jedva 150g u 16 dana tako da je to sad sve moje salo i voda.
    Meni je i prva beba jako malo dobivala u 9. misecu. Valjda su takve bebe. 
    Al sto se poroda tiče bolje da su manje jer je lakse izgurat. Tu kod nas nema epi a drip dobiješ u roku keks pa bar nešto da olakša stvar. 🙈

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Yel super da je puklo. Sad samo pazi da to saniraš sto prije jer guz će ti tribat puuuuno za ono šta dolazi 😂😉
    Ako imas octenisept naprskaj i s njim. A sad ako je puklo možda vise nije tako duboko pa da ti daju lokalnu i to počupaju?
    Ne znam oce tako bit ista teze nego čekati da ti pomalo curi jer dok curi neće zarastati a bilo bi dobro da to šta prije prodje.

    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Nije mi pravio ctg, ja sam mislila da i kod nas salju u trudnicku ambulantu pred kraj trudnoce ali cini se da smo i po tome posebni pa je kod nas to samo ako predes termin. Ugl znam da se tamo radi ctg a kod svog gin nisam ni vidjela dal uopce ima taj aparat.

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.