Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    bbrletic13

    A cice ispuhane,nemam vagu al mislim da sam na 66 kg mozda i manje.


    URL = https: //lilypie.com] https://lpmf.lilypie.com/Qci4p1.png [lpmf.lilypie.com]

    URL = https: //lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Bbrletic ne znam zašto al ja ništa ne vidim šta pišeš. Samo sticker vidim.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Imam osjecaj da nepricamo o istoj zeni xD salim se! Ma meni je bila malo nadrkana prvi put kad sam lezala na patologiji a drugi put mi je bila ok


    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Od mene su starci doslovno pobjegli kad sam imala 18. godina…   . Ono, njih je mučio život u gradu, u stanu, oni htjeli malu kućicu, vrt, psa…Pa su kupili kuću malo van grada (inače nisu ekipa koja je u mirovini, ali paše im za posao lokacija) a mene su ostavili u stanu. Ja sam radila cijeli fax, dadiljala, igraonice itd. Naravno, oni su uskakali za režije barem pola ili kad je trebalo nešto veće platiti za fax i sl., a ostalo za život, hranu i kave sam si zarađivala. Kad sam počela stažirati (ja sam bila među onom ekipom za 1600 kn kad je to krenulo) sam i kompletne režije preuzela na sebe…jer sam nastavila i dalje tu i tamo dadiljati, Htjela sam se što prije skinuti s grbače od staraca, pa sam si dovela i frendicu kao cimericu, a dogovor je bio da plaća samo režije…njoj dobro, meni dobro…i tak…mislim može se sve. Ne kažem da nisam krpala kraj s krajem, jela po studenskim menzama, vikendom se ubijala kod staraca, ali imala sam ja dovoljno para i za izlaske i kave…Oprostite na dužem postu, ali meni je jako drago što sam već s 18.godina postala odgovorna za svoj život i sama donosila odluke u stilu idem li na kavu ili učim za ispit…i zašto je bolje izlaziti petkom, a umjesto subotnjeg izlaska čuvat nečiju djecu cijelu noć….

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ideš, fakat sam se raspisala, ugl, poanta moje priče je da bi svojoj djeci voljela pružiti priliku da se što prije osamostale, ali naravno ne na silu, i ono da znaju da imaju roditelje na koje mogu računati u svako doba dana i noći…

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Hedgehog…evo kod mene slicna situacija, samo ja nisam odselila a ni starci…samo sam radila uz faks cijelo vrijeme i tekuce triakove sama rjesavala, pomogla starcima oko seke jer je mlada 3,5 god i platila si sama vozacki i kupila autic na kredit…tj. mama mi je kupila a ja 4 god placala😊
    Zavrsila sam faks, naizlazila se, naradila se i tak sve svojim odlukama. Starci su bili uz mene ako je nesto negdje zaskripilo i dan danas je tako. 😊
    Muz i ja imamo plan isto kupiti manjua kucicu i odseliti od klinaca kad budu fakultetlije al tko zna kojim ce oni putem na kraju😊Al sigurna sam da ne budu samnom zivjeli duze od 25,26 godina😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Yel  meni je nezamislivo šetat gol pred starcima pogotovo sa toliko godina,boze dragi 😱 koliko god sam ja bliska sa svojima i sve al setat gola pred njima nema šanse,pa neke stvari se moraju znat mislim ovo me bas sad šokiralo!! 
    Kaj se tiče toga da se osamostalimo podržavam,ja Naprimjer nisam se osamostalila,živjela sam sa roditeljima do prošle godine i tad sam se udala i otišla (2 ulice dalje 😂) ali sam radila i imala novce i placu za sebe,nisam njih zicala!! Hodala sam sa dečkom 6 god prije neg kaj smo se oženili a nismo se osamostalili prije jer smo si uređivali kuću,i nismo htjeli plaćat podstanarstvo,i eto nakon 6 god veze i sad već 1 godine braka imamo našu kuću koju smo napravili po našim željama,nemamo kredit za kuću jer smo godinama štedjeli i kak smo uštedili nekaj tak smo nekaj radili!! Trajalo je dugo i nekad smo već bili ludi al nismo odustajali,i naši roditelji su nam jako puno pomogli stvarno!! Nikad nam se nitko nije nametao (dobro bilo je nekad kad su htjeli da poslušamo neke njihove ideje ali ako se nama nisu svidjele nisu se ljutili) i za mene je to roditelj,pomogne i posluša al pusti dijete da napravi po svom,ljudi smo i griješimo ali i učimo!! Zato mene tvoji svekici nisu bas jasni,i mislim da ne rade dobro za svoju djecu ali nesvijesno,žele i misle dobro al totalno na krivi način!! Ne znam kaj bi rekla osim da me šokiraju iz posta u post kaj pročitam 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Orangina

    Orangina

    Broj poruka: 460

    Prijavi adminu

    Oprostite na upadu, zapeo mi za oko post od Yel.
    Moj bivsi se nije setao gol pred starcima ali njegovoj mami je bilo sasvim OK uci u kupatilo kad je on gol u kadi da mu toboze “opere leda”. Komentar s njene strane: Pa gledam mu pisulin od kako je beba, to nije nista cudno. 
    Meni je to bilo too much, jezivo. On i dalje zivi s njima, ima preko 30god sad. I oni su vezani za zivotinje i svoj mali klan. Npr.ne izlazi s drustvom jer bas i nema prijatelje, nitko mu ne dolazi. U kucu dolazi samo familija i svi su posebni slucajevi. 

    Drzi se, i cuvaj svoj psihicki mir pa makar bila sa bebom u sobi. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Cure ja rodila u 17:40. Otvorila se ekspresno 10cm al njje se htio spustit u zdjelicu pa zavrsila na carskom. Luka ima 3300g, dug 50cm. Javim se kad dodjem k sebi sutra. 🎉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Belle , cestitam ti od srca. Bitno da je on izasao ziv i zdrav djecacic! I da si ti dobro! Ljubi ga, voli, mazi i pazi! Ja sam cijeli dan oko svoga, nemrem oka sklopit od adrenalina i srece! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.