Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Giovi

    L_me hvala na clanku ali mislila sam konkretno na ejakulaciju. Treca sreca to sam svugdje procitala zato me i kopka.


    Ahaaaa…. jos mi je rano za kuzit 😁
    Ejakulacija svaki put u mene 😂 
    Bolje pitat, ja nemam tegoba poslije. A vidim da tebi i trecoj sreci poslije ludi osjecaj.. 
    Mozda da probate da ne unutra nego van.


  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Badava ti probavat kad mu je bolje unutra nego van 😂😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Sophie

    Badava ti probavat kad mu je bolje unutra nego van 😂😂😂😂😂😂😂


    istina 


  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Hahhahaha…ma mislim da mi je cudan osjecaj  i pritisak zbog samog sexa a ne kraja u mene ali treba probati…mene i nakon vaginalnog pregleda “boli” sve unutra taj dan pa zbog toga mislim da je od samog sexa. Iako tokom sexa nikakvih tegoba nemam…

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    I_me

    Sophie

    Badava ti probavat kad mu je bolje unutra nego van 😂😂😂😂😂😂😂

    istina


    nije to TO! il sve il ništa!

    inače mene nakon pregleda NE bude nikakv čudan feeling kao Giovi dolje.
    Niti mi je u prvoj/drugoj trudnoći nakon seksa bilo ovako….zato me sad malo prpa jer nije normalan osjećaj.
    Tim me više brine što prije 3tj na redovnom pregledu me nije uopće pregledao dr vaginalno, jer je muž ušao sa mnom odmah u ordinaciju radi uzv-a
    Tako da me zadnjih 7+ tjedana nijedan doktor dole nije vidio, volila bih čut da sam zatvorena i da je sve pet
    Pa onda da mogu dalje u akciju
    Uglavnom, jedva čekam za tjedan dana pregled, muža ću ostavit van dok ne obavim s doktorom nasamo šta imam

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    eh da, vagala sam se kad već pričamo o kilicama
    58kg, dakle od početka trudnoće +7kg
    a u zadnjih 6tjedana 2ipol-3kg
    taman sam se popunila, obzirom da mi je startna kilaža bila granična anoreksija
    Fenomen mi je što se ja zadnje 2-3god zbog problema sa štitnjačom (haši hipo) nisam mogla udebljat, a sad kad sam u trudnoći otišla u hipertireozu - napokon se debljam. Inače je obrnuto (ljudi s hipotireozom su gojazni, a hiper su štakice…)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    STo se tice pritiska nakon pregleda i sexa mislim da kod mene treba uzeti u obzir miom koji je smjesten negdje kod ulaza u maternicu i doktor na pregledu dosegne do njega prstima tako da nemojte moj primjer uzimati zdravo za gotovo i sad se zabrinjavati zbog toga.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ooooo sex tema 😂😂😂
    Da i kod nas se prorjedilo .. Blokada je kod mene jednostavno nije mi bas prijatno .. Proci ce i to jbg 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Tea2803

    Ooooo sex tema 😂😂😂
    Da i kod nas se prorjedilo .. Blokada je kod mene jednostavno nije mi bas prijatno .. Proci ce i to jbg


    Jesu ti mozda spominjali da se zbog niskog polozaja posteljice sex ne preporuca? Meni, na pocetku tr doktorica rekla da izbjegavamo, a od jucer da mozemo… kod mene slicna situacija. Meni se bas i ne da, no proci ce i to…😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    M@lena

    Tea2803

    Ooooo sex tema 😂😂😂
    Da i kod nas se prorjedilo .. Blokada je kod mene jednostavno nije mi bas prijatno .. Proci ce i to jbg

    Jesu ti mozda spominjali da se zbog niskog polozaja posteljice sex ne preporuca? Meni, na pocetku tr doktorica rekla da izbjegavamo, a od jucer da mozemo… kod mene slicna situacija. Meni se bas i ne da, no proci ce i to…😊


    Nije mi nista rekla ali znam za to da .. Pa ja nemam neku zelju pogotovo kad bi usred seksa osjetila dijete pa nemogu ja to nemrem se koncentrirat 😂😂

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.