Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ja sam medu uzela broj 62. Računam da će beba biti 50-56 pri izlasku i imam robicu taj broj za izlazak, ali namjerno sam uzela većeg medu jer ono da ga mogu iskoristiti i nakon izlaska. Malo će plivati u njemu u početku. :D Da meni je termin 17.11.

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Marijana

    sretna

    Ja uopce nisam oametna dal uzimat do medo odijelce ili odmah skafander. Ili je dovoljno samo to medo odijelce jer zimsku vrecu imam od L. Odnosno, moram vidnet dal zimska vreca za sportski dio kolica stane u kosaru

    A ja sam uzela oboje, i medeka i vrecu jer vrecu ne mogu u AS. Ali i skafander je dobra ideja ako se ne kupuje vreca za kolica. Ona vreca sta mi je u kompletu s kolicima je izgleda samo za sportski dio jer nije glatka u zadnjem dijelu nego ima neki prosiv (tocno tamo gdje se savijaju kolica kad je u pozi sjedenja) koji bi zuljao bebu u kosari.


    Mi smo s kolicima dobili navlaku za kosaru, onak da je kosara zatvkrena jel i navlaku za noge za sportski dio, ali to vise stiti od vjetra, nema nikakvu toplinu tako da smo kupili bas zimsku vrecu ali za sportski dio jer je tada vec bio u sportskom. Moram vidjet jel stane po duzini u kosaru. Al to je fuuul toplo pa mu u tome skafander sigurno ne treba

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Dena1009


    Vitamin D smo dobili na recept i rekli su do prve godine da mu dajemo. A biogaiu smo kupili obicnu, preporucila bih da ju dajete odmah jer je sestra malom pocela odmah davati i njih su grcevi zaobisli. A babica je rekla da su njenom unuku prosli nakon 2 bocice tek.


    kad kažeš “ODMAH” jel misliš od dolaska doma ili?
    Ja sam kupila Tiba kapi (biljna shema, isto tak za probavu/grčeve) i patronažna mi je rekla (ova šta dođe na kuću) da NE još….da čekam 1mj i kontrolu kod pedijatra (btw još nismo izabrali….ali to je druga priča)
    a čak i na websajtu di sam kupila (PlanT) su rekli da ne odmah od starta nego od 2tj starosti bebe tek

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    inače cure moje ja uletavam eto samo da vam se javim, u nas sve pet ali nemam vremena….
    imam sad 5min slobodno ali 50+ strana u zaistatku ovde tako da nema smisla
    preletila sam zadnje 3 stranice i to je to
    nadam se da ste mi sve dobro, vidim I_me da ideš kući (i ja sam isto stala 5 dana tako) i nek ti je sretno
    Ne znam šta reć ovak u  dvi linije….jedino savjet za CARICE - kupite si chicco (ili neki drugi) steznik za poslije poroda
    Ja sam imala velikih problema, cijela mi se utroba izdeformirala, i imala sam feeling kao da će sve ispast doslovce..
    a evo jučer mi je stigao (poštom, polovni preko njuškala) i spasila sam se (a recimo nakon vaginalnog sam ga isto bila koristila i nije neke velike razlike činio…ali nakon CR - bez njeg jednostavno ne mogu zamislit dan!)
    eto, to mi jedino pada na pamet
    tipkamo se na “bebama”, vidim da je barbs otvorila ali nemam vremena aktivno se uključit još….za koji dan (tjedan?) nadam se

    dotad ću ovako uletavat da ne mislite da sam vas zaboravila

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    inače cure moje ja uletavam eto samo da vam se javim, u nas sve pet ali nemam vremena….
    imam sad 5min slobodno ali 50+ strana u zaistatku ovde tako da nema smisla
    preletila sam zadnje 3 stranice i to je to
    nadam se da ste mi sve dobro, vidim I_me da ideš kući (i ja sam isto stala 5 dana tako) i nek ti je sretno
    Ne znam šta reć ovak u dvi linije….jedino savjet za CARICE - kupite si chicco (ili neki drugi) steznik za poslije poroda
    Ja sam imala velikih problema, cijela mi se utroba izdeformirala, i imala sam feeling kao da će sve ispast doslovce..
    a evo jučer mi je stigao (poštom, polovni preko njuškala) i spasila sam se (a recimo nakon vaginalnog sam ga isto bila koristila i nije neke velike razlike činio…ali nakon CR - bez njeg jednostavno ne mogu zamislit dan!)
    eto, to mi jedino pada na pamet
    tipkamo se na “bebama”, vidim da je barbs otvorila ali nemam vremena aktivno se uključit još….za koji dan (tjedan?) nadam se

    dotad ću ovako uletavat da ne mislite da sam vas zaboravila


    Nije lako s troje dijece

    URL = https: //lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Dena1009


    Vitamin D smo dobili na recept i rekli su do prve godine da mu dajemo. A biogaiu smo kupili obicnu, preporucila bih da ju dajete odmah jer je sestra malom pocela odmah davati i njih su grcevi zaobisli. A babica je rekla da su njenom unuku prosli nakon 2 bocice tek.

    kad kažeš “ODMAH” jel misliš od dolaska doma ili?
    Ja sam kupila Tiba kapi (biljna shema, isto tak za probavu/grčeve) i patronažna mi je rekla (ova šta dođe na kuću) da NE još….da čekam 1mj i kontrolu kod pedijatra (btw još nismo izabrali….ali to je druga priča)
    a čak i na websajtu di sam kupila (PlanT) su rekli da ne odmah od starta nego od 2tj starosti bebe tek


    Biogaia se preporucuje davati odmah pri dolasku iz bolnice jer treba 2 tjedna da pocne djelovat, tako da ako se ceka da beba dobije grceve i tek onda se krene davat, sve ce se oduzit. Evo L nije imao grceve,davali smo mu od kad smo doma doslu

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Barbs, svidja mi se nadimak 👍🏻
    Nemate tus kabinu? Dobro si ti to sve progurala ono zadnji tren selidba i ostalo
    I ostale cure isto. 

    Marijana, vezano za shoping i Sanjchi, potpisujem od A-Z! Otic s nekim i kupit i bok!

    E pazite ovo, znate da stalno kukam kak se sve ceka, pa fajt s dragim da forsam radove etc?
    Posto su svekici poceli kukat da bi kutnu stavili, a mi nemamo madrac, moraju cekat jelte a uletio kvar auta od 4.000 kn i pomirila sam se s tim da ce dovrsenje boravka kasniti a ovi bi posto poto stavili kutnu di je cigla i beton?
    SAD mi dragi dodje da je njemu zao staraca i da ce kupit madrac da moze stavit kutnu pa nek gustaju? 
    Pitam ga da zasto forsira? 
    Da li sad shvaca kako je meni bilo kad sam cmoljila i cekala i pricala da se kasni s radovima.
    Rekla sam da nek se ne ljuti al da kutna moze ici kada platimo auto, i kad se stavi barem knauf na tu fucking ciglu (novce za auto imamo, knauf eno trune u garazi)
    Jer ako ga poslusam oni nece taj knauf stavit do bozica.
    Radim inat, al zelim da VIDE kako mi je
    Kaze on meni ‘kasno je madrac kupovat u 11.mjesecu?!’, velim mu da nije, ako nece bit kasno za knauf nece ni za madrac. Imamo gdje spavat—–na kutnoj. Ta daaaaam

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Koliko beba ima već saaad!! Šta je s Dorjom, Pupy, Teom…one su nas zaboravile :( 

    Bit će da im je lijepo! :D

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Sanjchi meni je pomaknut termin na 11.11,
    A sto se tiče shoppinga bar nemoj čekat za svoje stvari sto ti trebaju. 😘😘 nemoj se živcirati. Znam da je teško. Ali ti muški puno puta ne razmišljaju 🙄

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Štucanje, da li je normalno da beba u trbuhu štuca 5 puta dnevno 😐

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.