Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Do kad više kiša….sutra imam obranu diplomskog i jedino što mogu obući su balerinke! Smrznut ću se!

    Yel – užas, meni je tako svako jutro, kukovi, prepone, zdjelica…i onda obavezno pužućim korakom do wc. A hodam ko kauboj. Da mi gori kuća ne bi mogla brže. Pretvorit ću se u magnezij koliko ga pijem.
    Sanjchi – doći će njemu do mozga ne brini, nemoj se sekirati! I moj nekad bude totalno nezainteresiran, a kod nekih stvari ga situacije malo stresu, kad sam bila na hitnoj, bio je u šoku jer još nisam imala spakiranu torbu, pa me drugi dan doslovno odvukao u DM. :D
    Brletić –Najgore mi je kad tako nešto netko obeća a realno nisi ih ni tražio i onda čekaš i čekaš i u njihovoj si milosti i nemilosti i glupo ti je podsjećati… Aaaaa, meni su isto svašta obećali…vidjet ćemo :D
    I-me – jeeeej, samo ti lijepo i popapaj. Ja se držim onoga da je u bolnici bolje jer si samo okupiran bebom, kada dođeš doma… javljaj se češće kako je Ema itd.
    Violeta – eto što ti dijete napravi, još tjedan dana i spavat ćeš na wcu, stoječki…. :D

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Marijana - i mi imamo medo odijelo. Iz HM, prekul mi je.  Mi imamo bijelo (ja sam htjela smeđe!) ali sam povela mamu sa sobom. -.- pa sam morala slušati kako ne mogu curicu iz rodilišta iznjeti u smeđem medo odjelu. Bla bla bla. -.- Ali dobro neću se žaliti. Mama je i platila ;) 

    I meni se čini zgodnih za AS, okej ispod još odjeća, a ako baš baš bude zima, prebacim i deku. To je samo relacija bolnica - auto. Koji si broj uzela?

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    I meni se čini zgodnih za AS, okej ispod još odjeća, a ako baš baš bude zima, prebacim i deku. To je samo relacija bolnica - auto. Koji si broj uzela?


    Uzela sam 68. Racunam da bebac nece biti 50 kad se rodi vec 56, pa ono cca mjesec dana bas ne ides puno van u neke setnje… pa dok dodje robica ispod… ako i bude malo vece nije frka. A ti? A da… tebi ce vec biti za tog medeka kad idete van iz bolnice, ja ga mislim tek tamo u 11mj koristiti, sumnjam da ce biti sad bas tak zima…

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Barbs, evo bas sam mu mjerila temp, 39.1 ima. Ali nema drugih simptoma i cak je i dobre volje, jedino jadan ne moze nikud,samo lezi,mislim i bolje tako nego da divlja ko i inace

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    barbs

    Kod nas grmi i sijeva i kiša pada… Diego i dalje spava


    I bolje da se nauci na buku ja imam susjedu a dijete ima tri godine i jos im pise na vratima ne zvoni beba spava

    URL = https: //lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ja uopce nisam oametna dal uzimat do medo odijelce ili odmah skafander. Ili je dovoljno samo to medo odijelce jer zimsku vrecu imam od L. Odnosno, moram vidnet dal zimska vreca za sportski dio kolica stane u kosaru

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    bbrletic13

    barbs

    Kod nas grmi i sijeva i kiša pada… Diego i dalje spava

    I bolje da se nauci na buku ja imam susjedu a dijete ima tri godine i jos im pise na vratima ne zvoni beba spava

    Ja cu Luciju ucit odmah na sve moguce zvukove. Pa ak ju naucim da spava samo u potpunoj tisini, kad cu uspjet sta obavit😳


    Kakve su cijene u h@m dobila sam poklon bon pa bi isla kupit jos za bebu

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Bbrletic,pa i mn je odmah htjela ostaviti,jer isto tako gotnji mi je bio ok,ali donji je bio 97,i kad sam dr put izmjerila bio je 93,kao taman si izvukla da mozes ici kuci,drugacije bi ostala u bolnici 😣
    Yel,eto ja u glavi stvarno nemam promjena,mozda nekad ali nekad zna me kao na kratko stegnut u prsima,iako nezz je li to od pritiska.. 
    Barbs,sad me dragi nikud ne pusta samu,cak ima 2 sedmice ne da mi ni da vozim.. kad idem u bolnicu,ne narucujem se,samo se javim do podne,ali kao po obicaju,ja i dragi cemo ici rano,pa da budemo dole prvi,da vidimo kakvo je stanje.. 
    Sanchi,zab sam komentirat.. svi muski uvijek misle da ima vremena.. mi smo isto tek od 32tt poceli onak pripremati .. ali da ,kad smo isli uzimat robicu i kozmetiku,smo si uzeli isto jedan cijeli dan za shopping,ali smo se vec doma dogovorili da idemo bez pozurivanja (jer to mn najvise ide na zivce) ..samo ti malo izgalami na njega 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    sretna

    Ja uopce nisam oametna dal uzimat do medo odijelce ili odmah skafander. Ili je dovoljno samo to medo odijelce jer zimsku vrecu imam od L. Odnosno, moram vidnet dal zimska vreca za sportski dio kolica stane u kosaru


    A ja sam uzela oboje, i medeka i vrecu jer vrecu ne mogu u AS. Ali i skafander je dobra ideja ako se ne kupuje vreca za kolica. Ona vreca sta mi je u kompletu s kolicima je izgleda samo za sportski dio jer nije glatka u zadnjem dijelu nego ima neki prosiv (tocno tamo gdje se savijaju kolica kad je u pozi sjedenja) koji bi zuljao bebu u kosari. 

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu


    Kakve su cijene u h@m dobila sam poklon bon pa bi isla kupit jos za bebu


    A ok… ima dosta stvari 3u1 ili 2u1. Ima i nekih akcija…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.