Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Violeta - neka si ti nju sve ispitala :D

    Aurora - divno, pa nek se zna ko je gazda! :) 

  • Vicky

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Mamuka, mi smo nekih 7-10 dana manji. I nama je sve lijepo razvijeno i stvarno do susreta s tom doktoricom nitko mi nista nije govorio da postoji neki problem. Bas naprotiv, i moj ginekolog i prof.Latin kod koje sam par puta bila svi su rekli da se lijepo razvija. Vidjet cemo na sljedecem uzv koliko ce kilica pokazivat. 
    Manji smo,ali cemo to nadoknadit.. 🙂

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Bebushka, čestitam!!!! Dvostruko veselje 
    Pupy, vjerujem da ti nije bilo lako, ali vrijedilo je!
    Aurora, prelijepa ti je curka 
    Treća sreća- drago mi je da ste doma, nadam se da si ti dobro. Samo polako sada. odmaraj što više, a poslove po kući rasporedi muškima, mogu oni to 

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Hvala cure na lijepim rijecima. Evo, kolko got da nisam to htjela presli smo na adaptirano mlijeko jer evo, jucer sam cijeli dan plakala jer sam mislila da ce mi sin biti gladan. Muz je uz mene i reko mi je isto ko i sestra da nece mu biti nista ako mu damo kupovno, malo su me utjesili i danas mi je puno lakse. Pocela sam i kuziti sta mu je potrebno u kojoj situaciji i da je normalno da bebe placu pa je lakse, nakon svega stalno se bojim da ce mu nesta biti, a ja necu primjetiti. Najrađe bih ga stalno drzala u narucju da je siguran.
    Pupy neka ste samo dobro, cestitam jos jednom, da neznam kolko boli bio bi mi smijesan tvoj opis. Ja sam isto jaaaako vikala, al nisam govorila, jedino sam pod kraj kod jednog truda vikala “odi vaaaaaan”
    Bebushka cestitke na bebama. Kako se zovu? Kad samo pomislim kolko tebe ceka posla sa dvije 😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Pupy-grozmo za porod al sada imas svoju najvecu srecu kraj sebe! 😍
    Violeta-mala sefica, preslatka je! 😍
    Treca sreca-nek si se ti nama javila i da je sve ok! A sto se tice posla, po malo.. ipak je to carski..
    A ja… meni je navrlo mlijeko al ema 2x povuce i zeza..danas sam se probudila sa ooogromnim sisama da je muz ostao sokiran.. kaze vece su od emine glave.. donio mi je izdajalicu, al mi nije nist pomogla, tj mogu se izdajat snjom satima.. na kraju sam uzela od sestre casicu i stiskala mlijeko u nju i hranila malu na zlicicu! Jer je postala jako kenjkava jer je gladna bila. Evo sad sam ju presvukla i pajki i ja imam 5 min mira 😊😋. A cice su mi tvrde i kvrgave tako da se stalno masiram da razbijem to da ne bi dobila upalu. Joj.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Dena- neka si se ti nama napokon malo smirila. Nije ad smak svijeta. Glavno da beba nije gladna i lijepo napreduje. Sve ce biti ok ☺


  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Pupy- bas težak porod… bitno da je sada sve u redu ❤️
    Treca sreca- sve nam je jasno, tipkaj nam kad stigneš, nemoj odma u petu brzinu. Čuvaj ranu….
    I_me samo razbijaj kvrge, da se ne upali…
    Violeta…. kako je prošlo sa tvojim streptokokom?
    Ja dobila nalaz urinokulture. Beta hemolitički streptokok grupe B. Sad je 10 na 5, bio je 10na4…. popila sam 4 kutije antibiotika Ninur. I dvije kutije sumameda. Da bi on sad porastao na 10na5. Ludim 😭😭😭😭😭 užasno me strah 😭😭 nemam nikakva peckanja niti iscjetke osim ako se naprežem pa dođe mliječno bijeli bez mirisa. A valjda bolovi u zdjelici nisu povezani s tom bakterijom. U utorak imam kontrolu u dnevnoj bolnici. Ma užas 😰😭😭😭

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Sanjchi jesi obavila shopping?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Mc_mouse,stvarno mi je zao zvog bakterije.. znam da nije svejedno,ali najbitnije je da je otkrivena,a doktori znaju sta im je ciniti.. uhh jadne mi.. svaka ima neku brigu.. 😞 ali sve ce to proci.. 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    dzenny

    Mc_mouse,stvarno mi je zao zvog bakterije.. znam da nije svejedno,ali najbitnije je da je otkrivena,a doktori znaju sta im je ciniti.. uhh jadne mi.. svaka ima neku brigu.. 😞 ali sve ce to proci.. 🙄


    Samo da rodim i da sve bude u redu. Užasno me strah 🙁
    Držim fige da i tebi sve bude super i da te ne šokiraju sa glupim izjavama o zastoju u razvoju ili kako su vec rekli. Idioti 😩

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.