Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Yel! Auuu! Mene je zabolio. Pa čovječe, tvoja gospođa se fakat naljutila  na tebe! Držim fige da prođe!  :(

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    dzenny

    Barbs,posteljica zrije u 3 stupnja.. recimo 3 stupanj je kad vec gubi koliko toliko svoju funkciju i sprema se za poroda.. aa jee,treca _sreca je doma.. itak budes vidjela kroz koji post..


    A kako se provjerava u kojem stupnju ti je posteljica? Jel se to vidi preko uzv? 

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Barbs ajmeee koja guzva i strka uhh i to pametovanje katastrofa….kod mene su bili njegovi, danas moji pa dosla njegova baba i malog poljubi u celo, ak ju nisam htjela opalit tad, jer ja ne dajem nikom da mi ljubi djete, a kamoli baba, uff, rekla sam od sas ide na 4m od djeteta. I njegovi su poludili. Mene je mama moja malo gnjavila danas s savjetima, sve kontra kako ja radim, al eto bili su neki 2h i otisli. Doneli su nam rucak, kolaca, voca, jogurta, svasta nesta. A za divno cudo svekrva jos nista nije pametovala. Danas je isto bila vidjeti malog na 10min i otisli su. Hvala Bogu svi su mi nekako razumni ostali i neki su se najavili za iduci tjedan. A nase sestre obje ne mogu jos doci jee su nesto bolesni doma pa sam rekla da nema sanse da mi dolaze takvi. A da mi netko dode bolestan ja bi ga bez pardona isterala! 
    Tako da barbs slobodno ako vidis da ti smetaju reci nesto kao u stilu, vrijeme je da mama i beba budu sami, nemoj sutiti. Nama treba mira i postovanja sad, sve nam je novo. Razumijem ja da svi zele vidjeti bebu, ali za pocetak najuzi na kratko a onda poslije ostali. Meni je danas malo zasmetalo kako mama drzi Leona, al ok drzala ga je ni 5 min pa.sam presutila i da zezali su me kako sam 1 dan bila nervozna, i ja onak ah pa koliko puta ja budem nervozna i ljuta pa vi ne vidite.

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Barbs zaboravila sam komentirat docek doma, stvarno prelijepo 😉😉 A kakanje i tusiranje ah koje olaksanje kad si doma i sve je na svom. A sto se tice kakanja i ja sam eto napokooon kakala, 5 dana sam se borila, prduckala ajmee a kakat nisam mogla. 
    Mamuka ah i ta tvoja sveki, naviknit ce malog na AD, glupaca! Pa ti si majka i bit ce kako ti kazes. Uzas! Meni su svi rekli ne davat dohranu, ali ja slusam pedijatricu i patronaznu i sebe i muza a druge ne. Moj mali je cijeli dan na siki i sad se budio i sikio a tajo jd napravio bocicu 30mil, od toga je pojeo 20mil, znaci toliko mi fali nakon sisanja. Tako mi je rekla patronazna da bas si pratim i da mu ne dajem cesto nadohranu i ja sam odlucila 1 mu davat, a ako bude bilo potrebe dobit ce jos. Jer malo je jos zut i mora bit na svjetlu, cijeli dan je kod prozora i mora bit snazan i jak.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu
    ☺

    Haj tete klokanice 😊 Ovo je Noel
    Stigao nam je 20.09 u 23:34h
    Imamo 3650g i 50cm
    Puse svim bebama od nas ❤

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Mamuka, sveki je udarena u glavu?
    Ocito je. 
    Meni moji svekici govore kak ce beba spavat s njima, na sto zablejim u nadi da se sale, al sveki mi je par x rekla da ne slusam nikog osim sebe i da se svi mjesat kako treba kako ono, i da ne slusam cak ni nju! 

    Hedgehog, ovo boooooli za krepat, nit mozes sjedit nit lezat nit hodat. Imala sam vec takvih stanja, aterom na guzi i upaljene fokikule, al ovakvu boli nikad, place mi se…stavljam hladnd obloge, cekam jos koju min da popijem sljedeca dva antibiotika, dr je rekla ak za vikend na pocne splasnjavat pravac hitna, a znam da ce mi tamo drenirat sadrzaj 😥
    (Nadam se da ce ili samo puknut ili splasnut)

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    (Dolje izgledam ko dvospolac, kao da jos muda imam, bljjljlj)

    Tea, cestitam vam od srca i zelim sve najbolje i cim brzi oporavak 👏🏻👏🏻❤️, predivan je Noel 🐥

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Tea čestitam!  Presladak je! 😊
    Violeta nije bitno sta beba papi, bitno je da je sita. Ja sam definitivno za dojenje ako se može ikako, ali ako stvarno ne ide ili ako nema dovoljno nije mi normalno to forsat i pustit bebu gladnu. Te fanaticne dojilje ne razumin bas.
    Uostalom mislim da čim se ti i Leon malo uskladite znat ćeš sta mu triba. Je, prva je beba i nemas iskustva al onaj instikt i glasic unutra je najčešće u pravu i vodi se time. Mama stvarno zna najbolje. 😉
    Yel nisam nikad imala i nadam se da neću jer zvuči baš bolno. Osim što nas na pregledima svako malo cackaju sad još i to…. Jao! Nadam se da će ti antibiotici pomoci. Ne znam sta se još može sve uz to al ako možeš stavljat obloge stavljaj da ti smire i oni malo tu upalu pa bar da možeš lezat normalno.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Je, Mamuka, rekla je dr da stavljam hladne obloge
    (Ni ja ne kuzim ‘fanaticne dojilje’, znala sam cut i procitat koje muke mame i bebe prolaze…)

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Tea - čestitam!

    Ja sam malo guglala ovo za posteljicu, do prijevremene zrelosti dolazi zbog pušenja, nedostatka vitamina, visokog tlaka… Ima tri stupnja. Prvi je od cca. 30. tjedna, drugi od 34., a treći od cca. 36. Premda to naravno ne mora ništa značiti, ima žena koje su već oko 27-28 tjedna došle do 3.stupnja i nakraju još prenjele. Uh. Baš ću pitati na sljedećem pregledu kakva mi je posteljica. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.