Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    violeta ludilo. A koliko godina ima bakica? Da nije već ušla u te godine kad su senilni ljudi?

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    ej cure!! 
    ajme dok sam iscitala sve.. vidim zadnjih 10ak stranica sami problemi sa mama,sestrama,svekijima.. ajme.. 
    bas nam to svima treba sad pred kraj-uzas..
    necu nikog izdvajat-ali nadam se da ce se sve rijesiti..
    ja sam se svojih rijesila i odselila 500 km ali me isto uspiju izbacit iz takta..sva sreca pa se vidimo 2x na godinu jer bi ispalili i muz i ja.. cure,drzite mi se i nadam se da ce vam se situacije u kojima ste sada popraviti.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    netko je pitao sto se radi u TA. 
    Meni su uzeli urin, napravili ctg, vaginalni pregled i uvz. nisu mi rekli kolika je beba na pregledu jer si manje vise ko na traci tamo ali ti daju nalaz gdje pise na koliko je beba procjenjena i mjere.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs-si prezivjela pregled? steta sto si nisi uspjela dogovorit pregled kod dr.z. nije mi jasno kda iako ga nema.. meni su rekli da ce sutra biti meni na preledu..( nadam se) mozda ide na godisnjii??
    i super sto si zatvorena.. sad mozes opusteno proipremat stan.. al nemoj se naprezat!! da ne bi bilo…
    mene je sutra trebala vozit frendica u bolnicu ( jer mi se ne da i bas se ne usudim vozit 45 min sama) pa mi otkazala, a ostali mi svi rade 
    al sam pitala susjedu da ide samnom,sad ce ispast ko da vodim mamu sa sobom  al bas me briga!!


  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    violeta ludilo. A koliko godina ima bakica? Da nije već ušla u te godine kad su senilni ljudi?


    88godina. Ali ta je mustra kakve nema, nikad u zivotu nije nista radila a samo kuka i samo ogovara okolo. Jucer mi pijemo kavu i dode muzeva teta i baba pred nama pocela pricat teti kako ona mora nosit motiku na popravak, kako nitko nece grob njene mame ic okopat, i jos svakakvih gluposti. A preko dana je stalno u selu, non stop negdje ide, a kad dobije novce odma ode u trg i nakupuje gluposti pa djeli okolo. Svekar je sin jedinac i sad je doso s posla i eno vice na babu, kad je uletio u dvoriste ja se igrala s cukcima a on samo pito di je baba, vrat cu joj zavrnit.i evo sad galama. Ja sam rekla svekru vec odavno da bi ja s njoj drugacije, neka baba ide u bascu kopat, pa kad mozes hodat po selu i ogovarat onda lijepo i radi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Uh uh. Šta se sve iz događalo.

    Malena samo polako oo.

    Violeta, oprosti ali ova priča s babom je presmiješna, ona si je pokupila nekog klinca. Dobro, kužim da tebi nije smiješno. Ali…  

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Mene je danas prvi put u životu probudio ujutro grč u listu u nozi. Znam da ste bile  pričale o grčevima, ali nekako sam se nadala da će me to zaobići. Pokušavala sam ispružiti nogu, a nakon minutu je bol prestala… Ne znam jel se vama to događalo? Jel to uopće ima veze s trudnoćom? Možda mi je od spavanja -. - 

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Hedgehog i meni je sad sve smjesno kad je proslo, al tad mi nije bilo sve jedno, posebno kad sam cula iz koje obitelji je mali. 
    Mene su hvatali grcevi dok nisam Mg pocela piti i onda su prestali a sad kako ne pijem vise nemam tih grceva. A prije trudnoce nisam nikad to imala

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Mene je danas prvi put u životu probudio ujutro grč u listu u nozi. Znam da ste bile pričale o grčevima, ali nekako sam se nadala da će me to zaobići. Pokušavala sam ispružiti nogu, a nakon minutu je bol prestala… Ne znam jel se vama to događalo? Jel to uopće ima veze s trudnoćom? Možda mi je od spavanja -. -


    prije trudnoce me nikad nistu budili grcevi.. znao me uhvatiti tu i tamo koji u stopalu ali nista strasno.. od poplovice trudnoce me hvataju u listovima.. kako sam pocela piti magnezij su prestali,.. i sada kada sam ga prestala piti svaki drugi dan me probude u listovima.. pogotovo lijevi.. al bas se moram ustat i napravit par koraka i stane.. pa se vratim nazad spavat..


  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Hedge ima veze s trudnoćom sto posto.
    Kupi si magnezij u ljekarni (ja sam pila mg direkt, 375mg, u malim vrećicama, koji uspeš u usta kao cedevita prah okusom i svim) i problem riješen!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.