Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    I_me

    kako sam pocela piti magnezij su prestali,.. i sada kada sam ga prestala piti svaki drugi dan me probude u listovima.. pogotovo lijevi.. al bas se moram ustat i napravit par koraka i stane.. pa se vratim nazad spavat..


    i meni ovako….jel sam prestala pit magnezij (od 38tt) em se pojačale kontrakcije u stomaku, em me po noći zna ukočit noga..
    živi dokaz da Mg radi svoje.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Hvaja na komentarima cure ❤️
    Nazalost, vidim da odnos s dragim nece ici u dobrom smjeru, sto zbog svih okolnosti, sto zbog nas medjusobno. Svi imamo mane a on je tezak karakter posebno.
    Skupljam energiju za buducnost, vidjet cemo sta i kako ce bit, no znam po sebi kad pocnem gledat ljude/starce/frendove drugim ocima.
    Kod mene je on izgubio i povjerenje i postovanje sa takvim stavom i rijecima; ima jos tu kukolja od prije, prastam ali ne zaboravljam.
    No dobro. Zivot ide dalje s njim ili bez njega, cak se nit ne bojim biti sama koliko govana sam se najela od nekolicine ljudi.

    Pozdrav curke ! 🐥😘

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Nikako da vam kazem…mene u zadnjih par dana bas pucaju neki novi osjecaji, stalno razmisljam o bebacu, pa kako izgleda, pa jedva cekam da ga rodim, drzim u rukama, da ga ljubim i mazim, ne mogu vjerovat da cu imat svoje djete, svoju malu srecu. Jedva cekam da ga kupam, oblacim, mjenjam mu pelene ma svemu se bas jako radujem. Znam da ce nam bit tesko dok se ne oporavim i ne naviknemo ali jedva cekam da je s nama, da smo doma svi troje. Svaki dan mazim stomak i pricam mu kako ga mama i tata cekaju. Jedva cekam da ga pomirisim, da je uz nas, da ga gledam. Sinoc muz mazio stomak i prica s bebom a ja bas uzivala.
    Valda su me obuzeli majcinski osjecaji. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Yel

    Hvaja na komentarima cure ❤️
    Nazalost, vidim da odnos s dragim nece ici u dobrom smjeru, sto zbog svih okolnosti, sto zbog nas medjusobno. Svi imamo mane a on je tezak karakter posebno.
    Skupljam energiju za buducnost, vidjet cemo sta i kako ce bit, no znam po sebi kad pocnem gledat ljude/starce/frendove drugim ocima.
    Kod mene je on izgubio i povjerenje i postovanje sa takvim stavom i rijecima; ima jos tu kukolja od prije, prastam ali ne zaboravljam.
    No dobro. Zivot ide dalje s njim ili bez njega, cak se nit ne bojim biti sama koliko govana sam se najela od nekolicine ljudi.

    Pozdrav curke ! 🐥😘


    Bravo tako treba razmisljati. Najbitnije da si svega svjesna i bit ce sve super. 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hvala cure. Pijem magnezij. Možda eventualno da poveća dozu. Moj je 375. Ma mene bilo strah da mi to recimo nije od nedostatka kalcija. 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Violeta, baba je luda! 
    Treca sreca, imaš ti pravo!  Inače smo rijetko viđali sestru… Večinom kad se radilo o rođendanima (našima, njihovima, od djece…) ili posebnim prilikama. Inače bismo joj poslali poruku da smo mislili proći na kavu (npr.za njen rođendan) i dobili smo odgovor da ne kuži kako to jer da inače slavi rođendan sa tatom (ona ima 19.3. a tata 20.3.), a bitno da je u poruci rekla da se nitko nikada nije sjetio doći na kavu kod nje! Ili da tata nikada nije htio njenu djecu čuvati kad bi ga djeca htjela vidjeti (A LAŽE!!! NIKADA nije htjela ni pustiti djecu kod njih!) ili da  je jedan sin rekao da je gladan, a moja mama da je zavrtila očima i da je mali plakao da ne želi doći kod njih nikada više!  A lažeeee!!! moj tata čak i kad nisu kod kuće imali npr.šunku bi trčao u trgovinu kupiti šunku i sir jer su djela imala želju jesti tost svaki put kad bi došli!!!! 
    Uglavnoooooooooooooooooooom, ne da mi se uopće pilati oko svega toga… kako je M@lena danas napisala: SUNCEEEEEE JE IZAŠLOOO!!!!  Najgore mi je radi tate koji jadan misli da oni nemaju signala i da se zato ne javljaju, ali ja sam rekla sestri danas da ću i ja popričati s njime jer ne želim da pravi budalu od sebe… Inače bi uvijek moja sestra nešto rekla i ispala najgora, ali ako ovoga puta i ja nešto kažem onda će mu možda doći iz guzice u glavu…
    I me, ja sam zabrijala da ti danas imaš pregled!!!  Neka si ti zamolila nekoga da dođe s tobom. Ipak, nije da ti je bolnica na 10 min kao i meni… A to što si napisala da si kao na nekoj traci tamo, ooooo, daaaa  Stvarno ne znam kako to da je tebi bio na pregledu + da će tebi biti dr.Z sutra, a meni je rekla da on ne radi u TA…  On inače bude mojoj frendici, ali ona nije trudna nego ona ide na preglede u bolnici radi hitnoće i jer ima nekih problema bolje… CIN1 ili CIN2 ne znam… I znam da ju on vodi… Ali nisam znala da njega nema u TA…  A uvz mi nisu radili… Što me iznenađuje jer sam zadnji put radila uvz pred 3 tjedna… Pitat ću ga na slijedećem pregledu… Inače ona sestra je danas baš bila dobra  Kad sam se došla tek upisati za termin je bila baš zločesta!  A što se tiče seljakanja, slažem se… Mada mene muž neće pustiti da puno radim, ali mu moram reći da bi me to moglo otvoriti! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Violeta <3 baš divno…u takvim osjećajima bi u biti svaka žena trebala dočekati majčinstvo.
    Mene sad pred kraj (tek, dosad je sve bilo okej) uhvatila panika, po cijele dane sam živčana i zabrinuta zbog tog glupog zatka i forsiranja riskiranja, i baš mi žao bebe. Jer hormoni kolaju tijelom i šta mi osjećamo - to dođe i do bebe…a kad je mama smirena, beba dobiva samo pozitivu i bit će ti lijepo miran i divna bebica

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Čim napišem malo duži komentar, odmah crvena porukica u desnom kutu  Prevelik komentar! 
    Hedgehog, i mene zna uhvatiti grč na lijevom listu… i traje kratko, ali booooliiii…. Do sada 3x imala… Grozan osjećaj…
    Ne sjećam se tko je napisao za slušanje otkucaja srčeka…  Ali baš divaaaaan osjećaj i divan zvuk!  Pitala sam sestru za nalaz ctga jer mi doktor nije ništa objasnio (mada sam i sama znala da bi mi rekao da nešto nije u redu!) i rekla je da je nalaz uredan jer bi me inače zadržali…
    Yel, drži se i probaj srediti taj odnos s mužem. Možda bi se stvari stvarno promijenile da se maknete od njegovih! Ako nema učinka, bože moj, raziđete se i svatko na svoju stranu… jer ne možeš samoj sebi dozvoliti da patiš!!! Nije tebe mama rodila da se netko tako ponaša prema tebi! Ti si ŽENA, MAJKA (buduća!), KRALJICA!!! I ima da se tako dragi prema tebi tretira!
    Violeta, znam taj filing… Ja sam danas vidjela tatu s mini mini bebicom u naručju u čekaonici i sva se raznježila. Držao je tu malu štrucu kruha tako nježno da sam samo pomislila kako jedva čekam da vidim svog dragog kako našeg malog drži i kako se svi mazimo i kako ja malog mazim i družim se s njim! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, samo pomalo i pozitivnu vibru šalji bebici. Naletit ćeš ti na pametan tim doktora koji će znati što napraviti!  Kad smo kod toga da bebica dobiva pozitivne vibre od mame, ja sam zato prestala plakati  i fokusirala se na to da ta žena nije vrijedna mojih suza niti živciranja i da je beba zaslužila više od toga, pa sam se nekako vratila u normalno.
    Još sam sestri rekla kako sam lijepo planirala poslati joj poruku kada rodim da je postala teta, ako ju zanima, ali sada neće dobiti ni to. Ne zaslužuje ništa.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, OPET si krenula u šestu??? Pomaaaalooooo  Da ne bi bilo iznenađenja….
    Buba mara, tako i ja mužu!  Ja kad sam umorna mu to kažem, ali kad sam po cijele dane doma i kad nas netko zove ŽELIM izaći, pa makar to bilo na 2 sata! Ne moramo ostati pola dana… 
    Ja sam jutros izbrojala bebine pokrete i mogu reći da je mali pravi prasac!  Znači, trebalo mi je 10ak minuta da izbrojim 10 pokreta. Inače je turbo aktivan  Prije nego sam krenula mjeriti i nakon mjerenja TURBO JE AKTIVAN da aktivniji ne može biti!  Mada nije to strašno. Mogu vam slikati ako želite kako se prate pokreti… Ali mi je smiješno što baš kad treba, jedva da se javlja. Slijedeće brojanje je nakon ručka. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.