Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Lagertha i tebi držim fige da bude sve u redu, onako kako želiš :)

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    dzenny


    sunflower4399


    Pozdrav klokanice :)

    Tek sam saznala da sam trudna (5. tjedan), termin mi je krajem 9. mjeseca :) 
    Htjela bi znati kakve ste vi simptome imale tako rano, kada ste prvi put išle na pregled (meni je tek za dva tjedna), koje preglede ste sve obavile, čega se moram paziti…malo se bojim, prva trudnoća a radili smo neko vrijeme na bebici i sad kad sam trudna još ne vjerujem :D :D pa bi htjela da zajedno djelimo iskustva :) Lijep pozdrav :)
    pozdrav,
    eto i ja sam u 5tt  termin mi je takodjer krajem 9 mjeseca  takodjer mi je prva trudnoca 
    prvi pregled isto imam za cc 2 tjedna  za sada pijem isto samo folnu kiselinu  super se osjecam,malo grceva u stomaku ali nista strasno i samo ponekad poslije jela mucinina ali veoma kratko i bez povracanja.. ne dizem nista tesko,odmaram malo vise ii uzivam u trudnoci 
    Eto,nas dvije smo bas iste 

    hihi, stvarno :) vjerojatno nas ima još istih koje se tek moraju javiti :D :D svakako lijepa slučajnost :) i ja sam prilično dobro osječam sad, grčevi su još uvjek prisutni… ležim što više mogu jer radim takav posao gdje treba cjelo vrjeme stajat na nogama,…to je nekad problem jer me pri kraju smjene kralježnica več jako boli.

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    jaoo ,eto i posao imamo slican..  ja takodjer 8h stojim,tako da nezz koliko jos dugo cu izdrzati raditi,jer kad dodjem kuci fakat se osjecam bas bas umorno.. sve drugo je super.. uzivamo iz dana u dan 

    [lilypie.com]

  • Avatar dancy

    dancy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pijem 3x1.To su mi dali tek kad sam prokrvarila u 5tjednu.Moj muz i ja smo 7 god u braku i nismo bas radili to vrijeme na bebi ali nismo se previse ni pazili.Vec sam mislila da ne mozemo imati djece.Onda smo prije 3-4mjeseca poceli vise oko toga.Pila sam i ja vrkutu i marulju 2mj pa sam prestala.Onda sam nabavila trakice za ovulaciju,od treci puta ulovila dan i desilo se 😊 Sad u ponedjeljak idem na kontrolu pa cemo vidjeti kako je.Svaki pregled mi je uzasno stresan jer samo mislim kako ce proci.

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    dancy


    Pijem 3x1.To su mi dali tek kad sam prokrvarila u 5tjednu.Moj muz i ja smo 7 god u braku i nismo bas radili to vrijeme na bebi ali nismo se previse ni pazili.Vec sam mislila da ne mozemo imati djece.Onda smo prije 3-4mjeseca poceli vise oko toga.Pila sam i ja vrkutu i marulju 2mj pa sam prestala.Onda sam nabavila trakice za ovulaciju,od treci puta ulovila dan i desilo se 😊 Sad u ponedjeljak idem na kontrolu pa cemo vidjeti kako je.Svaki pregled mi je uzasno stresan jer samo mislim kako ce proci.

    Da, te trakice sam i ja koristila, mislim da je i nama to pomoglo, znala sam kad otprilike treba biti ovulacija a trakicama sam samo potvrdila koji točno dan, a bilo je i par put da ovulacije uopče nije bilo…bit će sve u redu vidjet češ. Koliko sam čitala po forumima puno žena tvrdi da su im duphastoni pomogli u trudnoći.

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    dzenny


    jaoo ,eto i posao imamo slican..  ja takodjer 8h stojim,tako da nezz koliko jos dugo cu izdrzati raditi,jer kad dodjem kuci fakat se osjecam bas bas umorno.. sve drugo je super.. uzivamo iz dana u dan 

    Ma daj :) možda smo i iz istog mjesta pa ni neznamo :D :P :P

  • Avatar UzbudjenaBella

    UzbudjenaBella

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    sunflower4399



    Ja sam isto tek saznala - i isto tako sam skroz uzbudjena i jos uvijek ne vjerujem! Po mom računanju sam 4 tjedna trudna, što je još jako malo ali eto… služajno sam imala neke testove doma koji se se pokazali pozitivnima :) Pregled imam isto za cca dva tjedna. Mene sada zanima da li da nastavim sa vježbanjem ili da malo pauziram dok ne vidim što će biti sa svime time? Vježban tri puta tjedno - one cardio vježbe, malo girije, čučnjeve, sklekove… ništa posebno, no opet dosta umra. Šta mislite?
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    sunflower4399


    dzenny


    jaoo ,eto i posao imamo slican..  ja takodjer 8h stojim,tako da nezz koliko jos dugo cu izdrzati raditi,jer kad dodjem kuci fakat se osjecam bas bas umorno.. sve drugo je super.. uzivamo iz dana u dan 
    Ma daj :) možda smo i iz istog mjesta pa ni neznamo :D :P :P

    Da,da.. skoro sve nam se poklapa,kao da smo se o svemu dogovarale,hahaha.. Zivim u Slo,a drugacije sam iz Bosne .. Ti ?? :*

    [lilypie.com]

  • Avatar dancy

    dancy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    UzbudjenaBella cestitam 😊 i dobro dosla.
    Mislim da bi mozda trebala malo pauzirati sa vjezbanjem barem dok ne obavis prvi pregled,pitas doktora za savjet on ce ti najbolje reci.Iako znam tko inace vjezba da nebi trebalo biti problema,ali radi sigurnosti jer je to tek pocetak trudnoce koji se razvija bolje se cuvati.
    Ja sam nestasna po pitanju vjezbe,skakanja i ludiranja,jos nisam znala da sam trudna pa sam i svasta tesko dizala ,pa mi to nije nesto pomoglo sad moram strogo mirovati.

  • Avatar dancy

    dancy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mislim da sam krivoj osobi odgovorila na mobitelu sam,nova ovdje i bas se ne snalazim.Ali odgovor stoji samo nisam sigurna kome je namijenjen 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.