Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    KleaIva, naaaaajbolje provjetiti na vrijeme 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Barbs, super ato neces morat kuhat! Malo odmora i uzivancije😁
    Klea, najpametnije..ja eto sad i na hladno cu puhat..najbolje otic doktoru pa da si mirna. 
    Tak mi je dosadno uzas jedan. Dragog jos nema, a nemogu nista radit, na TV-u nis pametno…😌

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Sanjchi bas mi je zao sto si se pocela otvarat… Sad samo miruj i nek te tetose…
     Malo sam se i ja sada poplasila jer i ja se ne stedim bas sto se posla tice, apartmani, restoran i kuca previse posla ima a ja nisam navikla mirovat… Ko da zaboravim da sam trudna, morat cu i ja usporit malo.. 

    [lilypie.com]

  • Natasha555

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Curke, kad mene jučer radovi, vani nešto betoni ralice za auto pa sam par puta jurila u ducan autom i skakala oko ručka i svega, nisam se stigla javiti. Danas sam malo pospremila (kolko mi dopuštaju radovi i stanje u kuci) sad malo odmaram pa sebe sredit i s mamom do grada pogledat nešto za bebicu i kupit nećak u poklon sutra za rođendan.
    Sanjchi-Dobro da si išla i da nije ništa strašno!  Ja osje tim te BH Al za sad ništa ne boli. Al čini mi se dugo čekati pregled do 7.8. 
    Sretna- zgodna si  mi sutra ulazimo u 29.tjedan
    Treca-super za posao!

    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Još 2 ure i idem vidit svoju Milu (valjda nije promijenila spol u medjuvremenu ) jedva čekaaaaaam
    Suncokretice sretan put i guštajte na moreku!


    Sretno! 😊
    Ja sam u utorak u 9.30.
    Can't wait 😊

    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Evo i mene…
    Sretno svima na pregledima.
    Sanjchy, cuvaj se…
    Ne znam kako kod vas ali meni je trbuh ogroooman. Svi misle da trebam rodit svaki tren, a meni jos vise od mjesec ipol. 😅
    Jel ima sto novoga? Sto je sa Senoritakovom?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Natasa, kak mislis dugo cekat do 7.8.? To givoris za mene il ti imas tad pregled? 
    Malena, znaci da jr busa velika kad pitaju kad ces rodit😅😍  Senoritakava se vec dulje vrijeme ne javlja😕 javila je da je u bolnici i kasnije jos jednom se javila, mislim, i sad vec duze nista…nadam se da je dobro…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Luce, uspori tempo!! 
    Natasha, samo bez naprezanja!! 
    Malena, ah ti ljudi i njihovi glupi komentari… Hahahaha tako i frendica svaki put kad me viei: ti si sve veca i veca  No shit?!  
    Mi super napredujemo… Trbuh je sasvim ok velicine! Meni se cini da je maleni ali kad usporedim slike bome rastemo… Ali i dalje smatram da lijepo rastemo… Samo mi se cini da sam os proslog pregleda dobila malo previse… Hahahahahaha cca 2kg za sada, ako me vaga ne zaj*** ako ne max 3kg… Bsd me zanima sto ce sestra ovoga puta reci jer dr nikada nista ne kaze, ali jos 2 mjeseca do termina pa bih trebala pripaziti ako ne zelim dobiti previse u zadnja 2 mj…
    Jaaaao, Sanjchi hahahahhha kad mi muz dodje s posla bas ga zelim gnjaviti jer ga ne vidim cijeli dan i dosadno mi bude sa nonicima kod kuce… Vjecigo zalopojke… Glavna tema je: pas koji je uginuo i to kako je noni slabo… I onda se on zeli odmoriti a ja ga zelim gnjaviti jer mi kroz dan bude dosadni hahahahahha 
    Al sad ce on na g.o. na tjedan dana pa mi nece biti dosadno 
    Aaajmeeeee, najavili su +40  ….. STRAAAASNOOOO… Oh i da pita njegova nona danas da kakvo je vrijeme u nedjelju jer nju nesto zanima i pitamo ju sta ju zanima: ona bi radila Njoke… I sveki i ja smo rekle: Nema teoretske sanse Hahahahhahahahahahhahhahahahahhaha 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Oprostite na pogreske… S moba sam 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Hahahaha Barbs, a sta ima veze kakvo  je  vrijeme za njoke? Ili? Nisam nikad radila, al bas sam se nasmijala 😄

    Znam kako ti je, moj muz radi 6 dana u tjednu po 12 sati, tak da jedva cekam dok dođe bebica, prvo ce iskoristit godisnji, onda ce smanjit radno vrijeme, a krajem sljedece godine ce uzet 2 mj porodiljnog da budemo skupa 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.