Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Barbs evo i ja oprala prozor.. bravo mi 😊😊😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Sanjchi, cuvaj se i drzi se!!! Gle nas sada nakon forsanja….❤️❤️❤️

    Sretna, jako si zgodna, slika je odlicna! 😘

    Buba mara, sveki nema takta, ocito? Ruzna izjava definitivno.
    Dragi i ja smo se dgv da ukoliko mi bude lose nakon poroda bit ce svi uz mene, pricao je sa svojima o toj situaciji (nedaj Boze), a i tako idem na kontrolu prije poroda. 

    Treca sreca, cestitke na novom ugovoru 👏🏻, neka si i to rijesila! :))

    I me, nadam se da je sve u redu i da si bolje?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Nasla sam majstora za cijevi u kupaoni, kolegica mi je poslala kontakt od nekog svog.
    Odustala sam od tog da mi stari pomogne, jer ne moze sam, vodio bi nekog rodjaka, ja bi ih trebala vozit po materijal i razvozit doma…a jos je auto poceo stekat…
    Mozda i bolje ovako. 
    Sutra mi covjek dolazi pogledat i dat ponudu.
    Cist racun, duga ljubav.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    I me nadam se da si bolje! 
    Mamuka, i ja sam mislila da mogu sve😕
    Barbs, vanjsko usce je otvoreno za 1 prst, a unutarnje nije, pa koliko sam ga skuzila je to pocetak otvaranja. Smijem u vodu ali ne plivat aktivno, znaci plutat mogu😅
    Rekla sam dragom sad pa je ljut na mene sto sam bila tako aktivna, kaze on: vec sam ti htio prigovorit al onda bi se naljutila. Smiri se i nemoj se naprezat. 
    I jos je 100 puta pito sto je doktor reko, jesam mu sve rekla? I da, 08.08. na kontrolu, cim dodem s mora

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Treca sreca, super da si uspjela rijesit taj prijelaz😁
    Yel, najbolje je tako…ne imat posla sa svojima. Na kraju te to kosta vise neg da si uzela majstora

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Sanjchi, istina

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamuka, samo se ti nama javljaj kad god stigneš i probaj se i ti ne naprezati. P.S. SRETAN ROČKAS U ZAKAŠNJENJUUU!!! 
    Violeta, jupiiii! SUPER za prozor!!! 
    Ja sam skuhala paštu i hrenovke za psa  I sad se dopisujem s kolegicom s faksa da vidim kako je njoj na stažu.   Nikako da se vidimo jer uz tone posla u vrtiću tako i vikendom čisti, pa čekam da nađe free vremena da se nađemo.  
    Gladna sam. Ne znam što jesi. Pred više od pola sata sam pojela bananu. 
    Yel, ponekad je bolje platiti nekoga 
    Sanjchi, bitno da nisi totalno otvorena. Ja inače kad idem na more plutam  I onda skontam da me struja nosi!  Slabo “aktivno” plivam… 
    E ti naši muževi… Često se ljutimo na njih što nam prigovaraju, ali s razlogom i onda kad se nešto desi: eto, sam ti rekao.
    Tako sam se ja na njega ljutila za vrijeme pira što mi je prigovarao da jedem previše nezdravo + puno slatkog i nakon pregleda (doduše, sj*** su mi kilažu, al 'ajd) mi je rekao: ETO, SAM TI JA REKAO, A TI SI MENI PRIGOVARALA! 
    Mali je sve aktivniji i aktivniji iz dana u dan… A sad se vrti i udara ispod rebra… Gladan je očito… ili sam ja gladna? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Hvala Bogu, nisam, Barbs. I sad ubacujem u prvu..nemogu u ler ali iz pete u prvu vec puno znaci😅 sad ce me i dragi pazit, pa ce bit to dobro. Kad se zavrse radovi reci cu mu da nek nademo neki servis da ocisti kucu tako da ja nemoram se naprezat i dobro. Da nemoram zvat sveki, macehu…imaju one i doma obveza. Platit cu i mirna sam. I onda dok cu ja bit u rodilistu nek jos pozove ih da ociste i eto😁

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Sanjchi, sada polakooo! Ipak pomicanje ormara nije za trudnice. Misli samo na sebe i gustaj i odmaraj sto vise!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Mamuka, sretan rodos sa zakasnjenjem😘

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.