Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Sretna zgodna si trudnica 😊
    Sanjchi bas mi je zao! Cuvaj se! Ninja ovih dana nisam najbolje a sljedeci tjedan opet na more. danas me boli u preponama i u donjem dijelu leda i bas mi se to ne svida…odmaram cijeli dan.
    Treca sreca…sretno s novim poslom 😊😊😊

    Vec smo pisali o postporodajnoj depri i definitivno pripremite ukucane da pokusaju primjetiti ako se sto dogada…i najbolje je potraziti pomoc jer prolazeci sami samo je rastezemo sve duze. I nemojte misliti da vam se ne moze dogoditi…ja sam ince cvrsta i jaka osoba i ne zivciram se previse pa sam je prosla nakon prvog poroda. Opet  kazem da nije isto kao epizode placa odnosno tzv. baby blues koji prolaze skiro sve zene.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Mamuka, super da ćeš i ti napokon na GO ali ovo za nosanje stvari tokom selidbe…c-c-c….i ti ko naša sanjchi. Svakako pametno bi ti bilo na pregled prije mora, da ne bi bilo…..da se nešto događa a ti ne znaš. Ja bih..
    KleaIva….uh, kad ću ja taj posao vidjeti a šteta jer je baš zanimljivo što ćemo (će, moje kolege) raditi ali eto. Strpit ću se, nije da mi fali rad imam i bez (uredskog) posla - dovoljno posla.
    Baš mi je danas direktor rekao da me čeka moje mjesto lijepo kad se vratim, a mislim se ja “da….samo u 3+ godine tko živ, tko mrtav”….dug je to period ipak, znamo kakva su vremena (dobra je firma, ali ipak nismo državna!! razlika je! ) Ali ja se nadam da će bit tako.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Još 2 ure i idem vidit svoju Milu (valjda nije promijenila spol u medjuvremenu ) jedva čekaaaaaam
    Suncokretice sretan put i guštajte na moreku!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Klea sad cu se pripazit, a bome ce i dragi pazit😅 vec mi je reko danas da se pazim i da odmaram. 
    A svakako bi i ti mozda trebala na pregled prije mora! 
    Opcenito tko ide na put mislim da je pametno obavit to neposredno prije😁
    Sad aam pojela lubenicu i lezim..dragi je u Zagrebz, isao po solarne ploce za more i po TV-na njuskalu smo nasli polovni pa tako da sutra ili prekosutra putujemo☺ jedva cekam kupanac👏👏 tj. plutanje

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Treca sreca, ma mislim fa nije postao MILO nego da je i dalje Mila😊

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, aaaaa daaaa.. ti s trecim djetetom imss pravo na 3g kod kuce. JAVI NAM SE S PREGLEDA I BIT CE I OSTAT CE MILAAAA!!! 
    Kleaiva, NARAVNO da se to svakome moze desiti… Prema tome, treba pripremiti i ukucane… Koji trebaju biti potpora u svemu 
    Mamuka, slazem se da obavis jos jedan pregled prije mora! 
    Aaajmeeee, lubenicaaa… Mi ju nemamoooo vise ali je rekao frend da se javimo jer ih on ima jos tj dana (poljoprivrednik je)  
    mi smo se fino najeli i sada odmaramo… JEDVA CEKAM srijedu jer je sveki na g.o. i ja se ne moram zaj**** vise i kuhati do 16.8.  a i u srijedu je pregleeeeeeed!!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Hahahaha…treca sreca…ako izdrzis 3 godine doma😂
    Ja sam s prvih dvoje bila 6 mj samo i onda se vracala na posao…sad su povecali naknadu pa cu biti vjerovatno godinu dana ako ne zaskripe financije. 😒 Drugacije si nazalost ne mogu priustiti zbog kredita.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja cu iskoristiri svih 12 mj kod kuce jer cu imati zaradu… Inace sam nezaposlena… A za staz je pitanje koliko i kad bi me primili, pa mora  iskoristiti sto mi drzava daje 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Sanjchi…ako me bude boljelo i sad nakon lezeceg vikenda idem i ja prije puta na more na pregled da sam ziher😊

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *moram a ne mora 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.