Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Daaaa, te paste su super, ali stvaeno treba puuuunooo vremena… Ja sam sa nonom od drsgog cesto radila, ali ona je dosta bolesna i brzo se izmori, pa ju moram zamoliti da me podsjeti na sastojke za tijesto i da se mali zabavljam kad mi bude dosadno… Jer cesto mi bude dosadno doma… Ne mozes nigdje s ovim vremenom  Previse je vruce… Uzas…
    Ni ja nemam problema sa zatvorom, mada mi se zna desiti da jednom tjedni ne iden ma wc

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu
    Pozdrav svimaaa😊😊 Evo kod nas se zenska ostenila i imamo 1 malog cukicu, ona je vecinom ispod kucice i nece van, malo proseta i brzo natrag. A ovaj pesek je muski, sav je dobar i miran, ali zenska mu ne daje blizu malenog. 
    Malo se belji 🤣
    Malo se belji 🤣

    Mi smo danas bolje nego jucer, stalno nesta mrdam po kuci i tako. 
    Kako ste mi vi? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu
    Barbs, kad ti je dosadno napravi zalihe! 😁
    Violeta, sladak ti je psic! Znaci, imate malu bebu psica doma…kak su slatki kad krenu hodat, pa nemigu stajat jos sami jer nemaju snage a buckasti su..preslatko😍
    Evo moja Beta u toj dobi
    Majecka je tu bila💞
    Majecka je tu bila💞

    Ja sam nekako umorna cijeli dan..nis mi se neda, sam se izlezavam na kaucu…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Ma to je to Marijana😀 zavisi kako kad kazemo…
    E vidis GERSL..kao da mi je poznato. Mozda sam vec negdje cula…
    A jeste cule kad za ŠMARGL? To mi je dragi reko da mu napravim a ja onak s upitnikom nad glavom?? WTF? Hahahhaha….napravi se kao tijesto za palacinke pa se stavi na vrucu tavu kao za debelu palacinku i sve se onako izmjesa, kao kajgana i tak se to tijesto ispece i to se pospe neskvikom…


    To sam voljela kao curica jesti ali sa kristal secerom umjesto neskvika, mi to zovemo šmarne, a ovdje u DE jedu sa pireom od jabuka i zove se Kaiserschmand.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Ja prvi put to vidjela i cula kod dragoga…al nisam nikad probala….palacinke su palacinke, kako kaze Barbs😂

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Moj dragi je jucer pronasao malo klupko i nagovorio gazdaricu da nam ga dozvoli zadrzati, tako da od jucer imamo novog clana obitelji 😄😄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    tko je pisao da nejde na wc?
    Ja idem svako jutro cim otvorim oci na wc. 
    A gin mi je rekla da pojacam magnezij zboj grceva u listovima i stopalima pa sam jucer kupila ovaj. 
    1 tabletu sam popila danas u 15h i sad u 17h sam (sa oprostenjem!!!) jedva stigla na wc koliko me stislo.. 😂😂😂


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ja ne smijem ni primirisat stencima i macicima!!! Sve bi ih nosila doma 😂😂😂. Seceri mali 😍


  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Sanjchi ajme divna je, obozavam kad su tako maleno, da bar mogu ostat stalno taki 😊😊
    Dena lijepa je maca, iako ja ne volim macke, ono na slici i 5m dalje od mene su mi ok hehe.
    I_me mislis da od magnezija se kaki? Hehe… budem si otisla uzeti i probat cu 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Joooj Dena medena mica😍😍 ja iskreno nisam ljubitelj macaka, psi su moje zivotinje💞 Macke ja malo pomazim i podragam ali to je to. Dok psi…njih mi nikad dosta. Ja bi ih puno dvoriste imala😁
    Ja svaki dan ujutro obavim wc, nekad jos i po danu pa sve skupa bude dva-tri puta dnevno, kako koji dan. Nadam se da necu ni imat problema s time😌
    Danas mi je mrvica mirnija nego proslih dana, slabije se javlja..od kada ono tj. kojeg tjedna trebamo kao brojat udarce?

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.