Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Violeta, kad su takvi, najsladi su😊😉

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Violeta gledaj ove😍😍 dva od njih 8 su kod mene…samo neznam koja dva😂😂 premedeni su..heheh

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    violeta1

    Sanjchi ajme divna je, obozavam kad su tako maleno, da bar mogu ostat stalno taki 😊😊
    Dena lijepa je maca, iako ja ne volim macke, ono na slici i 5m dalje od mene su mi ok hehe.
    I_me mislis da od magnezija se kaki? Hehe… budem si otisla uzeti i probat cu 😊


    Kako da ne! 😂
    http://www.savjetnica.com/regulacija-stolice-pomocu-magnezija/ [savjetnica.com]


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I me ja sam danas bila vec 4 puta na wc-u, kao sto kazes, ujutro odmah moram na wc i jos par puta tokom dana 😂 pijem 400 mg dnevno.
    Violeta kao sto vidis, magnezij je zakon za kakanje 😂 svaki dan idem po 3-4 puta
    Barbs, sljedeci pregled mi je 22.08.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Sta se zatvora tice, magnezij mi ne pomaze ici na wc, od kolicina vecih od preporucenih nenormalno prdim 🤢😂 ali ne mogu se ocistiti. To mi je koma. A kad ne idem 3 dana pocne me ludjacki boliti glava.
    Dena sta se mice tice, moras se jos paziti dok god si trudna bez obzira na nalaz toxoplasmose, ne smijes micu dragati ni maziti, ja svoju malo nogom pomazim ali nikada rukama otkako sam trudna

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sanjchi udarci se broje tek kasnije, ali ne brini beba ce se javiti. Tako i meni bude malo miran pa onda opet trci i udara 😂 
    Meni su zivotinjice slatke ali ih izbjegavam u trudnoci 😅



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Jaoo,mn je u zadnje vrijeme malo poslo zezat pa ne idem na wc po 2-3 dana.. al mislim da je to jos uvijek uredu,haaa?
    Nego,drage moje cure,ja nezz sta je danas samnom,cijeli dan sam gladna.. samo jedem i ne prodje niti 1h opet sam gladna i opet moram jesti.. nemam pojma sta mi je.. 😮

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Sanchy,moja bebica se bila 2 tjedna umirila,preko dana eto tek toliko da se javi.. ali ewo od petka je opet veselo u stomaku.. tak da ne brines.. i one se izmore 😉 bitno je da se javi svaki dan..

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    3 sata sam čekala kod svog HZZO ginekologa. Blaženi privatnici…. mislim da ne postoji kost koja me ne boli od čekanja 😫
    Bila unutra 5 minuta. Nisam dala da mi radi UZV, samo da upise sve nalaze i bok. 
    Iduci pregled 07.08.

    Bas gledam ove požare na portalima. Treća sreca nadam se da nije kod vas na vikendici!! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Kiki sad me lupala dok sam se saginjala na vrtu, pljevila sam, ja se sagnem a ona udari😂
    Sad sam usla u kucu, malo da odmorim pa cu pod tus..
    I Kiki, ja sam sa psicima ali redovito ruke perem nakon mazenja…
    Dzenny…glad…pricaj mi o tome😲😥😱😂😂😂 samo jedem cijeli dan..

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.