Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Neznam kakvo je stanje kod vas al mene ubija ovo trazenje kolica  nikad ih necu odabrat

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Mause, tak dugo si cekala? Pa jesi bila narucena ili? Ja ako cekam, to je max 15 min i to ono kad je guzva…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Buba_mara

    Neznam kakvo je stanje kod vas al mene ubija ovo trazenje kolicanikad ih necu odabrat


    Ma hoces. Ne brini…kad ih vidis znat ces da su to ta😁
    Tak sam i ja s peg perego kolicima..ta su mi number one…ako ne ta onda bebetto vulcano. Suzila sam izbor. Ali cini mi se da ce ipak na kraju bit oeg perego jer sam ih vidjela u zivo i bas al bas su mi se svidjlea, probala ih provozat, idu lagano…ma milina..i jos se onaj sportski dio sklapa skroz s konatrukcijom tako da💞

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Meni je problem sto nikako docekat da ih kupim😭😭

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Hahahah problemi i kod tebe 
    Nasla sam neka joie jer su full mala kad se sklope a posto cemo dobiti malo auto bitno mi je da mogu ugurat kolica u njih, ma nezz vise nista
    A ta su i meni zapela za oko al 6000 kn mi je malo previse dati jos ih ne kupujemo mi nego bakice

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    mc_mouse

    3 sata sam čekala kod svog HZZO ginekologa. Blaženi privatnici…. mislim da ne postoji kost koja me ne boli od čekanja 😫
    Bila unutra 5 minuta. Nisam dala da mi radi UZV, samo da upise sve nalaze i bok.
    Iduci pregled 07.08.

    Bas gledam ove požare na portalima. Treća sreca nadam se da nije kod vas na vikendici!!


    Treca sreca javi seeeee!!!! Nadamo se da si sto dalje od pozara! 😓


  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Definitivno sutra idem po magnezij. Bas kuham sve i svasta i muz ga kaki na veliko 🤣🤣 a ja rijetko. 
    Sanjchi psi su pre medeni taki mali, mali seceri. Nadem sliku pa vam pokazem kakav je bio nas kad smo ga doneli

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu
    Evo ga, nas muski dok je bio mali i u kuci  😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Bubamara puno je dat svakako. Ali kad sam nasla polovna, nismo imali novaca a svi mi kazu ako planiras jos djece onda bolje kupi nova. Tak da vise ni ja neznam😲
    I me, treca sreca je na viksi a internet joj je slab. Javila se jutros, ne vjerujem da je kod njih taj pozar. Sutra ce nam se javit kad dode doma. Ne brini😁
    Violeta, ma 😍😍😍😍😍 sto ih obozavam takve male i slatke, ovi moji stariji (manja pasmina) su stalno mali pa su stalno slatki😁 al bit ce i ovi medvjedici kad narastu😊

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Sanjchi, imam ime za curku, zvat ce se Nina.Ja sam oduvijek govorila da ce se moja curica tako zvat, nadam se da drugi puta nece vidjet pisu pa cu morat razmisljat o imenu.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.