Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    I sto se tice lubenice.. ja napokon nazicala muza da mi je kupi. Kupio neku ogromnuuuu. Al sam pola odnjela susjedi da ne bacam. Od lubenice sam dobila zgaravicu.. 😥 fina za poludit i slatka al sta da radim kad ju ne mogu jesti.🙁


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ja sam pisala 3 kom. Jer inace u bolnici se ostaje po 2-3dana. Pa za svaki dan jednu. Jer ne znam hocu li prokrvarit na koju i dal ce u bolnici biti koja slobodna za presvuci se. Pa za svaki slucaj. 


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, ti si još dobra… Ja kad sam išla sama bih ostala na sat vremena na moru… A kad idem s nekim izdržim 2 sata… jedva…  I ja sam razmišljala o tome da si kupim putnu drogeriju za bolnicu  Kao što si napisala, lako muž donese…
    Kiki, mislim 2 ili 3 komada. 
    Jaaaao, ja još NIŠTA nemam spremno za bolnicu!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Pupy zasto se ne smijes kupati?
    Treca sreca zato ovi iz prvog reda nemaju onakav pogled! 😉 Bas vam je lijepo! 
    E da i za spavacice mislim da su bolji kratki rukavi zbog vadenja krvi i ostalog pikanja, sto vec rade… a i u nasim terminima ce biti jos toplo, pa cu ja uzeti kratke rukave i ogrtac ako mi zatreba. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Šteta, I me za lubenicu …  Kad moraš ti u bolnicu na pregled? 
    Ja mislim da ti u bolnici niti nedaju njihove spavaćice… Koliko sam ja upoznata sa svime! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    I me, ti si još dobra… Ja kad sam išla sama bih ostala na sat vremena na moru… A kad idem s nekim izdržim 2 sata… jedva…I ja sam razmišljala o tome da si kupim putnu drogeriju za bolnicuKao što si napisala, lako muž donese…
    Kiki, mislim 2 ili 3 komada.
    Jaaaao, ja još NIŠTA nemam spremno za bolnicu!!!


    Ja sam prije 2 tjedna spakirala spavacice,tu mini kozmetiku i donji ves u jednu vrecicu za muza.  Cisto preventivno. Za, da ne bi bilo kad bi bilo!!!! Da ne bi slucajno morala u bolnicu ili nest..a poznavajuci muza vjerovatno bi se usro i ne bi znao gdje sta stoji i donio krive stvari..


  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Ime ima smila za 3 kom sto kazes, za svaki slucaj. 
    Barbs ni ja nemam! Ni to ni pola stvari jos! Samo tu tipkam kako nista nemamo a nikako da odemo kupiti sve sto treba, a termin se blizi! 😅
    Evo vagala sam se, od zadnjeg pregleda koji je bio s 24+1 do sad sam dobila cca 3kg, jel to previse? Kad se pocinje dobivati tih 500g tjedno?



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki, po meni nije!  HAHAHAHA, Slaaaaažeeeem se s tobom… Ali u čet ću mamu uzeti sa sobom u lidl pa ćemo ići kupiti šta mi treba. Briga me. hahaha Što je sigurno je sigurno  Kako I me, kaže…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Šteta, I me za lubenicu …Kad moraš ti u bolnicu na pregled?
    Ja mislim da ti u bolnici niti nedaju njihove spavaćice… Koliko sam ja upoznata sa svime!


    nemam pojma kad ce me slati u bolnicu za pregled. pitala sam sestru sad na zadnjem pregledu kad krecem pa mi je rekla da doktorica drzi do kraja.. jedino u slucaju da nesto ne stima ili bude nesto onda te salje ranije.
    ma,ja sam pricala sa dvije cure sto su rodile u puli pa su mi rekle da su na porodu dobile njihove spavacice… vjerovatno kako naletis na smjenu..


  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Mislim da se u bolnicu na preglede krece nakon 35 tjedna. A do tad smo kod svojih ginekologa.
    Barbs nadam se da nije previse jer imam jos 2 tjedna do pregleda. Zbog godisnjeg se stvarno oduzilo, iduci pregled ce mi biti sa 30 punih tjedana. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.