Jesenske bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Očekujemo prvu bebu i biti će jesenska pa eto da otvorimo ovakvu temu jer znam da će ih biti joooš 

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Hahaha Tena, ti iz prve ruke znaš da ce biti još jesenskih beba , pa i hoće da, evo po kalendaru klokanice nas termin je 30.rujna,  . I nama je to prva bebica

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    pa da..ako smo začeli u prvom onda rađam u devetom ;)

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Rađamoo ;) I ima nas min.troje a biti će nas jooš 

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Tako je, jesenska bebica. Meni je klokanica izračunala da je porod 29.09. tako da računam da će bebica doći nešto malo prije mog rođendana i nešto malo nakon muževog

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    kosee


    Tako je, jesenska bebica. Meni je klokanica izračunala da je porod 29.09. tako da računam da će bebica doći nešto malo prije mog rođendana i nešto malo nakon muževog

    Bit će to mjesec feštanja!!!Jupiiii!

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    renata


    kosee


    Tako je, jesenska bebica. Meni je klokanica izračunala da je porod 29.09. tako da računam da će bebica doći nešto malo prije mog rođendana i nešto malo nakon muževog
    Bit će to mjesec feštanja!!!Jupiiii!

    jeeeej ;)

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Baš me sad mama malo naljutila, pisala sam tu u ‘općoj brbljaoni’.   Stalno mi napominje da sam samo možda trudna, a opet govori da ne moram ginekologu još dva mjeseca i da se sad strpim i da to možda nije to i da će se tijelo možda samo očistit.
    A nije da širim euforiju, oprezna sam i nikome ne govorimo za trudnoću, ali ono, njoj smo rekli jer mi je mama pa nek barem onda širi pozitivu umjesto da me živcira

    [lilypie.com]

  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!! Moj termin spada formalno u ljeto ali rujan sam uvijek nekako vise smatrala da je vise jesenski mjesec :) prema računici datum je 2.9..Ali doktor je rekao da je 6 dana manje prema uvz tako da ce biti negdje 8.-9.9.2015 😊..jos ce potvrditi na sljedećem uvz 😊..uglavnom moja prva beba i prvi forum!!kako stojite sa simptomima?


  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Evo da vam se i ja pridružim :) Prva trudnoća, termin 08.09.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.