TOP TEMA: Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Nene26

    Pozdrav cure :-)
    Nova sam na forumu iako vas čitam već nekoliko dana :)
    Imam neke zbunjujuće simptome pa me zanima vaše mišljene.
    Inače imam redovite cikluse svakih 26 dana. Menstruaciju sam imala 3.1. a zatim je došla tek 5.2. , znači kasnila je 7,8 dana. Ta zadnja menstruacija mi je trajala svega 2 i pol dana. Malo mi je bilo čudno ali nisam previse pozornosti obraćala na to do prije nekih tjedan dana. Počeo me mučiti užasan umor i slabost usred dana, onda me prošli tjedan bolio trbuh kao da ću dobiti i stalno sam provjeravala ako je stigla. Imam česte mučnine, ali bez povračanja te zadnjih par dana neku nadutost i napetost u trbuhu. Danas me npr. bolio gornji dio trbuha, iznad pupka, dok me nekoliko dana prije toga boljelo ispod pupka. Inače jedem uravnotežene obroke i treniram ali sada me svakih 2, 2 i pol sata uhvati neopisiva glad da mislim da ću se srušiti ako nešto ne pojedem dok možda 5 min prije toga niti ne osjećam da bi mogla biti gladna zbog te tupe boli i nadutosti. Grudi mi nisu narasle niti su bolne ali oko bradavica kao da primjećujem tamni krug, dok mi areole ne izgledaju nešto tamnije osim što su izražene one montgomeryjeve žljezde.
    Sad se pitam ako sam trudna i stalno čitam forume. Bebica još nije bila u planu jer smo zaručnik i ja planirali još neke stvari prije, ali i da dodje bili bi jakoo jako sretni.
    Znam da mi nitko od vas ne može reći da li sam trudna, mene samo zanima da li mislite da je rano da napravim test pošto bi mi sljedeća menstruacija trebala doći za 2, 3 dana tek? Ili ga mogu svejedno napraviti obzirom na sumnjivu zadnju menstruaciju?
    Hvala unaprijed na odgovorima t

    Test ce ti vec sada potvrditi jesi li trudna ili ne. Moguce da je ona menga 5.2. bila zapravo implatacijsko krvarenje a sad ti polako dolaze simptomi trudnoce. Po tome bi bila negdi cca.5tjedana trudna

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar WannaBeMama

    WannaBeMama

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure…
    Ja sam zadnju mjesecnicu imala 1.2. I trajala mi je samo 3 dana i to jedva a inace mi traje 5 dana…prvi dan je bila kao normalna mjesecnica a vec drugi i treci dan samo u smeđim tragovima…danas sam trebala opet dobit mjesecnicu al jos nije dosla…sad znam da je rano al me ta mjesecnica od 3 dana jako zbunila jer sam uvijek imala uredne i bolne mjesecnice…a ova je bila sve samo ne to…i sad me vec 10 dana prije ocekivane mjesecnice hvataju slabi grcevi u jajnicima i to najvise kroz jutro i predvecer dok prije to nije bio slučaj kod mene i jajnici bi me bolili samo dan pred menstruaciju i na sami dan menstriacije
    Zanima me je li koja od vas bila u slicnoj situaciji?

    28💃
    37🦸🏼‍♂️
    3 godine pokušavanja…
    Papa test ✔️
    Hormoni ✔️
    Spermiogram✔️
    2.5.2023. Odrađena histeroskopija - uklonjeno par polipa s endometrija
    Prohodnost jajovoda - oba prohodna u cjelosti
    Prva tura klomida u 4.mj 2024.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nena26, probaj s testom :)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Evo samo da kažem da su meni testovi sa ebaya dobro pokazali i potvrđena mi je trudnoća :)

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mlada mama 😀

    Mlada mama 😀

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Ja i mm smo odlucili praviti jos jednu bebu.jos je rano da provjerim kucnim testom.ali neznam kako tj kada se moze ici vaditi krv da provjerimo.jako smo nestrpljivi..:) 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Paula, mislim da nekoliko dana prije očekivane mjesečnice možeš vaditi krv, ALI nisam sigurna. Moj je savjet da pitaš ginekologicu ili da pričekaš makar prvi dan mjesečnice da napraviš test.
    Čestitam, Lemon :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • ADRI123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) evo zanima me da li je mozda tko bio u slicnoj situaciji. Imala sam “menstruaciju” koja je bila drugacija no inace, trajala je 3 dana a 4. dan samo crvenkasta sluz i odjednom nestala. Prije te menstruacije grudi su me boljele valjda 10 - tak dana prije, imala temp. od 37 do 37,5 i povracala 2x. Nakon toga dobila tu menstruaciju a sad cesto idem na WC nocu, imam valunge, budim se preko mokra, mucnina, nagon za povracanjem, umor neopisivi, jutros jaka bol u predjelu maternice i osjecaj ko da cu procuriti, cak neki zvukovi ko da ce svaki cas krenuti M, a trebam dobiti za 2 tjedna. Sad je moje pitanje jel bila koja cura/zena u slicnoj situaciji da je imala M a saznala da je trudna? Ajmo trudnice javite se :) 

  • Lelana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanima me kolika je vjerovatnoca trudnoce ukoliko momak svrsi na stomak i sperma se slije do vagine dakle nisam sigurna jel mogla uci neka kolicina sperme pritom sam nevina, naime odmah sam ustala i isprala. Dan nakon popila sam tabletu za hitnu kontracepciju ellaone. To se dogodilo 12.12 menstruaciju prije toga sam imala 24.11 i trajala je 6 dana tako da prema nekim proracunima 12.12 je bio posljednji plodni dan. Sljedeca menstruacija mi je dosla dva dana ranije tj nadam se da je to bila menstruacija trajala je nekih 7 dana i izgledala je uobicajena prvi dan smedji iscjedak zatim ostalih dana je bila normalna i zadnja dva dana smjedji iscjedak. Samo sto je ovaj put bila dosta obilnija drugi dan nego inace, teklo je bukvalno. Da li je to bila prava menstruacija ili krvarenje koje se moze javiti u trudnoci. Ponekad mi zna biti muka i ovih dana imam cudan osjecaj osjecaj u stomaku ali se nadam da je to samo zbog nervoze i straha od trudnoce jer sam veliki paničar. Molim vas da odgovorite i lijep pozdrav.

  • majaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cure trebam savjet…na dan menstruacije sam dobila smedi iscjedak koji traje 6 dana sad već.. napravila sam test na trudnocu jutros i negativan je.ali me boli u donjem dijelu trbuha i leda…Za nekoliko dana sam naručena kod ginekologa..dali utječe taj mali iscjedak na test za trudnocu..hvala :)

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Adri, znam curu koja je imala menzis a bila trudna. Napravi test…
    Lelana, nisi sigurno trudna, ne brini.
    Maja, Mozda si bila ovih dana pod stresom ili nesto pa zato nikako da procuri kako treba a ako je test negativan najvjerojatnije nisi trudna, smeđi iscjedak ne utječe na test.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.