Imena za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Eh moji su decki Viktor i Antonio moje dvije velike ljubavi,a sad u ovoj trudnoci za muska je imena zaduzen moj muz a za curice sam ja i sad ja zelim ako bude curica da se zove Anamarija a muz za decka je izabrao dva imena jos se premislja Fran ili Roberto.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    EcioiGabi


    Moj se dečkić zove Ecio, po tatinom prijedlogu i meni se dopalo.
    Čula sam za ženska imena Ecija, ali muška su jako rijetka.
    I baš mu dobro stoji, nekako nježno a opet jako.

    Ja sam za vrijeme faksa cula za ime Ecija, i bilo mi je presavrseno, tada sam rekla da zelim da mi se jednog dana tako zove curica :) Ali sada se predomisljam. Pokusavam smisliti ime koje ce otprilike ici uz osobnost bebe, gledajuci prema nama roditeljima.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Belkica


    moja curka se zove Marta,sasvim slučajno nam je došlo to ime..
    na prvu mi se nije svidjelo ali kasnije mi je ušlo u uho i ime mi je super pogotovo jer ima sv.Marta i Marta je bila Isusova sestra…u drugoj trudnoći je zasad curka i još nemamo ime iako ima vremena do 8mj… sviđa mi se Antea,Mia i Katja,a ako slučajno bude dečko nemamo nikakvu ideju,muž bi da bude Luka a meni je to ime prečesto,radije bih Lukas ili Filip…

    Lukas je lijepo :) Moj favorit! Ali poznajemo jednoga pa je za sada samo u uzem izboru :)
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    antonio


    Eh moji su decki Viktor i Antonio moje dvije velike ljubavi,a sad u ovoj trudnoci za muska je imena zaduzen moj muz a za curice sam ja i sad ja zelim ako bude curica da se zove Anamarija a muz za decka je izabrao dva imena jos se premislja Fran ili Roberto.

    Fran :) Predivno, imamo Frana u obitelji i zovemo ga Franja od milja :)
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ej Beag ja se nadam da barem ovaj put nam nece trebat musko ime ja se nadam curici.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    znam znam!!!!  bit ce, rekla sam ti vec!!! samo komentiram ime!! mi smiljamo i muska i zenska jer ne znamo jos…. a i ja se jos nadam curki!

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mi čekamo curku i već ju zovemo po imenu - Neva :) 
    Za dečka uopće nismo imali ideje, meni se sviđa Jakov i Oliver, ali suprugu ne pa smo malo bili zapeli. A za curu su još opcije bile Nina i Lili, ali Neva je od početka bila favorit…

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Neva mi je super ime! ja sam navijala za to ime ako bude curica, ali R nije bio bas odusevljen

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    drage moje molim vas mišljenja 
    Maša-Katja-Marta-Gita-Vida
    tenkju

    5ra ;)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    meni je Vida preslatko, a i Marta .. ja sam razmisljala o imenu Vida, ali je preslicno prezimenu pa nisam sigurna…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.