Imena za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sepa

    sepa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Naš dečko se zove Franko, a beba koju čekamo će biti ili Matilda ili Šimun ovisno o spolu :D

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Leon ili Sabina  to je dogovoreno jos u prvim mjesecima veze 

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Jadran 
    Ne živimo na jugu, nitko nam se tako ne zove, ali volimo more, vjenčali smo se uz more, bila je to simbolika naših života po još nekim pitanjima i svi su bili oduševljeni.
    Osobno mislim da je to pitanje samo roditelja i ne volim ponavljati imena iz obitelji jer mi je to kao da radim kopiju nečijeg života i osobe, mada ne kritiziram, kaže
    m, ukoliko je to želja mame i tate

  • Avatar LilithGirl

    LilithGirl

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    curka se zove Ariel još kao klinka sam rekla da će mi se dijete tako zvati (po maloj sireni), a sin mi se zove Tiriel po anđelu (a pošto smo i ja i mm gameri oboje se nalaze u omiljenoj igri :D)
    sada čekamo uzv da vidimo hoće li biti Azura ili Triton

  • monika32

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    nestrpljivo čekamo 4d ultrazvuk da nam potvrde spol,kako zbog imena tako i zbog drugih stvari….ako će biti curka zvati će se Korina,to je definitivno….oko dečka se još troumimo….Ivano,Jakov ili Leon….moj favorit svakako Jakov

  • hanatres

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Što se tiče cure, to smo se malo mučili i na kraju odlučili da će se zvati Karla. Za dečka ako bude smo odmah znali, Luka ili ako opet bude cura biti će Paola.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Naš dječak se zove Patrik. Oko tog imena smo se oboje složili pa smo ga tako nazvali. Bilo je pitanja- pa zašto dajete irsko ime ( jer je sv. Patrik bio irski biskup), kao da bi oni dali hrvatsko itd. Mislim da je to dogovor roditelja i nikoga drugoga.

  • Avatar marimana

    marimana

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Svatko ima svoj ukus i mišljenje,npr.meni je žao da neka imena odlaze u nepovrat,stoga,što kažete na Kaja,Jakov,Dunja,Noa i Mara?? Vesela obitelj.. :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    I naš stariji je Patrik, i nema imena koje bi mu bolje pristajalo, sada čekamo drugu bebu, još nezz spol ali mmama misli da je curka, i odlučila sam bez obzira na muževo malo ne slaganje da bude Dunja, jer je po meni za curicu premedeno, a opet nije Jabuka, Višnjica i sl.. držit fige!   

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Sviđa mi se Noa. Bilo je i to ime na popisu, ali ipak je smo odabrali Patrik. Da je bila curica  bila bi ili Marieta ili Ingrid. Meni lijepa imena.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.