gljivice u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jel ležiš kad ih stavljaš?Meni je s Canestenom uvijek bilo lakše jedna noga na kadu,drugu malo raširiš,pa tak,dok sam ležala nikako duboko nisu ulazile.I ja sam ih uvijek stavljala s jednokratnom rukavicom

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Ma probala sam razne položaje. Baš su grube i zapinju. Gyno-daktarin su mi bile super, kao tamponići, smo su “skliznule” bez problema. 
    Odlučila sam se ne živcirati. Pošto gel za intimnu njegu djeluje, tih još desetak dana ću preživjeti.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    ok

  • Avatar ivanaxxx

    ivanaxxx

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Medazol sam koristila ali ne u trudnoci..to je jako pa neznam koliko je pametno da sw u trudnoci koristi…

  • Avatar ivanaxxx

    ivanaxxx

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja sam napokon nasla da cesnjak moze i u trudnoci,pa sam stavljala 3 dana i veceri i izlijecila.jucer sam se sa muzem khmmm…znate sta…i danas me opet svrbi a unutra se opet rade bijele naslage…muzu nije nista..obzirom da se on mazao kremom samo izvana,jel moguce da su mu gljivice u mokracnoj cijevi?ako jesu kako ih ocistiti?

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    možda antibioticima? O.o
    pojma nemam, al evo, ja budem poludila. Vratilo mi se to da mi je slabo ujutro, ne povraćam, al slabo mi je ko da budem povraćala, tlak me zeza, sise su mi OPET narasle za jedan broj, s tim da mi je lijeva veća od desne al baš se vidi -.- i naravno gljivice. Samo od sebe hop. 
    Znači sve kaj mi je bilo na početku trudnoće, sad pred kraj se vratilo.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ivana…moguće..tak je i mom dragom bilo…nek proba s difulcan tabletama…proguglaj si naziv al mislim da je tako…on se s tim izliječio bio pred jedno 2 godine…imaš pakiranje di je 1 jaka tableta i pakiranje sa 7 tableta za 1 dnevno pit…mi kad smo se liječili tad s tim smo uzeli i jedno i drugo…prvi dan popili jaku i tu jednu i do kraja tjedna nastavili s tim slabijima…i fakat djeluju tablete …samo nisam ziher jel ih možeš kod nas bez recepta nabavit mi smo ih kupovali u bih :) al ono…preporučam ih i kad prođe trudnoća i dojenje budem ih opet popila da se izliječim

  • Avatar ivanaxxx

    ivanaxxx

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Diflucan se nemoze uzet bez recepta.med sam sestra pa znam.a i zivimo u njemackoj pa neznam vise…canestena ovdje nema,samo njemacka proizvodi…ma uzas…isla sam se odmah oprat,gurnula cesnjak i namazala se kremom koja mi ostala od prosle terapije…njemu nije nista,nema crvenila,ne pece,ne svrbi zasada..nasla sam na netu da se trebamo prati nakon velike nuzde,pravilno se brisati da ne nanesemo na vaginu i spricom acidofil unositi i mazati malo izvana da floru obnovimo..nisam vise pametna sta da radim,hvatam se za slamke..a dok ne rodim imam jos 22tj i dok jos dojenje prode,izluditi ce me ova candida..

  • Avatar Diva2

    Diva2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage mamice, trudnice… u šestom sam tjednu trudnoće i danas sam dobila nalaz brisa… ureaplasma urealyticum u niskom titru?? malo sam čitala o toj bakteriji i ostala sam šokirana posljedicama… sutra idem kod svog ginekologa, da li se netko susreo s tom bakterijom u ranoj trudnoći??

    “Prvo te ignoriraju,onda te ismijavaju,pa se bore protiv tebe,a onda ih pobjedis”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.