gljivice u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivanaxxx

    ivanaxxx

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hej curke..moj problem sa candidom traje vec 6god..dodu i produ..vaginalete,kreme,ovaj vrag,onaj vrag..sve je privremeno to bilo…sada sam trudna..17tj i mucimo se…zadnja 2 pregleda sam dobila vaginalete i kreme i ja i muz..mislili smo sad zadnji put da je proslo napokon,no prije par dana skuzim da se vratilo…
    zna li koja jel smijem mazati sa uljem crnog kima i staviti cesnjak kao tampon,obzirom na trudnocu?stekla sam dojam da mi do sada to najvise pomoglo.doktora pitati mi je problem jer sam u njemackoj i nisam tako dobra u jeziku..

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Ja sam ti prije trudnoće pila Citrofit i stvarno mij e uvijek pomagao. I za Candidiu i za Escrihiu Colli. Ne znam samo jel se smije piti u trudnoći :/

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jesi probala canestan vaginalete i kremu?? ako nisi preporucujem da si to kupis i da to koristite i ti i muz i nadam se da ce ti proci. moze se kupit u ljekarni bez recepta i smiju ju koristit trudnice.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar ivanaxxx

    ivanaxxx

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Canesten neznam jel ima u ljekarnama i bez recepta.citrofit mi je bio uzasnog okusa i nisam ga dugo koristila.procitala sam da kamilica nije dobra za pranje intimne zone jer narusava ph,i uzrokuje gljivice (?!!?) Nosim pamucno donje rublje,dnwvni ulosci su jessa i ne djeluju plasticno,slatko ne jedem jer me trazi slano i kiselo.neznam sta da radim,izluduje me svrab,a malo koji doktor ce preporuciti narodnu medicinu prije nego vaginalete…kada bi znala samo sta mogu bila bi sretna…

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ajde svakak pitaj za tu kremu u ljakarni… ne vjerujem da u svabiji bas nema te kreme ako je kod nas ima… meni je izljecila gljivice za 3 dana u trudnoci..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    To ti je normalno u trudoći,flora se narušava samo tako.
    I meni je jedna kutija Canestena riješila problem,samo redovito mijenjaj uloške,da ne budeš mokra dolje

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Žene, jel ima tko iskustva s Medazol vaginaletama??

    Doktor u TA mi ih je prepisal, a moj ginekolog tvrdi da se ne daju u trudnoći.  Plus, opis na onom papiriću mi baš ne ulijeva povjerenje.

    I taj koji ih je dizajniral nije baš normalan: umjesto da su ko torpedići, ovo su baš tablete. Katastrofa! 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Nisam čula,ali ako su pravokutne,prvo ih namočiš,pa će ići lakše

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Također nikad čula. Ja sam koristila Rojazol i uzela i Olival gel za intimnu njegu i otkad ga koristim nisu se ponovno vraćale. Nadam se da niti neće.

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Nalah


    Nisam čula,ali ako su pravokutne,prvo ih namočiš,pa će ići lakše

    Ni mokre ni suhe, nikak nejdu. Ljuta sam ko pas! 
    Kupila sam si Olival, i nakon dva dana korištenja mi je bolje. A taj ko je izmislio te tablete, treba ga napljuskati.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.