gljivice u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Nisam Docky,baš budem,ma koristim ih na preporuku ginekologa,čini mi se da sam si i sama zeznula taj ph običnim gelovima za tuširanje,jer se uvijek ribam dole…

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Ja koristim Holyplant od JGL-a. Taj mi je najbolji od svih koje sam probala i kad imam upalu i kad nemam. I isto traje mjesecima.

  • marci2015

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Naravno da cubici u ginica aal za prvu pomoc mi je bila nivea i kamilica i mogu vam rec da mi usnice i nisu vise natekle bsr nesto,avsto se tice sexa dragog nisam vidila ihihi a bebica na to kako reagira

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Nalah


    Meni je moj dao Canesten vaginalete na kontroli neki dan,ali svaki drugi dan 3 x dnevno

    Krivo sam napisala, kutija od 3 jedna dnevno,svaki drugi dan…već mi je nakon prve bilo bolje i kupila sam crveni Chilly koji pomaže kod upalnih procesa i čisto je ok

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Moja priča s candidom je počela prijw par godina.dobila sam ju kad sam se tusirala s nekim odvratnim sapunom.probala sam i canesten i plymicol i milijun sredstava za intimno pranje od skupih iz ljekarne do jeftinijih.onda sam otkrila olival!! Savršenstvo!! To vam je gel za intimno pranje, kosta oko 30 kn i traje jaaako dugo.otkad se s tim perem gljivicama ni traga.ima ga u dmu, kozmu i u nekim ljekarnama.probajte nećete pozaliti

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Cak i ako ih dobijem obicno jednom godišnje od nekog stresa olival to rijesi bez ikakvih krema i vaginaleta

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Smiju i trudnice?

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Smiju i trudnice?

    Inace preferiram kozmetiku bez puno kemije i s malo prirodnih sastojaka a bas je takav taj olival.imala sam jednom candidu u trudnoći, gin mi je dao neke agresivne vaginalete koje su skroz dole sve isušile i nakon tog sam odustala od njih, prala samo s olivalom i doslovno 2put oprala i otad cisto dole kao suza ne pise nista za trudnice na pakiranju al meni je to bio spas.pročitajte si sastav na pakiranju, ja nemam kutiju pa vam ne mogu tocno reći.imate 2 vrste ja trenutno koristim sensitive.

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Uostalom sigurno je prirodnije od vaginaleta i masti iz ljekarne

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    I nakon toga ti je radio bris i vidio da candide više nema?Jer ja sam stekla dojam da se gljivice rješavaju u rodnici vaginaletom,a ne samo na vani na spolovilu tekućim sapunom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.