gljivice u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    canesten mi je pomagao u kombinaciji krema i vaginalete, ali mi ih dr- nije prepisao od kad sam trudna… on samo rojazol preporuča trudnicama… MalaMuca… kad postaneš mama, ako ćeš ih imati i dalje trebaš probati te tablete oralne. one su fakat zakon…

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Diflucan se zovu :) sjetila sam se napokon

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni je moj dao Canesten vaginalete na kontroli neki dan,ali svaki drugi dan 3 x dnevno

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    E i meni je prepisal Canesten vaginalete, sad sam na plymicolu, prije tjedan i pol sam koristila Rojazol mislim, ne sjećam se više. 
    S tim da uzimam i Lactogyn vaginalete kao jednom tjednom i poslije seksa obavezno. 

    Cloudy, definitivno se moram sjetiti toga!

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jel mi je pametno i dalje koristiti intimni tekući ili ne?

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Nece odmoc al ni pomoc, eto najjednostavnije!!!!

    Nalah


    Jel mi je pametno i dalje koristiti intimni tekući ili ne?

    DOCKY

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    pa ja ga koristim …i to onaj jessa iz dm-a … čak mi je i smanjio svrbež kad su gljive bile aktualne… MalaMuca… ne znam kolko su kod nas, jer sam ih ja u bosni uzimala… ima pakovanje 1 tableta (turbo jaka) i 7 tableta (svaki dan 1) i dragi i ja smo to obadvoje uzeli … pili te tjedan dana i još prvi dan podebljali s tom 1… i mazali se dolje s canestenom i još nekom kremom i ja vaginalete stavljala … i pazili smo da ne jedemo slatko i puno ugljikohidrata i gljive (sve verzije povrća sam tad isprobala) i otišle ko rukom odnesene… i onda su se meni sad opet s trudnoćom vratile,,,, al masu manje nego prije

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    U principu mi nijedan ne paše,ni iz DM a,ni iz Mullera,nakon nijednog se ne osjećam “čisto”

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Jesi probala od fenjala je malo papreniji ( oko 85 kn ) ali je odlican i mozes ga dost dugo imat jer je gust i kremast. Ja ga vec godinama koristim a kupim ga u ljekarni!

    Nalah


    U principu mi nijedan ne paše,ni iz DM a,ni iz Mullera,nakon nijednog se ne osjećam "čisto"

    DOCKY

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ako ti ne paše, onda ih nemoj ni koristiti… meni je ovaj jessa baš dobar… i nekak se radije s njim perem dolje nego s ovima šta koristim za cijelo tijelo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.