Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mrva

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Očitan je u 10 minuta ali mi je nejasan i nedovoljno vidljiva crtica a nazire se nesto, tako da se nadam. Pola godine pokušavam ostati trudna tako da sam nestrpljiva sada 🤯😵‍💫 ponoviti cu opet za dva dana ,hvala vam ❤️

  • Avatar milica94

    milica94

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Zdravo ponovo 😊 opet imam malo nedoumica. Radila sam betu, juce privatno, na mail mi je stigao rezultat, 5 dana od kasnjenja mens. Beta je 71.16. Kakve su mi sanse? Da li je to, to?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    milica94

    Zdravo ponovo 😊 opet imam malo nedoumica. Radila sam betu, juce privatno, na mail mi je stigao rezultat, 5 dana od kasnjenja mens. Beta je 71.16. Kakve su mi sanse? Da li je to, to?


    Evo ovdje su prosjecne vrijednosti po danima nakon ovulacije https://ibb.co/f96hbwx [ibb.co]

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Po ovom od Marija.1994 sto je stavila milica94 ispada da su dobre sanse ☺
    Sad kreni piti Novalac ako vec nisi i smireno pricekaj 6.tjedan za pregled, a ako zelis biti mirnija izvadi krv opet za dva dana i ako se dupla onda je to to 🥰

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Zdravo zenske, da li je po vama ovo pozitivan test. 
    https://i.postimg.cc/6p994jrb/IMG-20221101-134537.jpg [i.postimg.cc]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Dambo

    Zdravo zenske, da li je po vama ovo pozitivan test.
    https://i.postimg.cc/6p994jrb/IMG-20221101-134537.jpg [i.postimg.cc]


    Da li ti kasni M? 
    Ovo meni izgleda kao evaporacijska. Ako tek trebaš dobiti za koji dan, onda ima šanse,  ali test je sad suh, ne znam kako je izgledao kad je tek bio napravljen.. 

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Tek trebam dobiti za 4 dana al sam nestrpljiva 🤯 ovakav je bio posle pola sata a lose izgleda jer sam ga izvadila iz one plastike da bolje vidim🤣

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Dambo

    Tek trebam dobiti za 4 dana al sam nestrpljiva 🤯 ovakav je bio posle pola sata a lose izgleda jer sam ga izvadila iz one plastike da bolje vidim🤣


    Stvarno ne znam zasto zene rastavljaju testove i to jos nakon toliko vremena od ocitovanja testa. Uz svaki test su upute i stvarno sve lijepo i detaljno pise. Napravi test na dan ocekivane M i u roku od 5 min je rezultat valjan, sretno!

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Sve kužim..  da samo nestrpljive da rano radimo testove, da se nadamo.. al ne kontam kad objave digitalni test i pitaju jel pozitivno ili nije a na njemu minus ko kuća..  ili kada njega otvore.. a kad njega se uvijek vide dvije ili tri linije ovisno o testu.. 
    Po meni je ovo star i nevažeći test.. a jel crtica prava ili nije samo Bog zna.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • laryy

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Vece curke,nova sam trebam pomoc. Radila sam jutros test i ponavila je se i druga crtica ali jako slabo je vidljiva tek pod nekim cudnim uglovima😂,pa me zanima da li je to pozitivan ili ne. Jako bih zeljela da je. Hvalaa!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.