Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima. Ovo mi je prvi put da pišem na forum. Prije satak sam uradila test za trudnocu. Ovulacija mi je bila prije dva tjedna tocno. Menstruacija mi kasni jedan dan. Zanima me sta znaci ova jedva vidljiva crtica na testu? Hvala 
  • Avatar Sesuda

    Sesuda

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Meni je tako bilo na tri testa :) jedva vidljiva.. Nisam vjerovala da sam trudna dok nisam betu napravila.. Al crta kakva god bila znaci trudnocu tako da cestitam.. Tako je meni i sestra kod doktora rekla..a i eto iz vlastitog iskustva..

    #šmemil

  • Mama190592

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu
    Pozdrav cure molim vas za vase misljenje; M mi kasni danas 9.dan jucer predvečer sam napravila test na trudnoću, misleci da je negativan stavila sam ga sa strane i jutros sam ga pogledala i vidjela svijetlu crticu..
    Evo slike molim vas za vase misljenje…  Na slici se jako lose vidi 
  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Test se vremensko ocitava po uputstvu. Vecina testova ako pokaze u roku od 10 minuta drugu crtu znaci da je pozitivan. Sve preko 10 min ne mora znaciti ispravan rezultat tako da ponovi test i po uputstvu tumaci rezultat. Sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Tako i meni bilo…ponovi za 2 dana test pa ces bit sigurna

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • airamzg

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje i zanima me da li jos netko vidi crticu ovdje? Ili od silne zelje umisljam?

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    airamzg

    Pozdrav, nova sam ovdje i zanima me da li jos netko vidi crticu ovdje? Ili od silne zelje umisljam?


    Nazire se slaba crtica ali mi dosta izgleda razlivena boja okolo tako da ponovi test sutra iako i najslabija crtica ako je ocitana u zadanom vremenu znaci plusic…tako da sretno!

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • airamzg

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Puno hvala na odgovoru. U zadonom roku je ocitano. Ponovit cu i nadam se sa je to to. 🤞🏻🤞🏻Hvala😊

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    airamzg

    Pozdrav, nova sam ovdje i zanima me da li jos netko vidi crticu ovdje? Ili od silne zelje umisljam?


    Nakon kolko dana kasnjenja je radjen test?nakon 1 dan npr je meni bila crta al slaba, a svakim danom sve tamnija

    [lilypie.com]

  • airamzg

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Test je rađen 2 dana prije ocekivane m, a evo danas 1 dan prije ocekivane m negativno. Mozda je neispravan test. ☹️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.