Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • laryy

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    laryy

    Vece curke,nova sam trebam pomoc. Radila sam jutros test i ponavila je se i druga crtica ali jako slabo je vidljiva tek pod nekim cudnim uglovima😂,pa me zanima da li je to pozitivan ili ne. Jako bih zeljela da je. Hvalaa!!!


    [postimg.cc]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    laryy

    laryy

    Vece curke,nova sam trebam pomoc. Radila sam jutros test i ponavila je se i druga crtica ali jako slabo je vidljiva tek pod nekim cudnim uglovima😂,pa me zanima da li je to pozitivan ili ne. Jako bih zeljela da je. Hvalaa!!!

    [postimg.cc]


    Ja bi rekla da je pozitivan. 🤞🏼 Ali najbolje da jos probas na dan kad bi trebala dobiti da vidis jel tamni.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • laryy

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    laryy

    laryy

    Vece curke,nova sam trebam pomoc. Radila sam jutros test i ponavila je se i druga crtica ali jako slabo je vidljiva tek pod nekim cudnim uglovima😂,pa me zanima da li je to pozitivan ili ne. Jako bih zeljela da je. Hvalaa!!!

    [postimg.cc]

    Ja bi rekla da je pozitivan. 🤞🏼 Ali najbolje da jos probas na dan kad bi trebala dobiti da vidis jel tamni.


    Jesam,to jest danas sam trebala al mi nikad nije redovna zna po par dana uvijek kasniti.

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    laryy

    laryy

    Vece curke,nova sam trebam pomoc. Radila sam jutros test i ponavila je se i druga crtica ali jako slabo je vidljiva tek pod nekim cudnim uglovima😂,pa me zanima da li je to pozitivan ili ne. Jako bih zeljela da je. Hvalaa!!!

    [postimg.cc]


    Gravignost MINI? Ovo je pozitivno cestitam, mada dosta svijetlo za dan ocekivane M. Ponovi sutra jos jedan , treba da potamni…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • laryy

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    laryy

    laryy

    Vece curke,nova sam trebam pomoc. Radila sam jutros test i ponavila je se i druga crtica ali jako slabo je vidljiva tek pod nekim cudnim uglovima😂,pa me zanima da li je to pozitivan ili ne. Jako bih zeljela da je. Hvalaa!!!

    [postimg.cc]

    Gravignost MINI? Ovo je pozitivno cestitam, mada dosta svijetlo za dan ocekivane M. Ponovi sutra jos jedan , treba da potamni…


    Ajmee,hvala puno nadam se da ce bit tamniji😊

  • Alex1501

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Da li neko vidi ovde liniju? Kasni mi tek 1 dan, nestrpljiva sam pa sam popodne uradila test, neki obicni iz apoteke od 25 jedinica.
    Vise imam osecaj da sam sama umislila neku liniju ali hajde da jos neko pogleda 😊
    https://files.fm/u/2bjmwrkjd [files.fm]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Alex1501

    Pozdrav svima!
    Da li neko vidi ovde liniju? Kasni mi tek 1 dan, nestrpljiva sam pa sam popodne uradila test, neki obicni iz apoteke od 25 jedinica.
    Vise imam osecaj da sam sama umislila neku liniju ali hajde da jos neko pogleda 😊
    https://files.fm/u/2bjmwrkjd [files.fm]


    Meni se isto čini da ima linija 🤞

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Alex1501

    Pozdrav svima!
    Da li neko vidi ovde liniju? Kasni mi tek 1 dan, nestrpljiva sam pa sam popodne uradila test, neki obicni iz apoteke od 25 jedinica.
    Vise imam osecaj da sam sama umislila neku liniju ali hajde da jos neko pogleda 😊
    https://files.fm/u/2bjmwrkjd [files.fm]


    Nema , evaporacijska ovo je negativno, pogotovo sto bi dan kasnjenja M linija vec ubila u oci..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 493

    Prijavi adminu

    Alex1501

    Pozdrav svima!
    Da li neko vidi ovde liniju? Kasni mi tek 1 dan, nestrpljiva sam pa sam popodne uradila test, neki obicni iz apoteke od 25 jedinica.
    Vise imam osecaj da sam sama umislila neku liniju ali hajde da jos neko pogleda 😊
    https://files.fm/u/2bjmwrkjd [files.fm]


    Ja liniju ne vidim 🫤

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Alex1501

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala svima!
    Mi pokusavamo vec 7mj i nista. Tako da vrlo moguce da mi se od silne zelje linije prividjaju 😊 
    Medjutim menstruacija mi je tacna u dan. Jako mi je cudno sto idalje kasni. Ponovicu opet ujutru ako do tad ne dobijem 
    🤞🍀 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.