Dječja imena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Naš dječak se zove Patrik. Voljeli smo gledati seriju Mentalist u kojoj je jedan glumac igrao ulogu detektiva koji se zvao Patrick Jane ( pravo ime glumca ne znamo) i svidio nam se jer je bio mudar, dosjetljiv, pametan, simpatičan pa nam se svidjelo i to ime, a kasnije smo se informirali o imenu i saznali da je sv. Patrik bio irski biskup. Eto, u ponedjeljak mu je imendan.

  • sandra.talan

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nas sin ima danas 14 mjeseci i zove se Filip.htjeli smo mu dati ime Sergej ali nismo se usudili jer zivimo u malom mjestu i pretpostavljali smo da ne bi bas bilo prikladno,nazalost jos uvijek moramo tako razmisljati jer poucena iskustvom nisam htjela da nas Filip ima problema zbog imena!

  • Avatar Mislavad

    Mislavad

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Danas imamo troje djece. Dorotea je dobila ime tako što smo kupili knjižicu sa katoličkim imenima, tamo pronašli to ime, a željeli smo da u sebi ima riječ Bog. Ime joj znači dar Božji, i zaista ga nosi i zavrjeđuje jer je divna. Ime za sina - Natanael pronašli smo u istoj toj knjižici još kad nismo znali spol prvog djeteta tako da smo ga sačuvali za dečka. Ime mu znači sin jakoga,hrabroga i zaista je takav - borben, pričljiv, znatiželjan. Noemi, naša maza dobila je ime po Biblijskoj knjizi o Ruti, Noemi je bila Rutina svekrva. Ime joj znači draga, mila. ponosni smo na odabir imena jer ih svi nose s karakterom!

  • Avatar freshmommy

    freshmommy

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Mi smo htjeli našem sinčiću dati ime koje će nositi neku lijepu simboliku, i odlučili smo se za Philippe David. Inače, Philippe po svojoj etimologiji znači ljubitelj konja, a naknadno se etabiliralo i značenje plemenit. Suprug i ja smo veliki ljubitelji životinja, imamo 3 psa i želimo našeg dečka učiti da se i sam odnosi lijepo i nježno prema svim živim bićima, bez obzira što se to ne čini uvijek tako jednostavnim.

    David je cijelu priču odvelo na neku drugi razinu - dajući mu ovo ime, htjeli smo mu poručiti da mu ništa u životu ne treba biti prepreka, jer jedan je David savladao Golijata  Izvorno značenje imena David je ljubljen / voljen, što mu svaki dan, na tisuću načina, pokušavamo dati do znanja 

  • markec108

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi smo se dogovorili kad saznamo spol da ćemo onda predlagati imena i odabrati, a do tada ništa. Kada smo saznali da je curica muž je predložio ime Mihaela, počela sam se smijati jer sam i ja htjela predložiti Mihaela, tako da dalje uopće nismo razmišljali o drugim imenima jer smo znali da je to to :))

  • Maja811

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo malenom dali ime Teo po oluji Teodor koja je harala Zagrebom na dan kad smo izasli iz bolnice 

  • Avatar suzy13

    suzy13

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Nasa djevocica zove se Ena, a sincic Leo.Izabrali smo im ta imena jer smo zeljeli da budu kratka pa da se poslje prilikom potpisivanja nemuce jer imamo dugacko prezime ;)..Posto smo im mi vec nabavili plocice sa imenima ovu nagradu bi zeljela pokloniti svojem kumcetu, a ona se zove Lucija.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju. 
    https://klokanica.24sata.hr/beba/zabava-s-bebom/osvojite-plocicu-s-imenom-svog-djeteta-1281 [klokanica.24sata.hr]
    Pločice s imenom djeteta, koje će izraditi Iva Kreativa osvojile su Silvija123, s5ra i Jorgovan.
    Čestitamo dobitnicama, a one će biti obaviještene i putem e-maila. 
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kako se zove vaše dijete i kako je dobilo ime, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar Silvija123

    Silvija123

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala vam na prekrasnoj nagradi!!!!  ♥

  • GABY11

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moj sin se zove Gabriel. Odabrali smo zajedno iako je malo više po mome.Htjela sam ime Gabriel jer mi je dosta nježno i odma me asocira na anđela Gabriela.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.