Dječja imena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nina987

    nina987

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša beba u nedjelju puni 6 mjeseci i zove se Nora, a ime je dobila po našem strašnom lavu koji nas je sve ujedinio (RIP)

  • ChocoVanilla

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    SInčić Vito ima 9 mjeseci,jako je veseo,radoznao i najveći dar od Boga svojoj mami i tati. Dugo smo ga čekali,strepili da sve bude u redu jer sam izgubila prvu bebicu, al naš Vito- od latinskog ‘život’ dao je smisao svakom novom danu. Ime mu jednoglasno izabrano prije rođenja,znali smo da je jedino važno da taj novi ‘život’ izbriše sve brige svojim osmjehom… 

  • tinatar

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    TARA..svidjelo mi se ime  tj.nadimak pjevačice iz grupe Karma kojoj je Tara.Svi su mi govorili nemoj to je rijeka i planina u srbiji kako to, ali meni je bila prelijepo.Kratko,neobično i nesvakidašnje prije 10 godina.Pošto je i moje ime Tina isto kratko i sa T …bio je izbor bez pogovora.Ona sama je zadovoljna a mi puni ponosa jer i danas kažu prelijepo ime i još uvijek nije “istrošeno”

  • Avatar MašaS

    MašaS

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    LEA… kad smo počeli raditi na bebi, maštala sam da će se roditi u kolovozu i tako biti lavica na mamu.. ali se, eto, rodila u veljači, danas je baš napunila mjesec dana :) odabrali smo Lea, da bude hrabra lavica kroz život, ali sada samo želim da bude sretna i zdrava i kakva god hoće..može biti klokanica što se mene tiče 

  • luciana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Stariji sin, Athanasios, naslijedio je ime od svog djeda i znači “vječan”- onaj koji nikad ne umire!

    U drugoj trudnoći su doktori rekli da će braco dobiti seku, pa joj je braco dao ime Lea. No, pred kraj trudnoće je Lea postala….. - Leo! U nedostatku mašte za novim imenom, malenom koji se i rodio u znaku Lava, ostalo je ime Leo!

  • Avatar iva222

    iva222

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Naš mali anđeo se zove Mihael. Nikako se nismo mogli dogovoriti oko imena, no ovo nam se odmah svidjelo. Osim što je to ime anđela, jako nam se svidjelo značenje - jednak Bogu.

  • Avatar yasmin

    yasmin

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    naš dečko zove se Andrej (hrabar), a dobio je ime po našem mladom stolnotenisaču Andreju Gaćini koji je na olimpijskim igrama osvojio broncu

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Kada sam ostala trudna, muž je odmah rekao ako bude curica neka bude Mia (početna slova naših imena Matija i Ana) jer to je naše dijete ljubavi. A, ako bude dečko bit će Roko. 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • mama21

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    naša cura koja ima 2.godine zove se Mia! da je bila dečko onda bi se zvao Josip jer se tako zvao tata od supruga! A ime Mia je zato jer mi je to prekrasno ime,iako je tata htio da bude Vanessa ja nisam na to pristala zbog toga jer nije htio samnom u rađaonu:) pa sam mu se malo osvetila:)

  • Avatar kruskica

    kruskica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nikola, dobio je ime po svom djedu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.