Cure koje su tipkale sa mnom ! :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Moram priznat da nisam cula za preglede na dva mjeseca vecinom kod urednih trudnoca znam da idu na 4 tj.ja bi na tvom mjestu trazila novog ginica sto se tice knjizice skuzila sam da ju ne prakticiraju vise sad im je sve u kompu ali na prvom pregledu meni su u obje trudnoce mjerili tlak,tezinu dobila uputnicu za krvnu sliku i urin jos s obzirom da sam ja imala problema u prvoj trudnoci radili su mi odmah i urinokulturu tako da stvarno ne kuzim kako ti bas nista nije napravio.😳😳

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Grizli, 
    U petrovoj su mi Heparin dali na temelju izgubljenih T, neki smatraju da te mutacije ne utjecu na ista, a neki povezuju to…. Ja smatram kao sto sam vec napisala, da u mom slučaju nije bilo do te trombofilije, nego do losih zametaka…e sad, tko ce ga znati. 
    Javi kad stignu nalazi!

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Mono draga, anđeo naš! 
    Uvijek kažem da ne bi bila tu di jesam da nije bilo tebe. 
    Samo nam se čuvaj i bit će sve u najboljem redu. Ostale riječi su suvišne. Pusa ogromna tebi, Orion i malenoj mrvi u buši 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • hela

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Meni je samo dao uputnice za petrovu da idem oko 12 tj,jucer me bolio dosta trbuh otisla sam do njega i reko je da sam prehladila mjehur..i sad dao da idem vadit krv i urin,danas sam to napravila..neznam vise sta da mislim,bila sam kod privatnika u meduvremenu i osto je u cudu da me narucuje tako rijetko s obzirom da su blizanci i da prvih 12 tj je najkriticnije,privatnik mi je zapiso i kilazu,i tlak i odredio datum poroda..prva trudnoca mi pa neznam kako to inace ide al mislom da cu da idem i kod provatnika povremeno previse me strah…hvala vam svejedno curke 😘

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    m.girl6

    Mono draga, anđeo naš!
    Uvijek kažem da ne bi bila tu di jesam da nije bilo tebe.
    Samo nam se čuvaj i bit će sve u najboljem redu. Ostale riječi su suvišne. Pusa ogromna tebi, Orion i malenoj mrvi u buši



    Pusaaaa, javljajjjjj 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mono kakav je bio spermiogram od tvom muza? Jeste utvrdili zbog ceka je dolazilo do losih zametaka ili je to ona prica dogodi se?! Kako napreduje trudnoca, jel jos krvaris? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mono kakav je bio spermiogram od tvom muza? Jeste utvrdili zbog ceka je dolazilo do losih zametaka ili je to ona prica dogodi se?! Kako napreduje trudnoca, jel jos krvaris?


    Astenozospermia, koristio je puno suplemenata prije postupka.. 
    Pa mi smo dobili zadovoljavajuc rezultat zapravo. Od 16 j.s., 12 je islo u oplodnju, od tih 12 je doslo do 6 blastica, 4 dobre i 2 malo losije.. Cak je jedan embrij bio s triploidijom, krom.greskom koja je bila u 3.T, taj je naravno odmah eliminiran.
    2 blastica smo vratili, beta mi je bila jako visoka pa se cak mislilo da su se dvije implantirale, ali jedna je uspjela do kraja!! I ostalo nam je jos 4 embrija… Uz ta 4 zamrznuta nikad ni ne bi isli na ponovnu prirodnu T, ali eto… Desilo se.
    Zelim reci da su kod nas, naizgled ok kvalitete embrija i stanica opcenito… Ali tko zna kakve su one zaista u kromosomima. Puno gresaka nastane i tek nakon 5 dana embrija, zato ponekad ni onaj PGS nije 100 posto siguran. 
    A da, jos krvarim tu i tamo, tj svakih par dana mi se pojavi ta roza svijetla krv, na uzv idem tek 17.12.osim ako ipak ne izdrzim pa odem ranije. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Kod mog je isto mali postotak pokretljivih, al evo isto suplementi, malo rekreacije vise i njemu je dobro pomoglo duza apstinencija. Sad me zanima kakav ce rezultat biti sa maticnom lijeci jer sad prvi put ce ju uzimat 3 mjeseca u komadu prije postupka. Ajde super imate jos 4 smrzlice! Al najvaznije da ti sad ova T prođe u najboljem redu i da imas sto manje stresa. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mono imas kakva saznanja o povezanosti spontanih/lose implantacije sa niskim DHEA - S hormonom. Nije puno snizen al je ispod donje granice 2.31 mi je. Pokusavam iskopat radove o tome al nije da sam bas nesto nasla. Dio nalaza nisu mogli napraviti u Puli pa moram za Rijeku ili Zg to odraditi. Al ostalo sto jesu uredni su - folna, b12, kortizol, reuma.faktori, ANCA. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mono imas kakva saznanja o povezanosti spontanih/lose implantacije sa niskim DHEA - S hormonom. Nije puno snizen al je ispod donje granice 2.31 mi je. Pokusavam iskopat radove o tome al nije da sam bas nesto nasla. Dio nalaza nisu mogli napraviti u Puli pa moram za Rijeku ili Zg to odraditi. Al ostalo sto jesu uredni su - folna, b12, kortizol, reuma.faktori, ANCA.


    Nazalost nemam. Sad se ni ne sjecam da li sam ja to ikad vadila, Cak mislim da nisam, a u pravilu sam napravila kompletnu obradu. 
    Nadam se da ces pronaći odgovor. 
    Super da je ostatak ovoga uredan. 
    Javljaj

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.