Cure koje su tipkale sa mnom ! :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Hvalaaaa cure!
    Mi smo ok, tj ona je dobro, ima sad 9 mjeseci, sad je nesto prehladjena ali nista strasno, generalni je zdrava., hvala bogu. 
    Ja imam uzasne mucnine, prosli put tj s njom nisam imala, tj imala sam tj dana kao ali ni približno kao sada, bas mi je tesko funkcionirati tako s njom, a ona non stop trazi patnju… Ali dobro, glavno da sve bude ok, a proci ce i to. 
    Za sad je sve ok, bas sam bila jucer na uzv, tako da… Vidjeti cemo… 
    Grizli, da da, uveli su mi odmah Heparin, i ja sam pocela i s Andolom 100, kao i prosli put. Sto ima kod tebe??
    A kod vas cureee???  Kako ste vi?? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ajme vec ima 9 mjeseci. Slatko! Kako vrijeme prolazi brzo. Od srca ti zelim da bude sve najbolje ovaj put i da su mucnine jedine brige koje ces imati s ovom T. A moze se heparin i andol istovremeno znaci?! Ja kontala ako krenem sa heparinom izbaciti andol.
    Ja sam ok cekam 1 mj za novi stimulirani 4ivf. Sad skupljam jos neke nalaze sto sam nasla i saznala da bo trebala napraviti mozda vise zbog svog mira i nadam se da cu imati srece s ovim postupkom napokon. I uapjet izgurat nekako tu trudnocu. Tebi sve najbolje zelim i javi se kad stignes. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ajme vec ima 9 mjeseci. Slatko! Kako vrijeme prolazi brzo. Od srca ti zelim da bude sve najbolje ovaj put i da su mucnine jedine brige koje ces imati s ovom T. A moze se heparin i andol istovremeno znaci?! Ja kontala ako krenem sa heparinom izbaciti andol.
    Ja sam ok cekam 1 mj za novi stimulirani 4ivf. Sad skupljam jos neke nalaze sto sam nasla i saznala da bo trebala napraviti mozda vise zbog svog mira i nadam se da cu imati srece s ovim postupkom napokon. I uapjet izgurat nekako tu trudnocu. Tebi sve najbolje zelim i javi se kad stignes.


    Ja sam Andol koristila do 32 tj Inace u prosloj T, a Clexane su mi povećali u 28 tt sa 0,4 na 0,6
    Sto je bilo u predhodnim postupcima? Nije se uopce implantiralo? Gdje si u postupku?. Prirodni ili stimulirani?

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    2 prirodna - 1.ET po ocjeni super 8-stanicni 3.dan, 16 dana nakon prokrvarila, nisam ni isla vaditi betu. 2.prirodni punkcija prerano bez stoperice su isli stanica se nije oplodila. I onda 1 stimulirani menopur i orgalutan, punkcija opet 10 dan, 4 js od toga 1 losa, 1 se nije u startu dobro oplodila, 2 oplodile s time da je 1 opet bila super i vracena je 3.dan, druga bila 3.dan 9-stanicni pustili je al nije dozivio 5.dan propalo. Tako da ko da sam prirodni imala. Mengu dobila 14 dana nakon i opet nista. Oba puta je radjen icsi. Sad cekam 1 mjesec pa cemo vidit. Na kbc Rijeka sam. Zadnja 2 postupka uopce nije bilo moje dr bila je odsutna i bas mi je falila jer od ostalih dr sam dobila skroz malo informacija i odgovora a moj dr bas sve detaljno mi objasni kad pitam. Tako da se nadam da ce sad biti ona bar prvi put. Trenutno skupljam nalaze za postupak + dodatno neke nalaze koje do sad nisam amh, dhea, vitamin b12, folna, ana, anca isl. Nemam mirna i zelim sto vise tog napraviti prije tog postupka da budem mirnija ako nista drugo. Bas me strah da i ako se implantira da ce opet neslavno završiti. Koliko postupka ivf si ti imala? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Mono,pa cestitke od srca.🌼Veruj mi,ja se tako cesto setim toga kako si hitno na carski otisla ne osecajuci bebu i kako si je bukvalno spasila…uvek se najezim i pomolim za vas.Sad vidim i ovu lepu vest i da je devojcica vec velicka.Divno zaista,sve najlepse zelim 💗🙏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Ajme Mono najezila sam se cestitam ti od srca i zelim ti urednu trudnocu ❤bas sam se jako razveselila zbog tebe😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Grizli, 
    Pa meni nije jasno kako ti nisu amh radili??? Mislim to je nesto bez cega se ne idu u postupak…
    Koliko jedinica Menopura si primala? Ja sam s Menopurom imala bas dobar rezultat stanica, podsjeti me kakav je vas spremio? Oligho?? Jesi se pocela pikati Heparinom nakon et??
    Koristus li Andol stalno? Ja sam Andol koristila mjesecima prije postupka, svaki dan.bez prestanka.. S clexanom sam se pocela pikati 24 h nakon aspiracije, a ne nakon et ili fet - a kako su mi rekli. 
    Andol sam nastavila uzimati sve do 32 tt, zajedno s clexanom, ali to sam ti napisala. 
    Koje ti mutacije imas?, one dvije?, a antifosfolipidna? Jesi radila IR?, kod IR znaju biti losije kvalitete j.s., jesi li probala sa suplementima za bolju kvalitetu?, ja sam takodjer mjesecima koristila razne suplemente, a i MM. Ovo je bio prvi Stimulirani IVF, isto s Menopurom, Centrotide i stoperica naravno. 
    Znas nazalost da na neke stvari, osim mozda na gore navedene, ne Mozes utjecati, ali jednom ce se sve posložiti, i uspjeti ce… Tako je i meni, moja prva iznesena T je tek 4. Znam da je treci put bila krom greska, ali mislim i da su prve 2 isto bile, jednostavno priroda radi svoje. Ponekad, kod nekoga niti ne dodje do implantacije, ako je plod genetski los, a ponekad dodje, pa se opet desi spontani… Mislim da je u svakom slucaj.u bolje da se plod s greskom ne implantira, kako bi se izbjegla i kiretaza u konačnici… Samo treba vremena, i isplatiti ce se !, sigurno! 
    Zelim ti svu sreću , ako ikako jos mogu pomoci, javii
    TATA ME ZOVE ZLATO, 
    Pa cestitam, vidim u potpisu 30 tt, opaaaaaa, bas mi je dragooooo!!, neka je sretno do kraja… A da, u 33 tj je to bilo… Ah.. Kad se sjetim… Neka bebe ipak sto duze budu u trbuhu ❤️
    Semy, 
    Cestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, vauuuuuuuuuuuuu, jel u Petrovoj vodis?, spontano ili postupak?? Nisam nesto pomijesala, jel tako??
    Sretnoooo do krajaaaaa

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    mono1111

    Grizli,
    Pa meni nije jasno kako ti nisu amh radili??? Mislim to je nesto bez cega se ne idu u postupak…
    Koliko jedinica Menopura si primala? Ja sam s Menopurom imala bas dobar rezultat stanica, podsjeti me kakav je vas spremio? Oligho?? Jesi se pocela pikati Heparinom nakon et??
    Koristus li Andol stalno? Ja sam Andol koristila mjesecima prije postupka, svaki dan.bez prestanka.. S clexanom sam se pocela pikati 24 h nakon aspiracije, a ne nakon et ili fet - a kako su mi rekli.
    Andol sam nastavila uzimati sve do 32 tt, zajedno s clexanom, ali to sam ti napisala.
    Koje ti mutacije imas?, one dvije?, a antifosfolipidna? Jesi radila IR?, kod IR znaju biti losije kvalitete j.s., jesi li probala sa suplementima za bolju kvalitetu?, ja sam takodjer mjesecima koristila razne suplemente, a i MM. Ovo je bio prvi Stimulirani IVF, isto s Menopurom, Centrotide i stoperica naravno.
    Znas nazalost da na neke stvari, osim mozda na gore navedene, ne Mozes utjecati, ali jednom ce se sve posložiti, i uspjeti ce… Tako je i meni, moja prva iznesena T je tek 4. Znam da je treci put bila krom greska, ali mislim i da su prve 2 isto bile, jednostavno priroda radi svoje. Ponekad, kod nekoga niti ne dodje do implantacije, ako je plod genetski los, a ponekad dodje, pa se opet desi spontani… Mislim da je u svakom slucaj.u bolje da se plod s greskom ne implantira, kako bi se izbjegla i kiretaza u konačnici… Samo treba vremena, i isplatiti ce se !, sigurno!
    Zelim ti svu sreću , ako ikako jos mogu pomoci, javii
    TATA ME ZOVE ZLATO,
    Pa cestitam, vidim u potpisu 30 tt, opaaaaaa, bas mi je dragooooo!!, neka je sretno do kraja… A da, u 33 tj je to bilo… Ah.. Kad se sjetim… Neka bebe ipak sto duze budu u trbuhu ❤️
    Semy,
    Cestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, vauuuuuuuuuuuuu, jel u Petrovoj vodis?, spontano ili postupak?? Nisam nesto pomijesala, jel tako??
    Sretnoooo do krajaaaaa


    Hvala draga,vode me u Petrovoj,spontano je more je pomoglo😉za sad je hvala Bogu sve dobro al sam odmah na komplikacije otisla,ne moram ti ni govorit koji strah osjecam.Kako si ti,malecka dobro napreduje?💓

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Super, bravooo!!
    Pa mi smo dobro, u pocetku je svasta bilo radi nerazvijenog imuniteta kod nje, ali sad samo viroze poneke, nista strasno. Ona super napreduje, ima oko 9500 kg vec, recimo da je vec i dostigla pred par mjeseci svoje vrsnjake vise manje, ali u nekom prosjeku vec je, s obzirom kako je mala bila kad se rodila… Ja sam ok, mislim imam mucnine i povracam pa mi je koma radi toga sad, i jos krvarim uz sve to, ali ok, valjda ce proci. I ja se vodom u Petrovoj, narucila me tek za 3 tjedna, tesko da cu izdrzati toliko, u ovom mojim kriticnim tjednima, tako da mislim da cu ipak malo ranije otici..  
    Ma samo ti odmaraj i biti ce sve super

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    mono1111

    Super, bravooo!!
    Pa mi smo dobro, u pocetku je svasta bilo radi nerazvijenog imuniteta kod nje, ali sad samo viroze poneke, nista strasno. Ona super napreduje, ima oko 9500 kg vec, recimo da je vec i dostigla pred par mjeseci svoje vrsnjake vise manje, ali u nekom prosjeku vec je, s obzirom kako je mala bila kad se rodila… Ja sam ok, mislim imam mucnine i povracam pa mi je koma radi toga sad, i jos krvarim uz sve to, ali ok, valjda ce proci. I ja se vodom u Petrovoj, narucila me tek za 3 tjedna, tesko da cu izdrzati toliko, u ovom mojim kriticnim tjednima, tako da mislim da cu ipak malo ranije otici..
    Ma samo ti odmaraj i biti ce sve super


    Ma stvorit ce imunitet polako,bitno da super napreduje borac je ona od pocetka😍 i ti se cuvaj i zelim ti svu srecu javi se nekad tu da cujem kako si,samo polako i pozitivno i bit ce sve dobro vidjet ces😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.