Cure koje su tipkale sa mnom ! :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Bas sam nekidan napisala na proljetnim bebama da sam zbog tebe pocela pratit temu i sad kad vidim sto je sve iza vas, nemam texta, mislim da ste odradile bolnicu do puberteta 😶 ali, bitno je bas to da je sve to iza vas i da napokon imas svoju malu shmizlu s prekul imenom pored sebe, tako mi je drago ❤❤❤❤

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    M.lady, I Llamaface, ❤❤❤❤
    Llama, tvoj mali je vec velikiiiii 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Dadaaa, puhali smo prvu svjecicu 😍 a vidjet ces koliko to brzo dodje, ja ne bih da vrijeme bas tako brzo leti 😲😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Dadaaa, puhali smo prvu svjecicu 😍 a vidjet ces koliko to brzo dodje, ja ne bih da vrijeme bas tako brzo leti 😲😘


    Joj znam.
    Pa ona sad vec ima 4 mjeseca skoro, proletilo mi je..
    A u T sam doslovno brojala dane.
    Uzivajteeee, tipkamo sii ❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Nela1990

    Nela1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Hi Monoo.
    Prvo cestitam ti na kcerkici :) Onda zao mi je sto ste to sve prosle.Ali budite jake za dalje. Drzite se. Drago mi je da je to nekako sad iza vas i da uzivate. :)
    Ja sam nekad vila sa nikom i Aminaa123. :)
    Docekala sam svoj plusic ponovo, ali nazalost ponovk kiretaza.Trenutno mi je 4 dan od kiretaze.
    Ali nisam tuzna jer sam prosla sok zadnjih 20 dana.Prvo su mi rekli da je vanmatericna.Sad cekam patohistologiju za 100%, da li je bila uterina.Ako je vec moralo bolje samo kiretazom a ne laparoskopijom.
    Ne znam sta dalje i kako.Trebalo mi je 13 mjeseci od kako sam prosle godine kiretazu imala i blizance izgubila.
    Ali probati cemo opet poslije 2 ciklusa.Odmah cu sad poceti ponovo sa aspirinom, vrkutom aktivnim folatom.  Nadam se da ce mi Bog dati bebicu :)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Nela, 
    Tek sad vidim tvoju poruku.  Bas mi je zao!! 
    Ima kakvih novosti?

    Cure, nisam dugo pisala jer nemam bas vremena… 
    Ima ovdje nekih “starih” ??
    Inace, potpuno neplanirano sam ostala T, sad je 7 tt, ali tj dana je manja T…
    Opet krvarim, i to svakih par dana… Pa vidjeti cemo, jako me strah ali sto bude, bude. 

    Kako ste vi?? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    mono1111

    Nela,
    Tek sad vidim tvoju poruku. Bas mi je zao!!
    Ima kakvih novosti?

    Cure, nisam dugo pisala jer nemam bas vremena…
    Ima ovdje nekih “starih” ??
    Inace, potpuno neplanirano sam ostala T, sad je 7 tt, ali tj dana je manja T…
    Opet krvarim, i to svakih par dana… Pa vidjeti cemo, jako me strah ali sto bude, bude.

    Kako ste vi??


    A mono srećo moja… Prosli su me trnci kad sam procitala da si trudna. Ja ti od srca zelim urednu trudnocu i da Orion dobije bracu ili seku. 
    Kako je ona? U kojoj ste fazi? 

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Aaa sretno Mono!!! Držim fige da bude sve u redu! Kako je Orion? Kako se snalazite?

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Mono <3 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mono sretno i da trudnoca bude uspjesna! Znam da je strah tu al nadaj se najboljem ishodu. Jesi ti opet uveli heparin? 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.