Cure koje su tipkale sa mnom ! :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala svejedno… Trazim po netu al kod nas se ne moze kupiti DHEA nadomjestak sad moram iskombinirat kako ga naruciti od nekud. Tebi sretno i javljaj kako si… 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Grizli

    Hvala svejedno… Trazim po netu al kod nas se ne moze kupiti DHEA nadomjestak sad moram iskombinirat kako ga naruciti od nekud. Tebi sretno i javljaj kako si…


    Imas na iherbu za naruciti ako se ne varam😊…

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure!
    Evo da se javim !
    Dolazi nam jos jedna curica, sad sam 18 tt, sve je ok… 
    Proletilo je, ali jos barem toliko treba proci do kraja 
    Kako ste vi?
    Ima kakvih novosti? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Bok Mono, dođi na ljetne bebe 2019. I mi smo jedno vrijeme tipkale, na ljetnim bebama 2017, ali mislim da si tada imala spontani, nisam sigurna pa oprosti ako sam fulala. Drago mi je čuti da imaš već curkicu i da je druga na putu. Ja imam jednog dečka i drugi je na putu, evo 23tt. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mono bas mi je drago da si se javila i da je s ovom trudnocom sve u redu! Nek tako ostane do kraja! Sretno! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Čestitke Mono,baš mi je drago,sve najbolje ti želim!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ofnica, sjecam see, kako ne, daaa, tipkale smo davnooo, ne znam kad ali zaredali su se bili spontani, bila sam na vise tih beba😔🤣, nazalost nemam bas puno vremena, nekako mi je Facebook brzi i drazi, ali javiti cu vam se na Ljetnim😊, cestitkeee i tebi i!!

    Grizli, ima kakvih novosti?? Kakav je plan??
    Beba, Hvalaaa !! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mono kod mene jos nema the novosti. Bila na stimulaciji sad u 1 mj, ET opet neuspješan vratili su blasticu 5.dan, ostala nam 2 smrzlica. Odlucila pauzirati ovaj 2.mj i obavila u međuvremenu histeroskopiju koja je sve super i uredna. Tako da sad je plan cekat mengu da dodje i javiti se na kbc da idem u FET posto su nalazi opet svi uredni bar sam malo manje napeta. Javi se kad stigneš i drzim 🤞🤞🤞 da sve bude super do kraja trudnoce pa da vam stigne seka! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ofnica, sjecam see, kako ne, daaa, tipkale smo davnooo, ne znam kad ali zaredali su se bili spontani, bila sam na vise tih beba😔🤣, nazalost nemam bas puno vremena, nekako mi je Facebook brzi i drazi, ali javiti cu vam se na Ljetnim😊, cestitkeee i tebi i!!

    Grizli, ima kakvih novosti?? Kakav je plan??
    Beba, Hvalaaa !!


    Mi na Ljetnim bebama 2017 imamo grupu na fejsu, mislim da te je i Blu5 jednom prilikom pozvala da nam se pridružiš. Pa ako želiš, primamo te!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.