Cure koje su tipkale sa mnom ! :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

mono1111

Broj poruka: 3131

Prijavi adminu

Drage cure,

puno vas je tipkalo sa mnom pa bi htjela saznati ima li kakvih novosti kod vas??? Jednostavno ne stignem vas traziti po temama..pa ako vidite ovo, natipkajte mi !:)

Kod mene / nas..ukratko - rodila sam hitnim carskim rezom u 33 tt djevojcicu, bila je tri tjedna u Petrovoj u inkubatoru i kasnije u kreveticu, onda smo dosle doma i bile samo jedan dan te zavrsile na Rebru na 15 dana - dobila je sepsu, onda smo opet tjedan dana bile doma te je dobila rota virus ( pokupila od nas ), i zadnje je dobila gripu…ugl.nadam se i mislim da je tu kraj svim bolestima i bolnicama…sad uzivamo, secemo, igramo se i imam pune ruke posla zato ni ne stignem tipkati ovdje.

Javite se,
    Pusaa

[lilypie.com]

Grizli

Broj poruka: 1929

Prijavi adminu

Mono zeno, bas mi je drago da si se javila. I jos draze da ste ti i tvoja mala curka dobro. Nadam se sa ste se rijesile svih problema i da cete napokon uzivat skupa. Jesi se ti oporavila od carskog dobro? Znam da je proslo vec al znam i cura koje su dugo muku mucile s time. Ja aam trenutno cekalica bete.Posto je muzu nakon svih terapiju i lijekova spermio ispao jos gori nego prije, dobili smo postupak ivf u prirodnom ciklusu.To smo ovaj mjesec isli prvi put.Uz postupak idem na akupunkturu i sve je super proslo do sad. ET embrija sa 8 stanica sam imala prije 6 dana tako da sad cekamo betu. I to ti je to kod mene. Drzi se i sretno maloj i tebi

bejb23

Broj poruka: 526

Prijavi adminu

A Mono moja, sto vas je snaslo. Bas mi je zao i nadam se da je tu kraj bolnici i bolesti. 
    Sve gledam hoces li se negdje javiti ali nista. Bas mi je drago da si javila kako vam je. Uzivajte u svojoj Orion. Zasluzili ste 🤗 Ona sad ima 3mjeseca? 
    Mi cekamo nasu buhtlicu. Jos maaaalo 😍❤
    Grizli, sretno! Da bude lijepa beta i uredna trudnoca! 😘

💗Baby E💗
    [lilypie.com]

mono1111

Prijavi adminu

Grizli,
    Oporavila sam se skroz, vrlo brzo sam bila kao nova nakon carskog..sad sam vec I zabb na taj carski :)
    Ooo pa super da ste odmah u postupak isli. Gdje? 
    Pa zelim svu srecuuuu I javiiii obaveznoo ❤
    Bejb,
     Hvalaa!
    Da, da, 3 mjeseca, tj skoro 4. Vrijeme mi leti uzasno ! A u T sam brojala dane..:/
    Ajme I ti si na kraju vidim, bas je proletilooo !
    Kako se osjecas? Gdje ces roditi?❤

[lilypie.com]

Grizli

Prijavi adminu

Mono ja sam trazila savjete na 3 poliklinike i KBC Rijeka. Na kraju posto su svi imali isto misljenje i stav, odlucili se za pocetak probat u Rijeci na KBC jer mi je najjednostavnije i najblize, a sad cemo vidit ako ne uspijemo do kraja godine tamo onda pocetkom slijedece cemo otic negdje privatno. Al nekako sam smiren i nadam se da ce ipak uspjet pa da necu trebat plan B. Sretno tebi sa curkom i zaosta vam zelim sto vise uzivancije. 

• Gumbek

Broj poruka: 993

Prijavi adminu

Mono, cesto sam na nasim proljetnicama pitala za vas, pa su cure s facebooka znale prenosit kako ste.
    Nadam se da je vasim mukama tu kraj, zbilja si se namucila i do trudnoce, onda mirovanje, takav stresan porod, poslje vjerujem da je jos gori stres strepit sto ce biti i kako. 
    A stvarno ste lavice obadvije, ma nema rijeci za to opisat.

yra

Broj poruka: 607

Prijavi adminu

Mono, pridruži nam se na temi Proljetne bebe/mame2018

mono1111

Prijavi adminu

Grizli,
    Javljaj ! Drzim figee da uspijee !
    Samo jedan savjet…u slucaju da ces ici u stim.ivf - u Ri znaju jadnim curama ne stavljati sve j.s.u oplodnju  max je dozvoljeno 12 kom..jer kao sto ce curama tako puno embrija..onda se desi da se ili ne oplode j.s.( tih malo sto stave u oplodnju ) ili se ne razvijaju dobro I na kraju nemaju niti jednu da se vrati transferom..a ostale samo j.s.koje zalede same, bez da su oplodjene odledjivanjem propadnu I mala je sansa da ce naknadna oplodnja uspjeti, a I ako uspije sansa da ce se T ostvariti je minimalna..nadam se da sam razumljivo napisala..
    Zelim reci tj.predloziti da ti ne prodaju pricu da npr.od 12 j.s.( dobivenih ) samo 7 ide u oplodnju a ostale se zamrzavaju..trebaju se sve staviti u oplodnju.
    Gumbek, ❤❤❤
    Yra,
    Hocu ❤❤❤

[lilypie.com]

Grizli

Prijavi adminu

Tnx Mono na savjetima. Ma za stimulirani nisam sigurna da ce nas staviti bas tako brzo i olako. Al dobila sam se vc kod ovog ivf kao suglasnost ako se ide u stimulirani koliko js dajem na oplodnju i koliko zametaka zamrzavam, a na koliko prstajem da se vrati s time da su mi odmah rekli s obzirom na godine da mogu max 2 embrija vratiti u jednom transferu. Javim svakako rezultat, ako je negativan da lijecim frustracije, ako je pozitivan mislim da cu pukbut ako bas nikom ne kazem. 😏

• M.lady

Broj poruka: 213

Prijavi adminu

Evo moje mono, dobrog duha nase stare teme. Cula sam sve sta vas je snaslo, nadam se da je sad sve iza vas i da uzivate 😍😍

[lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.